Odtwarzanie Kliknij, aby rozpocząć odtwarzanie Pauza Pauza
Wczytywanie
 
KuPamięci.pl

Aneta Jucha


* 11.04.1986

 

+ 28.07.2011

Miejsce pochówku: Bielsko-Biała

,

woj. śląskie

pokaż wszystkie
wpisy (150)
Licznik odwiedzin strony
1077570
Zapalone ponad rok temu
Dziadkowie Adasia.
Zgłoś SPAM
HALINA
ANETKO...ŚWIATEŁKO ZAPALAM..[[;;]]MODLITWĘ ZOSTAWIAM..[[;;]]ODPOZYWAJ W POKOJU... R.I.P
Zgłoś SPAM
Elżbieta Chmielewska
...Niewinna maleńka łza perliście po twarzy się toczy, płomienny uśmiech zgasł jak świeca na wietrze. Bezsilność, smutek i płacz, zostało tak niewiele...
Zgłoś SPAM
Rodzice śp.Michałka Hrydzewicz
(*)
Zgłoś SPAM
mama
Światełko i modlitwa dla Ciebie Kocham Cię Skarbie
Zgłoś SPAM
tata
Kocham Cię Aniu
Zgłoś SPAM
mama Janka Zawodnego
Zgłoś SPAM
RODZICE ZUZI ZIEMBY
Kolejna smutna niedziela Anetko bez Ciebie. Pamiętamy każdego dnia . Pozdrawiamy Asia , Waldek i Julia.
Zgłoś SPAM
MAMA ŚP. JACUSIA GŁADYSZ.
Światełko z modlitwa dla Ciebie Anetko... ((†))
Zgłoś SPAM
mama Mariusza
Bo To co miało sens odeszło razem z Tobą...i zgasło słońce kiedy jeszcze był dzień...Modlitwa i światełko dla Ciebie Anetko
Zgłoś SPAM
mama Rafała P.
Tak trudno spojrzeć w oczy tym, którzy się śmieją, Gdy w sercu pustka, smutek, żal...Tak trudno śmiać się z innymi...Gdy wiem że Ciebie nie ma wśród nas.Modlitwa i światełko dla Ciebie Anetko.
Zgłoś SPAM
Sylwia i Weronika
Zgłoś SPAM
Rodzice Krzysia Rzepeckiego
Żadne słowa nie określą naszego żalu i bólu, nie pokażą bezsilności wobec smutku, nie ma Was z nami...a może???
Zgłoś SPAM
mama Marty Kamińskiej.
światełko i modlitwę zostawiam.
Zgłoś SPAM
Jola Szostek
Żal i smutek zostawiłaś po Sobie,ale i w pamięci miliony uśmiechów, wspomnień i radość,że Byłaś...Modlitwa i światełko Pamięci [[*]] ]Niech Pamięć o Tobie będzie zawsze żywa [[*]] [[*]]
Zgłoś SPAM
mama Sebastiana
Czas wszystko zabiera, bo zabrać jest w stanie, lecz nigdy nie zabierze tego, co w sercu zostanie
Zgłoś SPAM
mama Madzi Bieleckiej
Światełko pamięci dla Ciebie Anetko
Zgłoś SPAM
rodzice Michała Ruta
ANETKO...światełko z modlitwa dla Ciebie.
Zgłoś SPAM
mama Łukasza Młot
Obłokiem zawsze bądź... Słońcem, które nigdy nie zachodzi... Otulaj nas nadzieją ... Miłością, która nie odchodzi....
Zgłoś SPAM
Dziadkowie Adasia.
Człowiek odchodzi, pamięć pozostaje..Nasze światełko dla Ciebie:-) :-) :-)
Zgłoś SPAM
Strony:   « poprzednia    1   2   ...   2589   2590   2591   ...   3322   3323    następna » 
-
Powiadom znajomych
Imię i nazwisko:
Adres e-mail:
-
-
Jolanta Szydłowska-Jucha
17.12.2011