Po Waszej Stracie,tęsknoty nie ma końca...cieplutkie płomyczki...
Zgłoś SPAM
mama
Światełko i modlitwa dla Ciebie Ukochana Córeczko Kocham Cię Skarbie Śpij
Aniołku
Zgłoś SPAM
tata
Kocham Cię Aniu
Zgłoś SPAM
mama Tomka Konopskiego
Odeszłaś cicho i bez pożegnania,
jak Ten co nie chce swym odejściem smucić,
jak Ten co wierzy w chwili rozstania,
że niebawem ... wróci...[*]...
Zgłoś SPAM
Mama Karola Wiśniewskiego [*]
Zgłoś SPAM
mama Madzi Bieleckiej
Pamiętam...I zapalam światełko wraz z modlitwą dla Ciebie Anetko
Zgłoś SPAM
Sylwia i Weronika
Zgłoś SPAM
Rodzice Justynki Cuber
Wieczorne światełko pamięci wraz z modlitwą zostawiamy.
Zgłoś SPAM
mama Mariusza
BĄDŻ Z NAMI ZAWSZE.BĄDŻ JAK PROMYK SŁOŃCA.BĄDŻ JAK NADZIEJA.BĄDŻ JAK
SIŁA,BĄDŻ BLISKO,BĄDŻ...Z PAMIĘCIĄ ZAPALAM ŚWIATEŁKO DLA
CIEBIE(*)(*)(*)
Zgłoś SPAM
Rodzice Michała Ruty
Zgłoś SPAM
Rodzice Krzysia Rzepeckiego
Czas biegnie, bo los tak chce, żal i smutek dręczą nas...gdziekolwiek
jesteśmy, cokolwiek robimy zawsze pamiętamy i myślimy o Was Kochani.❤.
Zgłoś SPAM
siostra Krzysia Jendrzejczaka
[*]
Zgłoś SPAM
MAMA KRYSTKA RTBAKOWSKIEGO
;BÓG ZABIERA CZŁOWIEKA WTEDY ,GDY WIDZI ŻE ZASŁUŻYUŁ NA NIEBO.SWIATEŁKO
PAMIĘCI I MODLITWE DLA CIEBIE ANETKO . SPOCZYWAJ W SPOKOJU.MODLĘ SIĘ ZA WAS
WSZYSTKICH.
Jak to jest możliwe,
że nasz świat
zastygł
wśród Waszych fotografii ?
Zgłoś SPAM
Grażyna Wawrzyńska
"...Tu Ciebie nie ma, lecz jesteś przecież... I pozostaniesz w jasnym
świecie, bo jest coś co mrokom się opiera. Jest pamięć, a ona nigdy nie
umiera..."
Zgłoś SPAM
Anita i Bartek
Serce ma swoją Pamięć ...aniołeczki wy żyjecie w nas ...:*:*!
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.