Mirela Szymańska córka Bronisławy Bajena, ciocia Krystiana Rybakowskiego
⊰♥⊱ ⊰♥⊱ Światełko i modlitwę zostawiam ⊰♥⊱ ⊰♥⊱
Odpoczywaj Anetko w spokoju ⊰♥⊱ ⊰♥⊱
Zgłoś SPAM
Sylwia i Weronika
Zgłoś SPAM
mama śp. Roberta Przybysz
...Boże, w Twych ramionach jest Ona teraz bezpieczna, bo już nie ma władzy
nad Nią czas...I zostanie w swej piękności wiecznej nie dotknięta żadną z
ziemskich skaz...
Zgłoś SPAM
Rodzice Krzysia Rzepeckiego
Gdziekolwiek idziemy myślimy o Was, gdziekolwiek jesteśmy myślimy o Was,
gdziekolwiek jesteśmy widzimy Was...lecz tam gdzie jesteśmy nie ma Was
Kochani.❤.
Zgłoś SPAM
mama Mariusza
Tysiące światełek do nieba,bo tylko tego Ci potrzeba.Śpij spokojnie,myślami
i sercem jesteśmy przy Tobie Anetko
Zgłoś SPAM
mama Łukasza Młot
Łzy pamięci cicho płyną po policzkach
Serce płacze znów tęsknotą co wciąż boli
Cicha rozpacz pomieszana z ich obrazem
Znów się budzi - niezależna od mej woli.
Zgłoś SPAM
rodzice Michała
ANETKO...♥…
Zgłoś SPAM
Jola Szostek
JEDEN CZŁOWIEK...JEDNA DUSZA...A MORZE ŁEZ I BEZKRESNE CIERPIENIE...PROMYCZKI
DO NIEBA I MOJA CICHA MODLITWA (♥)(♥)(♥)(♥)(♥).BĄDZ SZCZĘŚLIWY U
BOKU PANA....(♥)(♥)(♥)(♥)(♥)
Zgłoś SPAM
mama Sebastiana
Odszedłeś od nas tak nagle pozostawiając smutek i wielki żal, a chcieliśmy
jeszcze tak wiele dokonać. W sercach naszych trwać będziesz na zawsze.
Zgłoś SPAM
MAMA KRYSTKA RYBAKOWSKIEGO
ŚWIATEŁKO PAMIĘC ZA WSZYSTKIE DNI NIEOBECNOŚCI .
Zgłoś SPAM
Anita i Bartek
"Serca przepełnione miłością, nigdy daleko od siebie nie
odejdą"..aniołeczki wy żyjecie w Nas ..!:"
Zgłoś SPAM
Dziadkowie Adasia
Śpij spokojnie Anetko. Kolorowa lampeczka dla Ciebie.
Zgłoś SPAM
mama Radka
Zgłoś SPAM
mama
Zgłoś SPAM
rodzice
ڰۣڿ♥ڰۣڿ•♥˜”*°•ڰۣڿ♥ڰۣڿ•
˜”*°•ڰۣڿ♥ڰۣڿ•♥˜”*°•ڰۣڿ♥ڰۣڿ•
˜”*°•ڰۣڿ♥ڰۣڿ•♥ Światełko i modlitwę
zostawiamy˜”*°•ڰۣڿ♥ڰۣڿ•
˜”*°•ڰۣڿ♥ڰۣڿ•♥˜”*°•˜”*°•ڰۣڿ♥ڰۣڿ•
˜”*°•ڰۣڿ♥ڰ
Zgłoś SPAM
EWELINA MUSIOŁ,MAMA MARCELKA,SIOSTRA SEBASTIANA SMOCZYŃSKIEGO I CÓRKA GRAŻYNY SMOCZYŃSKIEJ
...ŚWIATEŁKO PAMIĘCI...za dni mojej nieobecności...
Zgłoś SPAM
mama Janka Zawodnego
Zgłoś SPAM
Grażyna Wawrzyńska
SZYBKO MIJAJĄ SZCZĘŚLIWE DNI...MIŁE LATA ... POTEM SIĘ O WAS TYLKO ŚNI ...
MYŚLI DO WAS WRACAJĄ ... I NIEJEDNA ŁZA W OKU BŁYŚNIE...A SERCE Z BÓLU
ŁKA...
Zgłoś SPAM
HALINA [[;;]][[;;]]
Zgłoś SPAM
Elżbieta Chmielewska-Mieczysław i Paulinka Chmielewscy
♥(*)...I choćby pogasły wszystkie światła,nie pozwól zasnąć Nadziei,bo
w sercu pali się płomień Miłości,którego nie zgasi żaden wiatr..♥(*)
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.