Bo to co miało sens odeszło razem z Tobą.Nasz świat okrył się
żałobą.Dla nas nie ma już słońca,radości.Smutek,tęsknota,żal w naszych
sercach gości.Światełko połączone z modlitwą dla Ciebie Anetko
Zgłoś SPAM
Rodzice Krzysia Rzepeckiego
W otchłani rozpaczy, w bólu samotności, jest jedno światełko, światełko
naszej miłości...Serduszka Nasze Ukochane...
Zgłoś SPAM
CIOCIA DANIELA M...
PROMYCZKI DO NIEBA (*)(*)(*)(*)
Zgłoś SPAM
MAMA KRYSTKA RYBAKOWSKIEGO
OTWIERAM OCZY.....budzę się ze snu, pierwsza myśl..NIE MA CIĘ TU..Znów
ból,łzy,cierpienie-choć wiem żę tego nie zmienie.ŚPIJ SPOKOJNIE
ANETKO,ŚWIATEŁKO I MODLITWA DLA CIEBIE
Zgłoś SPAM
mama Magdaleny Bieleckiej
Pamiętam...
Zgłoś SPAM
Mama Karola Wiśniewskiego
Czas wiele śladów zaciera, czas bywa bez litości, czas daje i zabiera. Lecz
nie zabierze miłości. Coś Ci uleci z pamięci, na coś Ci sił już nie
staje, na coś po prostu brak chęci,lecz miłość pozostaje
Zgłoś SPAM
Jola Szostek
BEZ WAS , TRACIMY SIŁY...SAMOTNOŚĆ KRĄŻY WE KRWI...TĘSKNOTA JAK
POWIETRZE...JEST WSZĘDZIE...RADOŚĆ ZAMKNĘŁA DRZWI...BEZ WAS JESTEŚMY
PUSTKĄ...(♥)(♥)(♥) MODLITWA I ŚWIATEŁKO PAMIĘCI (♥)(♥)(♥)
Zgłoś SPAM
mama Łukasza Młot
Promyczek dla Ciebie i moja pamięć w modlitwie o pokój Twej Duszyczki...
Twoich bliskich ciepło tulę do serca...
Zgłoś SPAM
mama Karolinki-babcia Jędrusia
Aniu kochana....
Zgłoś SPAM
siostra Krzysia Jendrzejczaka
[*]
Zgłoś SPAM
HALINA
**))Wspomnienia schowamy głęboko, przewiązane czerwoną
wstążeczką. Schowamy je do serca by wypełniły pustkę po Was.
Schowamy je do pamięci by nie pozwoliły zapomnieć... *(**)*
Zgłoś SPAM
Grażyna Wawrzyńska
Żal i smutek zostawiłaś po Sobie,ale i w pamięci miliony uśmiechów,
wspomnień i radość,że Byłaś...
Zgłoś SPAM
Dziadkowie Adasia.
Śpij spokojnie śliczny aniele, niech nasze światełko będzie przy Tobie..
Zgłoś SPAM
mama Janka Zawodnego
Zgłoś SPAM
Rodzice śp.Michałka Hrydzewicz
(*)
Zgłoś SPAM
Elżbieta Chmielewska
Żadne słowa nie są w stanie opisać, co dzieje się w sercu i umyśle
bliskich, których życie doświadcza w tak okrutny i niesprawiedliwy sposób…
Spoczywajcie w spokoju ((*))((*))((*))
Zgłoś SPAM
mama
ŚWIATEŁKO I MODLITWA DLA CIEBIE UKOCHANA CÓRECZKO KOCHAM CIĘ SKARBIE
Zgłoś SPAM
tata
KOCHAM CIE ANIU
Zgłoś SPAM
Mama Karola Wiśniewskiego [*]
Żyjemy, ale nic nie jest tak, jak było przedtem, już nie jesteśmy tacy
sami... இڿڰۣ இڿڰۣ இڿڰۣ இڿڰۣ இڿڰۣ
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.