"Gdy jest pamięć,słów nie potrzeba" -przytulić Was Marzenie
..!..Aniołeczki tak bardzo tęsknimy ..:*:*...Smutno..!
Zgłoś SPAM
Mama Marcina
(*********)
Zgłoś SPAM
MAMA ANI O(*)
Zgłoś SPAM
Rodzice śp.Michałka Hrydzewicz
(*)
Zgłoś SPAM
HALINA
ANETKO, ZOSTAŁAŚ PRZEZ BOGA WYBRANA..ABYŚ W NIEBIE ŻYIE SWOJE
SPĘDZIŁA..JEDNĄ MALUTKĄ DUSZĄ...TAK WIELE UBYŁO...ŚWIATEŁKO
NIEDZIELNE...[;][;][;]
Zgłoś SPAM
rodzice
[♥][♥][♥]Jak wiele krzyku może kryć milczenie[♥][♥][♥]Milczenie
zranionych serc [♥][♥][♥] W milczeniu,otulamy się wspomnieniami o
Tobie[♥][♥][♥]Śpij[♥][♥][♥] Zostawiamy światełko i
modlitwę[♥][♥][♥]
Zgłoś SPAM
Mama Karola Wiśniewskiego
„Boże, daj mi pogodę ducha abym godził się z tym, czego zmienić nie
mogę…”
Zgłoś SPAM
tata
KOCHAM CIĘ ANIU
Zgłoś SPAM
mama
ŚWIATEŁKO I MODLITWA DLA CIEBIE UKOCHANA CÓRECZKO KOCHAM CIĘ SKARBIE ŚPIJ
SPOKOJNIE
Zgłoś SPAM
TATA IZABELLI W.
Wieczorem siedzę i patrzę w niebo,
jak uśmiech Twój kreślę linie po gwiazdach.
Pada deszcz i moknę w nadziei, że kiedyś poznam Twój uśmiech,
że poznam Twój anielski szept(♥♥)
Zgłoś SPAM
Rodzice Michała Ruty
Zgłoś SPAM
Rodzice Justynki Cuber
Cieplutkie światełko na sobotni wieczór.
Zgłoś SPAM
mama Radka
Zgłoś SPAM
Anita i Bartek
♥...Na niebie jest zawsze Wasza Gwiazda, która nie pozwala
zapomnieć...♥...Jak tu żyć bez Was...♥
Zgłoś SPAM
Sylwia i Weronika
Zgłoś SPAM
Mama Karola Wiśniewskiego
"Żal nasz bezmierny, cicha łza się sączy, ucichnie wtedy, kiedy Bóg
nas złączy."
Zgłoś SPAM
mama Łukasza Młot
Światełka Pamięci
posyłam do nieba wraz z modlitwą.
Panie daj naszym najbliższym
miłość i opiekę Twoją.
Zgłoś SPAM
mama Mariusza
Tak blisko ,a Ciebie nie ma.Wszystkie marzenia rozwiał wiatr.Gdzieś blisko
nieba,blisko cienia.Odszedł wraz z Tobą cały świat.Światełko dla Ciebie
Anetko
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.