Nasze serca zranione tęsknotą są przepełnione...tak bardzo nam Was
brakuje...choć jeden znak, że dobrze Wam Tam i że czekacie....
Zgłoś SPAM
Sylwia i Weronika
Zgłoś SPAM
Anita i Bartek
Każdy nasz dzień jest pamięcią, każdy dzień tęsknotą, żalem,
cierpieniem, ciągłym niedowierzaniem ... ;,( ! Przytulamy Was do serduszek
:*:*!
Zgłoś SPAM
mama Bartka Szczyrba
Dla Ciebie Anetko moja pamięc ... [*][*][*] ...
Zgłoś SPAM
mama Mariusza
Kiedyś szczęście było blisko,kiedyś śmiał się cały świat.Teraz mamy
smutną codzienność,całe szczęście rozwiał wiatr.W smutną niedziele
zapalam światełko dla Ciebie Anetko
Zgłoś SPAM
MAMA ANI O(*)
Zgłoś SPAM
Rodzice Darka Kowalczyka
Światelko pamieci
Zgłoś SPAM
mama Marty
Zgłoś SPAM
Rodzice Justynki Cuber
Odeszli..a my nadal Ich kochamy..tęsknimy..mówimy do Nich i tak się nieraz
nam zdaje.. przecież są z Nami... Boże zabierasz tych których kochamy... a
nam zostawiasz krwawiące rany...
Zgłoś SPAM
mama Radka
Zgłoś SPAM
Dziadkowie Adasia
Niech skrzydła Aniołów otulą Cię do wiecznego snu:-) :-) :-) :-)
Zgłoś SPAM
Rodzice śp.MIchałka Hrydzewicz
(*)
Zgłoś SPAM
HALINA
Nasz żal nieukojony,wciąż w sercu nosimy, i tę tęsknotę ,tak bardzo
dotkliwą..nawet nie wiecie kochani,jak bardzo trudno nam, bez Was żyć..
ŚWIATEŁKO ZAPALAM..KU PAMIĘCI•*”“*•.
Zgłoś SPAM
Elżbieta Chmielewska
Wspomnienia nie pozwalają odetchnąć,marzenia uskrzydlają chorą duszę,lecz
wciąż jest w nas smutek i tęsknota...(*)(*)(*)
"Różne są w życiu" pory roku":jeśli czujesz akurat, że
zbliża się zima, chciałbym abyś wiedział, że nie jest to pora ostatnia, bo
ostatnia porą Twego życia będzie wiosna: wiosna zmartwychwstania."JPII
Zgłoś SPAM
Rodzice Śp. Przemka
[*] [*] [*]
Zgłoś SPAM
tata
KOCHAM CIĘ ANIU
Zgłoś SPAM
mama
ŚWIATEŁKO I MODLITWA DLA CIEBIE CÓRECZKO UKOCHANA KOCHAM CIĘ SKARBIE
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.