Ciężko pozbierać myśli, które bezsilność rozrzuca.
Ciężko powstrzymać płacz, co wstrzymuje dech nam w płucach...
Zgłoś SPAM
Rodzice Krzysia Rzepeckiego
Dopóki pamiętamy o Nich, Oni są w nas...nawet w tych szarych dniach, kiedy
wszystko okrywa się smutkiem....
Zgłoś SPAM
rodzice Rafała P.
Ach, jak mi smutno! Cień mnie już otacza, Posępny grobu cień; Serce się
jeszcze zrywa i rozpacza Szukając jasnych tchnień; A.Asnyk Modlitwę i
jaśniutkie światełko dla Ciebie Anetko (**)
Zgłoś SPAM
mama Tomka Konopskiego
Oczy od łez zamglone, Myśli biegną hen w dal. Przedarły się przez mgieł
zasłonę, Lat minionych ciągle żal. Odpoczywaj w Pokoju... [*]...
Zgłoś SPAM
mama Mariusza
Stoję przy płonącym zniczu jak przy Tobie...skrawek muru,tablica,kwiaty
ogień...znam Twój uśmiech,głos,spojrzenie.W oczach łzy,w sercu ból,w
około pustka,milczenie.
Zgłoś SPAM
Lusia
Piękne,cieplutkie światełka w tą ważną sobotę...zostawiam modlitwę...
Zgłoś SPAM
Mama Karola Wiśniewskiego
ŚWIATEŁKO PAMIĘCI NIECH PŁONIE..
இڿڰۣڿஇڿڰۣڿஇڿڰۣڿஇڿڰۣڿஇ
Zgłoś SPAM
rodzice.Michała Ruta
; Wciąż pomiętamy, wciąż kochamy - w sercu przytulamy; .....światełko z
modlitwą dla Ciebie Anetko.
Zgłoś SPAM
mama Sebastiana
Nigdy nie będzie już tak jak było, nigdy nie wrócą dni minione, co
przeżyliśmy już się skończyło, przepadło szczęście wymarzone...
Zgłoś SPAM
Monika i Andrzej Churscy
Zgłoś SPAM
mama Łukasza Młot
Krzyk serca,dławiące łzy,szmer wśród Aniołów i pytający wzrok
przechodniów - wiedzą?Nie.Tylko Bóg wie jak bardzo tęsknimy.....
Zgłoś SPAM
Dziadkowie Adasia
Odpoczywaj w spokoju Anetko :-) :-)
Zgłoś SPAM
Elżbieta Chmielewska
Gdy smutek boli,a słowa zbyt małe,by rozpacz wypowiedzieć.Zostaje tylko
milczenie,pełne gorących łez i bliskość przyjaznych serc [*][*]
Zgłoś SPAM
Anita i Bartek
„Można odejść na zawsze, by stale być blisko” :"( ..!
Zgłoś SPAM
mama Radka
Zgłoś SPAM
siostra Krzysia Jendrzejczaka
[*]
Zgłoś SPAM
HALINA
Przyjmij ode mnie serdeczne myśli moje..by życie wieczne Ci kwitło jak
piękny kwiat,by brzmienie Twego imienia pozostało na zawsze w nas...
.•.(¯█¯).•.ŚWIATEŁKO PAMIĘCI...•.(¯█¯).•.
Zgłoś SPAM
Rodzice śp.Michałka Hrydzewicz
(*)
Zgłoś SPAM
rodzice
Choć Cię nie ma wśród nas,jesteś kropelką rosy na liściu,łezką w
oku,powiewem wiosennego wiatru,jasno świecącą gwiazdą nocą,barwną tęczą
po burzy.Nie można zobaczyć,nie można dotknąć,ale można poczuć
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.