ANETKO;MIŁOŚĆ NIGDY NIE UMIERA ,CHOĆ ŻYCIE SIĘ KOŃCZY; ŚWIATEŁKO
PAMIĘCI,MODLITWE ZOSTAWIAM ZA WSZYSTKIE DNI MOJEJ NIEOBECNOŚCI.
Zgłoś SPAM
rodzice
ڿڰۣڿ❀❤❀ڿڰۣڿPoniedziałkowe światełko pamięci dla Ciebie
ڿڰۣڿ❀❤❀ڿڰۣڿ Kochamy Cię Córeczko Ukochana
ڿڰۣڿ❀❤❀ڿڰۣڿ
Zgłoś SPAM
mama Tomka Konopskiego
Jak trudno na twarzy mieć uśmiech , gdy w oczach palą się łzy , Jak trudno
być obojętnym , gdy serce z bólu drży .. Tak pusto , tak smutno .. bez Was
[*]
Zgłoś SPAM
mama Mariusza
Chcę Ci szepnąć na dobranoc,że dziękuję Ci za wszystko,bo choć dzielą
nas dwa światy to w tej chwili jesteś blisko.Światełko połączone z
modlitwą dla Ciebie Anetko
Zgłoś SPAM
Rodzice Krzysia Rzepeckiego
Racz wiekuiste dać odpoczywanie Naszym Aniołkom najłaskawszy Panie, a
światłość wiekuista niechaj Im przyświeca, niech oglądają Twe
najświętsze lica...
Zgłoś SPAM
mama Sebastiana
Ból fizyczny ma w sobie to dobro, że jeśli przekroczy pewną granicę,
zabija. Ból psychiczny, kiedy boli nas serce, zabija nas codziennie od nowa,
jednak ciągle żyjemy.
/Paulo Coelho/
Zgłoś SPAM
mama Radka
Zgłoś SPAM
rodzice Michała Ruta
ŚWIATEŁKO PAMIĘCI...ANETKO...;Im dłużej Was nie ma, tym większy ból i
tęsknota;
Zgłoś SPAM
mama Rafała P.
PRZEPRASZAM to światełko od mamy Rafała. Wznieś Ich Aniele ponad ziemski
kraj.Tu chwilka- tam wieczność Tu boleść tam Raj.Modlitwa i światełko dla
Was Kochani (**) (**)
Zgłoś SPAM
mama
Wznieś Ich Aniele ponad ziemski kraj.Tu chwilka- tam wieczność Tu boleść
tam Raj.Modlitwa i światełko dla Was Kochani (**) (**)
Zgłoś SPAM
mama Bartka Szczyrba
...a kiedy przyjdzie czas, będziemy Tam wszyscy razem, by przypomnieć Wam
nasze dzieci, jak bardzo wciąż Was kochamy ... [*][*][*] ....
Zgłoś SPAM
mama Łukaszka Młot
Czas tych ran nie leczy,one na zawsze pozostają, bo Śmierć bliskich nam i
kochanych osób ,jest wyryta w sercu,jest w pewnym sensie Śmiercią nas
samych...
Zgłoś SPAM
Rodzice śp.Michałka Hrydzewicz
(*)
Zgłoś SPAM
HALINA
̑۰♥۰̮̑●̮̑۰♥۰̮̑●̮̑۰ŚWIATEŁKO
PAMIĘCI...♥۰̮̑●̮̑۰♥۰̮̑♥۰̮̑ POKÓJ TOBIE NA WIEKI...
Zgłoś SPAM
Mama Karola Wiśniewskiego
•*´¯`✿ ♥.... Tak mało jest szczęścia na ziemi, że trzeba zbierać
wspomnienia ,by w chwilach smutnych upajać się nimi jak wodą w chwili
pragnienia ....
¸¸.•*´¯`✿ ♥ ¸¸.•*´¯`✿ ♥
Zgłoś SPAM
Anita i Bartek
♥...Na niebie jest zawsze Wasza Gwiazda, która nie pozwala
zapomnieć...♥...Jak tu żyć bez Was...♥
Zgłoś SPAM
Dziadkowie Adasia.
Pamiętamy Anetko:-) :-)
Zgłoś SPAM
tata
Kocham Cię Aniu
Zgłoś SPAM
mama
Światełko i modlitwa dla Ciebie Córeńko Ukochana Kocham Cię Skarbie
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.