Odtwarzanie Kliknij, aby rozpocząć odtwarzanie Pauza Pauza
Wczytywanie
 
KuPamięci.pl

Aneta Jucha


* 11.04.1986

 

+ 28.07.2011

Miejsce pochówku: Bielsko-Biała

,

woj. śląskie

pokaż wszystkie
wpisy (150)
Licznik odwiedzin strony
1078079
Zapalone ponad rok temu
mama Mariusza
Niezapominajki spoglądają swoimi niebieskimi oczkami,stokrotki się uśmiechają,konwalie zakwitły kolejny raz,piękny majowy bukiecik i światełko przesyłam dla Ciebie Anetko
Zgłoś SPAM
mama Magdaleny Bieleckiej
Swiatełko pamięci dla Ciebie Anetko
Zgłoś SPAM
mama
ŚWIATEŁKO I MODLITWA DLA CIEBIE UKOCHANA CÓRECZKO ŚPIJ SŁODKO KOCHAM CIĘ SKARBIE
Zgłoś SPAM
tata
Kocham Cię Aniu
Zgłoś SPAM
mama Śp. Adama Rybarczyka
Przerzuć swą troskę na Pana, a On Cię podtrzyma.
Zgłoś SPAM
Magda Lenda
Anetko - pamiętam.....
Zgłoś SPAM
Rodzice Michała Ruty
Zgłoś SPAM
mama Radka
Zgłoś SPAM
Sylwia i Weronika
Zgłoś SPAM
mama Tomka Konopskiego
Mijają dni i tygodnie , ale Pamięć , Tęsknota i Miłość pozostaną do końca naszych dni . [*]
Zgłoś SPAM
mama Karolinki-babcia Jędrusia
W smutną niedzielę,Anuś kochana...
Zgłoś SPAM
Rodzice Krzysia Rzepeckiego
I budzą się wspomnienia, a każdy dzień to ból....bez Was Ukochane Aniołki tak smutno...
Zgłoś SPAM
Rodzice Justynki Cuber
Pamiętamy o Was nasze Aniołki
Zgłoś SPAM
Mama Karola Wiśniewskiego
Człowiek umiera... Znowu za szybko! Człowiek umiera... Razem z nim wszystko..Znowu za szybko wszystko się stało! Czasu nie było na pożegnanie...Teraz zostało tylko płakanie.
Zgłoś SPAM
mama Mariusza
W smutny majowy wieczór płomniń zapalonego światełka mknie po między gwiazdami Tam do Ciebie w ciszy serc(*)
Zgłoś SPAM
mama Sebastiana
Zgłoś SPAM
Elżbieta Chmielewska
Żadne słowa nie są w stanie opisać, co dzieje się w sercu i umyśle bliskich, których życie doświadcza w tak okrutny i niesprawiedliwy sposób… Spoczywajcie w spokoju ((*))((*))((*))
Zgłoś SPAM
Jola Szostek
Modlitwa i światełko Pamięci [[*]][[*]][[*]] NIECH PAMIĘĆ O TOBIE BĘDZIE ZAWSZE ŻYWA
Zgłoś SPAM
Jola Szostek
Kochani z całego serca dziękuję Wam za modlitwę i światełka pamięci zapalone Mariuszkowi . Łatwiej mi było przez to wszystko przejść z Waszą pomocą i pamięcią . Jesteście kochani . Dziękuję ♥
Zgłoś SPAM
bliska śp Michała Kamińskiego
"Weź na drogę dobrych chwil. Kto wie, Co tam w niebie dadzą ci"
Zgłoś SPAM
Strony:   « poprzednia    1   2   ...   2548   2549   2550   ...   3322   3323    następna » 
-
Powiadom znajomych
Imię i nazwisko:
Adres e-mail:
-
-
Jolanta Szydłowska-Jucha
17.12.2011