Dzieci cicho wymykają się do Boga, Ich imiona zacierają krople tęsknoty.
Bóg rozpina nad nimi parasol nadziei, One biegają po kałużach łez boso.
Już są beztroskie, A tęcza wiary wskazuje im drogę
Zgłoś SPAM
mama Radka
Zgłoś SPAM
mama
Zgłoś SPAM
mama Rafała P.
Otwieram oczy..budzę się ze snu..pierwsza myśl..NIE MA CIĘ TU!!! znów
ból..łzy i cierpienie..choć wiem że tego już nie zmienię...Światełko i
modlitwę zostawiam (**) (**)
Zgłoś SPAM
Rodzice Michała Ruty
Zgłoś SPAM
Rodzice Krzysia Rzepeckiego
Ta pustka, gdy Was obok nie ma, żal w sercach trwa bez wytchnienia, ciężko
żyć bez Was....
Zgłoś SPAM
mama Łukasza Młot
Zapachniało jodłami, Rozszumiały się drzewa... Był ktoś i nagle odszedł,
Był ktoś i go nie ma... Cicho teraz nad lasem, Nawet ptak nie zaśpiewa...
.
Zgłoś SPAM
Sylwia i Weronika
Zgłoś SPAM
mama Janka Zawodnego
Zgłoś SPAM
Anita i Bartek
Są chwile nie do zapomnienia. Nie będą nigdy powtarzane. Skończone jak
ostatni seans. Zostaje tylko nasza pamięć..:*:* ♥ Aniołeczki ♥!
Światełka za wczoraj ...!
Zgłoś SPAM
MAMA KRYSTKA RYBAKOWSKIEGO
ANETKO....MINEŁO SZCZĘŚCIE-NIE PRZESZŁO CIERPIENIE-POZOSTAŁO TYLKO
WPOMNIENIE. ŚWIATEŁKO, MODLITWE ZOSTAWIAM NA DZIŚ ORAZ ZA WSZYSTKIE DNI MOJEJ
NIEOBECNOŚCI CHOĆ MYŚLAMI BYŁAM CAŁY CZAS Z WAMI.
Zgłoś SPAM
rodzice
[♥][♥][♥] Oby był ten Lepszy Świat gdzie się wszyscy
spotkamy..♥][♥][♥]Kochamy Cię Skarbie [♥][♥][♥]..Światełko i
modlitwę zostawiamy...[♥][♥][♥]
Zgłoś SPAM
Jola Szostek
Moje marzenia bez Ciebie Nie są marzeniami.Moje sny bez Ciebie Nie są
snami.Moje życie bez Ciebie Nie jest życiem.Nawet ja bez Ciebie Nie jestem
sobą.Tylko jedną wielką łzą... Modlitwa i światełko [*]
Zgłoś SPAM
Elżbieta Chmielewska
..Tęsknota, ból i cierpienie nie znają czasu .Pozostają na zawsze...:"(
Zgłoś SPAM
mama Bartka Szczyrba
Rozpacz jest upadkiem, z którego trzeba powstać, Dzieci Nasze Kochane każdego
dnia próbujęmy powstać ale to takie trudne,moje światełko pamięci dla
Ciebie Anetko
Zgłoś SPAM
Grażyna Wawrzyńska
Nie ma chwil, których nie warto pamiętać... nie ma dni, których nie warto
wspominać,nie ma ludzi, których nie warto kochać.
Zgłoś SPAM
mama śp. Wojciecha Ligenza
Żadne słowa nie są w stanie opisać, co dzieje się w sercu i umyśle
bliskich, których życie doświadcza w tak okrutny i niesprawiedliwy sposób…
Spoczywaj w spokoju [*]
Zgłoś SPAM
Rodzice śp.Michałka Hrydzewicz
(*)
Zgłoś SPAM
HALINA
Oddaję cześć zmarłym, cisza jest wokół, jest we mnie,
tylko serce mówi....
żal, smutek, tęsknota..Za tym, co odeszło
bezpowrotnie...(`❤*•.¸(`❤*•.¸
ŚWIATEŁKO..MOJA PAMIĘĆ.....(`❤*•.¸(`❤*•.¸
Zgłoś SPAM
Dziadkowie Adasia.
Anetko , dla Ciebie jaśniutkie światełko zapalamy:-) :-)
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.