Odtwarzanie Kliknij, aby rozpocząć odtwarzanie Pauza Pauza
Wczytywanie
 
KuPamięci.pl

Aneta Jucha


* 11.04.1986

 

+ 28.07.2011

Miejsce pochówku: Bielsko-Biała

,

woj. śląskie

pokaż wszystkie
wpisy (150)
Licznik odwiedzin strony
1078068
Zapalone ponad rok temu
mama Łukaszka Młot
Otrzyj nasze oczy bo są zapłakane, wysusz policzki bo są łzą zalane, pociesz dusze żalem wykąpane, opatrz serca co mają wielką ranę..Anetko .....
Zgłoś SPAM
siostra Krzysia Jendrzejczaka
[*]
Zgłoś SPAM
mama Bartka Szczyrba
Anetko choć Ciebie nie ma to wiemy, że wciąż przy nas jesteś ....[*][*][*] ... Moje niedzielne światełko pamięci dla Ciebie
Zgłoś SPAM
Rodzice śp.Michałka Hrydzewicz
(*)
Zgłoś SPAM
mama śp.Wojciecha Ligenza
Anetko światełko dla Ciebie [*]
Zgłoś SPAM
HALINA
(¯`•♥•´¯)(¯`•♥•´¯)ŚWIATŁOŚĆ TWOJEJ DUSZY NA WIEKI... TĘSKNOTA NA ZAWSZE...(¯`•♥•´¯)(¯`•♥•´¯)
Zgłoś SPAM
CIOCIA DANIELA M...
ANETKO...ŚWIATEŁKA DO SAMEGO NIEBA PROSTO Z SERCA((*))❀♥❀((*))
Zgłoś SPAM
Dziadkowie Adasia
Tęsknota , ból i cierpienie nie znają czasu , pozostają na zawsze.. Śpij Anetko:-) :-)
Zgłoś SPAM
rodzice
❤❤❤❤ Najjaśniejsze światełko dla Ciebie Anetko ❤❤❤❤ Bądź szczęśliwa w Raju Córeczko Ukochana❤❤❤❤ Zostawiamy pamięć i modlitwę ❤❤❤❤ Kochamy Cię Skarbie ❤❤❤❤
Zgłoś SPAM
mama
Światełko i modlitwa dla Ciebie Ukochana Córeczko Kocham Cię Skarbie
Zgłoś SPAM
tata
Kocham Cię Aniu
Zgłoś SPAM
Rodzice Michała Ruty
Zgłoś SPAM
mama Karolinki-babcia Jędrusia
Smutne dobranoc Anuś kochana....
Zgłoś SPAM
siostra śp. Wojciech Ligenza
(*) światełko dla Ciebie Anetko
Zgłoś SPAM
rodzice
❀❤❀Ludzie są razem nie tylko wtedy, gdy się znajdują tuż obok siebie,❀❤❀ z nami żyje także ten, który odszedł,❀❤❀ którego pożegnaliśmy❀❤❀ Światełko i modlitwę zostawiamy❀❤❀ Anetko Kochana❀❤❀
Zgłoś SPAM
Anita i Bartek
Daj nam wiarę , że to ma sens i przekonaj , że tak ma być , że odeszli po to by żyć, ale żyć już wiecznie, lecz w innym świecie ♥ aniołeczki ♥ pamiętamy ..!
Zgłoś SPAM
mama Magdaleny Bieleckiej
Światełko dla Ciebie Perełko Śliczna
Zgłoś SPAM
Rodzice Krzysia Rzepeckiego
Tak wiele byśmy chcieli Wam dać...słowa, myśli głęboko w sercu, gdy budzi je wiatr....zamykamy oczy...pełni nadziei...
Zgłoś SPAM
mama Sebastiana
Z Tobą odeszły wszystkie marzenia,i wszystkie plany się skończyły.Zostały tylko piękne wspomnienia ,i ból co odbiera do życia siły.(*)
Zgłoś SPAM
mama Radka
Zgłoś SPAM
Strony:   « poprzednia    1   2   ...   2549   2550   2551   ...   3322   3323    następna » 
-
Powiadom znajomych
Imię i nazwisko:
Adres e-mail:
-
-
Jolanta Szydłowska-Jucha
17.12.2011