Odtwarzanie Kliknij, aby rozpocząć odtwarzanie Pauza Pauza
Wczytywanie
 
KuPamięci.pl

Aneta Jucha


* 11.04.1986

 

+ 28.07.2011

Miejsce pochówku: Bielsko-Biała

,

woj. śląskie

 
Licznik odwiedzin strony
931905
Dodane ponad rok temu
Lidia Wiśniewska - Mama Karola
(Mama Karola)
Myślałam, że z każdym dniem, który oddala mnie od tych tragicznych zdarzeń będzie powoli coraz lepiej. Ale jest coraz gorzej. Czytam te wszystkie strony pamięci i to jeszcze bardziej utwierdza mnie w przekonaniu, że nigdy nie będzie lepiej. Pani córka umarła dwa lata temu, mój syn pięć tygodni temu, ale bez względu na to ile czasu upłynęło wszyscy cierpimy tak samo. Jestem myślami z Panią.
Zgłoś SPAM
Paulina Wieczorek
Szanowni rodzice ,

Skladam moje wyrazy wspolczucia Po wielkiej stracie Ukochanej cörki Anetki


Zgłoś SPAM
ciocia śp Pawełka Runge
„Można odejść na zawsze, by stale być blisko”
przytulam ciepło:*
Zgłoś SPAM
Sylwia Samantha Pawel
(Rodzina)
Piekny to dzien kiedy rodzi sie czlowiek, szczescie dla rodzicow. Jestes I bedziesz na zawsze tym pieknem I tym szczesciem. Dalas Aniu tyle radosci I szczescia swoim bliskim ktorzy zostali dotknieci Twoim pieknem, a teraz nam wszystkim dajesz wiare w wiecznosc.
Zgłoś SPAM
Sylwia Jaworska ***mama Aniołka Natalki***
I cisza i pustka i brak kogoś, kto szedł wspólnym życiem, wspólną drogą… Bądź… najjaśniejszą gwiazdą w ciemną noc, tęczą na tle zachmurzonego nieba… Bądź pamięcią w naszych sercach, po wszystkie dni naszego istnienia… Bądź dobrym duszkiem, który czuwa nad swoją Mamą… Bądź miłości wspomnieniem i w smutku pocieszeniem…
Zgłoś SPAM
Przyjaciel Rafała Sewielskiego
Ciężko jest pogodzić się ze stratą bliskiej osoby, zwłaszcza z powodu takiej choroby jak depresja. Musimy pamiętać, że tam, w Niebie "jest pokój wieczny ludziom zgotowany, gdzie Bóg otrze wszelkie łzy, zagoi rany." A Oni nas nie opuścili. Są z nami w każdej chwili.
Zgłoś SPAM
mama Ani Aftańskiej
Łączymy się z Nimi przez światło.. a jego ciepło bije aż do Ich Krainy.. Oni wiedzą że Ich zabrakło i dlatego mamy takie smutne miny.. Dajmy Im dowody naszej miłości i łączmy się w modlitwie z pokorą.. a poczują nasze serca z wysokości i z wdzięcznością wszystko odbiorą.. Kiedy będziemy zapalać światełka w miejscu gdzie teraz odpoczywają.. niechaj połączy nas więzi mgiełka.. a ujrzymy jak do nas się uśmiechają..
Zgłoś SPAM
MAMA ŚP.ROBERTA N.
Odeszli w ciszy mrok już ich nie ma a po nich została tylko cisza i choć ich serca nie biją już i choć ich nie ma to cisza szepce że oni żyją nadal na serca mego dnie więc zasłucham się w ciszę może usłyszę znajomy głos... •۞•°*”˜ ˜”*°•۞• ``ŚWIATEŁKO`` ````PAMIĘCI``` •۞•°*”˜ ˜”*°•۞•
Zgłoś SPAM
Ciocia Wiktorka
Odeszlas Tak Szybko,Nie Mowiac Nikomu,My Jeszcze Bladzimy,Ty Jestes Juz w Domu******
Zgłoś SPAM
Rodzina Adasia Błażkiewicza
"Żaden dzień się nie powtórzy,
nie ma dwóch podobnych nocy,
dwóch tych samych pocałunków,
dwóch jednakich spojrzeń w oczy."
Zgłoś SPAM
Strony:   « poprzednia    1   2   ...   25   26   27   28   29    następna » 
-
Powiadom znajomych
Imię i nazwisko:
Adres e-mail:
-
-
Jolanta Szydłowska-Jucha
17.12.2011