Odtwarzanie Kliknij, aby rozpocząć odtwarzanie Pauza Pauza
Wczytywanie
 
KuPamięci.pl

Aneta Jucha


* 11.04.1986

 

+ 28.07.2011

Miejsce pochówku: Bielsko-Biała

,

woj. śląskie

 
Licznik odwiedzin strony
925796
Dodane ponad rok temu
MAMA ŚP.ROBERTA N.
.▄█▄
....█


......).
.....(,)..
..._'\!/'_.
...(""""")..BÓG MIŁOSIERNY
.ڿڰۣڿ❀❤❀ڿڰۣڿ.DAJE ODKUPIENIE.

..+..PRZEZ MIŁOSIERDZIE BOŻE ODPOCZYWAJCIE W POKOJU. AMEN..+.
Zgłoś SPAM
MAMA ŚP.ROBERTA N.
(((((*****)))))(((((*****)))))(((((*****))))) SĄ POŻEGNANIA , NA KTÓRE NIGDY NIE BĘDZIEMY GOTOWI... SĄ SŁOWA , KTÓRE ZAWSZE WYWOŁYWAĆ BĘDĄ MORZE ŁEZ... SĄ OSOBY, KTÓRE JUŻ ODESZŁY... ONE SĄ ZAWSZE W NASZYCH SERCACH... JEDNĄ Z NICH , JESTEŚ TY ANIOŁKU... (((((*****)))))(((((*****)))))(((((*****)))))
Zgłoś SPAM
MAMA ŚP.ROBERTA N.
$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$ $$$$$____SPOCZYWAJ_____$$$$$ _$$$$$$___W POKOJU___$$$$$$ __ $$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$ _____ $$$$$$$$$$$$$$$$$$ I cisza, I pustka I brak kogoś Kto szedł wspólnym życiem Wspólną drogą Płomień świecy I wspomnienie I nadzieja, że kiedyś się spotkamy na jednej z nieba dróg. Módlmy się Tak chciał Bóg...
Zgłoś SPAM
Damian (brat Paulinki)
Jest mi bardzo przykro z powodu odejścia Anetki. Na pierwszy rzut oka widać, że straciliście Państwo ogromny skarb. Piękną, dobrą i młodą córkę dla której niestety czas się zatrzymał. Wiele razy podkreślam, że życie jest niesprawiedliwe. Wierzę, że Anetka spotkała się już z moją siostrą.
Zgłoś SPAM
MAMA ŚP.ROBERTA N.
** ANIOŁKU ** LUDZIE NIGDY NIE ODCHODZĄ TAK NAPRAWDĘ... JEŚLI SIĘ O NICH MÓWI I O NICH MYŚLI... CIĄGLE ŻYJĄ W NASZYCH SERCACH I UMYSŁACH... DOPÓKI SIĘ PAMIĘTA... ____(( ____ )) ____/',( __ (,"★",) ____|♥| __▓▓▓▓ __▓▓▓▓ __▓▓▓▓ __▓▓▓▓ __▓▓▓▓
Zgłoś SPAM
Mama Karola Wiśniewskiego
"I zapalimy dla Ciebie świecę By rozproszyć ciemności i uczcić nasz przeszły wspólny czas Jak latarnia na morzu Jasny świecy płomień Będzie nas wiódł tą naszą drogą… Och, zapalimy dziś świece dla Ciebie… Mijają pory roku, czas płynie i czas trwa. A my, znużeni ogromnie, idziemy przed siebie w dal Ty wiesz, że to już nie to… A gdy tak idziemy samotnie, czy słyszysz, gdy wzywamy Cię? Czy słyszysz jak nucimy piosenkę, którą śpiewaliśmy Ty i my? Byłeś cudem naszego życia, Byłeś tą wielką niespodzianką, gdy patrzyliśmy Ci w oczy, widzieliśmy w nich głębie niezwykłą… Te chwile piękne i te bolesne Znosiliśmy z godnością A teraz już sami – pozostaniemy wierni miłości i szczęściu, które nam dałeś.”
Zgłoś SPAM
Marzena J.
(Nieznajoma )
Śpij spokojnie Anetko..... [*]
Zgłoś SPAM
Sylwia Samantha Pawel
Jestes w naszych sercach na zawsze.Taka dzielna, madra i zawsze usmiechnieta. Niech droga do Boga i wiecznosci bedzie dla Ciebie Aniu wynagrodzeniem za wszystko przez co musialas przejsc w Twoim zyciu. Pamietamy i modlimy sie o Twoje zbawienie.
Zgłoś SPAM
Sylwia Samantha Pawel
In memory of you,
for ever loving you
always remembering you!
Zgłoś SPAM
Lidia Wiśniewska - Mama Karola
(Mama Karola)
Myślałam, że z każdym dniem, który oddala mnie od tych tragicznych zdarzeń będzie powoli coraz lepiej. Ale jest coraz gorzej. Czytam te wszystkie strony pamięci i to jeszcze bardziej utwierdza mnie w przekonaniu, że nigdy nie będzie lepiej. Pani córka umarła dwa lata temu, mój syn pięć tygodni temu, ale bez względu na to ile czasu upłynęło wszyscy cierpimy tak samo. Jestem myślami z Panią.
Zgłoś SPAM
Strony:   « poprzednia    1   2   ...   24   25   26   27   28    następna » 
-
Powiadom znajomych
Imię i nazwisko:
Adres e-mail:
-
-
Jolanta Szydłowska-Jucha
17.12.2011