❤️ Pamięć, to jedyna wieczność, jaką my żyjący możemy podarować
Tym,
Którzy odeszli już do Innego świata ❤️
Zgłoś SPAM
żona śp.Henia Dobrońskiego
❤️♨️♨♨️❤️Wszystko się kończy, wszystko przeminie I sen
przerwie słodkie marzenie, Lecz coś jest w duszy, co nigdy nie minie I wciąż
trwać będzie,a tym jest Miłość i Wspomnienie,.❤️♨️♨♨️❤️
Zgłoś SPAM
Mama Tadzia W
Pamiętam, tęsknię, modlę się i pytam dlaczego nas opuściłeś Tadziu.
Wiedziałeś że Cię kochamy, a teraz widzisz kto naprawdę Cię kochał.
Odpoczywaj w pokoju synku
Zgłoś SPAM
mama Iwony K.
Zgłoś SPAM
Mama Krzysia Rzepeckiego
Wspomnienia...to ostatnie co nam pozostało, kiedy Was zabrakło, tylko to tak
niewiele, nic...nie możemy Was dotknąć, poczuć, nie możemy
dosięgnąć...żeby tak przeszłość odwrócić, cofnąć czas...
Zgłoś SPAM
Zapalone dnia 17.06.2026
rodzice Michała Ruta
Nic, co zakorzenione w miłości nie będzie nigdy stracone, ponieważ stało
się częścią naszego życia."/Pam Brown/ ═♦ ✿ ♦═ Światełko
Pamięci Tadziu.
Zgłoś SPAM
babcia Kamilka Wisniewskiego
spotkania duchowe i modlitwa to nas łaczy w dzisiejszym świeccie, spoczywaj w
pokoju
Zgłoś SPAM
mama Marty
Zgłoś SPAM
mama Iwony K.
Zgłoś SPAM
żona śp.Henia Dobrońskiego
❤️♣❤️Smutne są słowa, gdy giną bez końca... Smutna jest miłość,
gdy ból się uśmiecha... Smutne jest serce, gdy tęsknią bez końca..."
Zostawiam codzienną modlitwę dla Ciebie Tadziu. ❤️♣❤️
Zgłoś SPAM
Mama Krzysia Rzepeckiego
Tęsknimy...Jesteście w sercach naszych, odwiedzacie nas czasami w
nocy...Jesteście tak daleko lecz zawsze blisko, bo kochamy Was ponad
wszystko....
Zgłoś SPAM
Zapalone dnia 16.06.2026
mama Marty
Zgłoś SPAM
rodzice Michała Ruta
..dłoniom daleko - sercu zawsze blisko...
Światełko Pamięci dla Ciebie Tadziu.
Zgłoś SPAM
❤️♨️❤️⭐ Mama Karola Wiśniewskiego ⭐♨️❤️♨️⭐
Zgłoś SPAM
babcia Kamilka Wiśniewskiego
rozstanie nagle przychodzi i trwa juz wiecznie pozostawiajac smutek i ból
Zgłoś SPAM
MG
Zgłoś SPAM
mama Iwony K.
Zgłoś SPAM
żona śp.Henia Dobrońskiego
❤️❀❤️ Ciężko na sercu i ciężko w duszy.Ból wszystko zmienia. Łzy
zmieniają się w kamienie.Serce jak głaz w piersi dusi.Czemu serce zrozumieć
nie umie.Z czasem serce zrozumieć musi.❤️❀❤️
Zgłoś SPAM
Mama Krzysia Rzepeckiego
W krainie wspomnień zamykamy się i wciąż Was widzimy jakbyście tu byli,
choć Wy tak daleko Jesteście...Aniołki Ukochane
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.