Chwila zadumy w sercu pozostanie i myśli co przepełnione są goryczą...znicze
płonąc czuwają przy Was jak stróże, a nad nami, na górze Nasze Anioły....
Zgłoś SPAM
rodzice Michała Ruta
Z myślą o Tych co odeszli na zawsze,zostawiamy ciche wspomnienie. __
Światełko Pamięci dla Ciebie Tadziu.
Zgłoś SPAM
mama Marty
Zgłoś SPAM
mama Iwony K.
Zgłoś SPAM
Mama Krzysia Rzepeckiego
Zazdrościmy, że wiatr wziął w objęcia łzy nieba i lamp dygoczących
światło, zazdrościmy...bo my nie możemy Naszych Aniołków wziąć w nasze
ramiona.....
Zgłoś SPAM
⭐❤️♨️❤️⭐ Mama Karola Wiśniiewskiego ⭐♨️❤️♨️⭐
Zgłoś SPAM
mama Marcina Domańskiego
"Rozłączeni - lecz jedno o drugim pamięta..." /J.Słowacki/
⭐❤️ Światełko otulone pamięcią posyłam Ci do Nieba ⭐❤️ Tadziu
Zgłoś SPAM
rodzice Michała Ruta
Minęło szczęście nie przeszło cierpienie, pozostało tylko wspomnienie.
- Pamięć i światełko dla Ciebie Tadziu.
Zgłoś SPAM
MG
Zgłoś SPAM
mama Marty
Zgłoś SPAM
mama Tadzia W
Miłość pokonała śmierć,Chrystus zmartwywstał i my się kiedyś spotkamy z
Wami, nasi kochani.Odpoczywaj w pokoju Tadziu.
Zgłoś SPAM
mama Iwony K.
Zgłoś SPAM
Mama Krzysia Rzepeckiego
Gdziekolwiek Jesteście Kochani, zawsze Wasza część jest w sercach Waszych
Bliskich...sercach które Was tak bardzo kochają....
Zgłoś SPAM
⭐❤️♨️❤️⭐ Mama Karola Wiśniiewskiego ⭐♨️❤️♨️⭐
Zgłoś SPAM
mama Marty
Zgłoś SPAM
rodzice Michała Ruta
(_❤️_) - Nasza pamięć i światełko najjaśniejsze dla Ciebie Tadziu.
Zgłoś SPAM
mama Iwony K.
Zgłoś SPAM
Mama Krzysia Rzepeckiego
Tęsknota przesiąknięta goryczą, oczy mokre, myśli krzyczą....po drugiej
stronie przeżyjemy to, co dane nie było...wypatrujemy gwiazdki...Eden dla nas
otwarty, wierzymy, że czekacie...bo my czekamy
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.