Odtwarzanie Kliknij, aby rozpocząć odtwarzanie Pauza Pauza
Wczytywanie
 
KuPamięci.pl

Tadeusz Wójcik


* 29.02.1976

 

+ 05.03.2014

Miejsce pochówku: Gorzków

,

woj. lubelskie

pokaż wszystkie
wpisy (88)
Licznik odwiedzin strony
383332
Zapalone ponad rok temu
mama Bartka Szczyrba
Dla Ciebie Tadeuszu [*]
Zgłoś SPAM
mama Bartka Szczyrba
[*] NIEGASNĄCE ŚWIATEŁKO TWOJEJ PAMIĘCI - TADZIU [*]
Zgłoś SPAM
mama Bartka Szczyrba
Dla Ciebie tadziu [*]
Zgłoś SPAM
brat Sławek
Zgłoś SPAM
rodzice Anetki Jucha
Myśląc- płaczę, płacząc - marzę, marząc - cierpię ,cierpiąc - wołam ,wołam - wróć! _*♥*__ *♥*_*♥*__*♥* *♥* Światełko i modlitwę zostawiamy na czas naszej nieobecności _*♥*__ *♥*_*♥*__*♥* *♥*
Zgłoś SPAM
Rodzice Justynki Cuber
Światełko pamięci.Tęsknimy.
Zgłoś SPAM
mama Bartka Szczyrba
[*] [*] [*]
Zgłoś SPAM
HALINA córka Marianny i Kazimierza J.
KOGO KOCHALIŚMY I ODSZEDŁ OD NAS NA ZAWSZE...POZOSTANIE OBECNY W NASZYM SERCU I PAMIĘCI...ŻAL WIEKI, ŻE MŁODE ŻYCIE ZABRAŁ TAK SZYBKO ZŁY LOS...(((*)))
Zgłoś SPAM
Mimi
Zgłoś SPAM
mama Bartka Szczyrba
...[♥][♥][♥]...Światełko i modlitwę zostawiamy...[♥][♥][♥]...na dzisiaj dla Ciebie Tadziu...[♥][♥][♥]...
Zgłoś SPAM
rodzice Anetki Jucha
[♥][♥][♥]..Oby był ten Lepszy Świat gdzie się wszyscy spotkamy..♥][♥][♥]..Światełko i modlitwę zostawiamy..[♥][♥][♥]..Odpoczywaj..[♥][♥][♥]
Zgłoś SPAM
mama Bartka Szczyrba
"Rozłąka jest naszym losem,spotkanie naszą nadzieją".Kazdego dnia czekamy na spotkanie dzieci nasze,z Wami,z naszą Miłością i Szczęściem.Poniedziałkowe światełko pamięci dla Ciebie Tadeuszu [*]
Zgłoś SPAM
rodzice Anetki Jucha
♥▆ღ▆♥ Życie jest ulotne, pamięć wieczna. ♥▆ღ▆♥ Światełko i modlitwę zostawiamy ♥▆ღ▆♥ Śpij ♥▆ღ▆♥ Spokojnie ♥▆ღ▆♥ Aniołku ♥▆ღ▆♥
Zgłoś SPAM
Barbara Wójcik z Lublina
Spoczywaj w pokoju.
Zgłoś SPAM
Rodzice Krzysia Rzepeckiego
Złociste gwiazdy świecą na niebie, malują serca na ciemnym tle, a my tak bardzo tęsknimy do Was, cichutko szepczemy jak kochamy Was <❤><❤><❤>
Zgłoś SPAM
Rodzice Justynki Cuber
Pamiętamy!!!!! Światełko na Niedzielę.
Zgłoś SPAM
mama Bartka Szczyrba
Tadziowi ...[*]...
Zgłoś SPAM
Rodzice Krzysia Rzepeckiego
Jesteście tak daleko, nie widzimy Was, choć pragniemy ujrzeć...spada łza za łzą, dusze ogarnia pustka i smutek...czemu nie ma Was z nami Kochani?...nasze myśli i serca są zawsze przy Was
Zgłoś SPAM
Mama śp. Roberta i Wiesia Walas
Nasi bliscy są z nami dopóki o nich pamiętamy.
Zgłoś SPAM
Rodzice Krzysia Rzepeckiego
Jesteście teraz tysiącem wiatrów nad wilgotną ziemią, promieniem słońca, które ogrzewa nasze serca i dusze...Aniołki Nasze Ukochane....
Zgłoś SPAM
Strony:   « poprzednia    1   2   ...   1935   1936   1937   1938   1939    następna » 
-
Powiadom znajomych
Imię i nazwisko:
Adres e-mail:
-
-
grażyna wójcik
02.11.2014
 
-
Ceremonię prowadził
kSIĄDZ J.ŚWITAJ i Firma Pogrzebowa Majewscy