Każdy gwiazdkę ma na niebie...dla każdego gwiazdka lśni...PAN BÓG wybrał
właśnie CIEBIE..i tą gwiazdką JESTEŚ TY.....[*]
Zgłoś SPAM
Rodzice Krzysia Rzepeckiego
Przez to wspomnieniami wracamy, widzimy to co było szczęściem, chwile, które
były dla nas piękne...już tak nie będzie, sen się urywa, otwieramy oczy,
widzimy tylko zdjęcia....
Zgłoś SPAM
rodzice Anetki Jucha
•*❤*•.•*❤*••*❤*•`Pamięć jest podporą życia i nie daje
zapomnieć naszym sercom o najbliższych, którzy odeszli.Światełko i
modlitwę zostawiamy.`•*❤*•.•*❤*•. Tęsknimy
`•*❤*•.•*❤*•
Zgłoś SPAM
mama Bartka Szczyrba
....Tadziowi
Zgłoś SPAM
Rodzice Krzysia Rzepeckiego
Zawsze będziemy Was kochać tak bardzo, bardzo ponad życie i tęsknić
będziemy.....bo przecież Byliście całym naszym życiem....
Zgłoś SPAM
mama Bartka Szczyrba
...Tadziu nie odeszłeś,w sercach zyć będziesz wiecznie...Światełko
pamięci dla Ciebie na dzisiaj ...[*]...
Zgłoś SPAM
Rodzice sp Darka Kowalczyka
SWIATEŁKO NASZEJ PAMIĘCI Z MODLITWĄ ZOSTAWIAMY
Zgłoś SPAM
MAMA ŚP JACUSIA GŁADYSZ.
ŚWIATEŁKO PAMIĘCI WRAZ Z MODLITWĄ DLA CIEBIE TADZIU NIECH ZAWSZE SIĘ PALI.
Zgłoś SPAM
Rodzice Krzysia Rzepeckiego
Ktoś o Was ciągle marzy i smutek ma na twarzy, ktoś na spotkanie czeka i
tęskni gdzieś z daleka, w oczach ma łzy i ciągle tęskni, tęskni.....
Zgłoś SPAM
mama Bartka Szczyrba
Niedzielne światełko pamięci dla Ciebie Tadziu Kochany ...[*]...
Zgłoś SPAM
Rodzice sp Darka Kowalczyka
Bóg(...)otrze z ich oczu wszelką łzę i śmierci już nie będzie ani
żałości , ani krzyku,ani bólu już nie będzie.
Zgłoś SPAM
Rodzice Krzysia Rzepeckiego
Mieliśmy Was - zapomnieć się nie da, te wszystkie łzy, masa
wspomnień...więc mówimy tylko do zobaczenia Kochani....
Zgłoś SPAM
rodzice Anetki Jucha
(❤) (♥)(❤) Nie ma chwil,których nie warto pamiętać (❤)(♥)(❤) nie
ma dni, których nie warto wspominać (❤)(♥)(❤) nie ma ludzi, których nie
warto kochać. (❤)(♥)(❤) Światełko i modlitwę zostawiamy (❤)
Zgłoś SPAM
Brat Sławek
Zgłoś SPAM
mama Bartka Szczyrba
Twojej pamięci Tadziu Kochany ...[*]...
Zgłoś SPAM
MAMA ŚP JACUSIA GŁADYSZ.
Wszystkim, którzy odeszli po trudnym z losem boju.
I tym, którzy zasnęli po to, by zaznać spokoju,
Zapalmy znicz a on serce nasze ogrzeje radością
I oni w nim zamieszkają żywi naszą miłością.
Zgłoś SPAM
rodzice Anetki Jucha
★][★][★Zamknąć oczy i zanurzyć się we wspomnieniach,gdzieś w
ciemności po policzku płynie łza, gdzieś na chwilę pojawi się uśmiech na
mokrej od łez twarzy.★][★][★]Światełko i modlitwę zostawiamy[★]
Zgłoś SPAM
Rodzice Krzysia Rzepeckiego
Myślimy o Was, modlimy się, wypowiadamy Wasze imiona jak zawsze,
zwyczajnie....żadna nić nie została zerwana...nie widzimy Was, ale wiemy, że
czekacie bardzo blisko, tuż, tuż.....
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.