Odeszliście tak szybko i zostawiliście nas w wiecznej tęsknocie...wierzymy,
że Wasze życie się nie skończyło, a tylko zmieniło...
Zgłoś SPAM
Rodzice Justynki Cuber
Wciąż zapłakani, Wciąż smutni. Ale oni są w niebie, Tam, gdzie jest lepiej
niż na Ziemi.....Światełko i modlitwa
Zgłoś SPAM
Rodzice sp Darka Kowalczyka
"...Tu Ciebie Nie Ma, Lecz Jesteś Przecież. I Pozostaniesz W Jasnym
Świecie. Jest Coś, Co Mrokom Się Opiera. Jest Pamieć. A Ona Nie Umiera..
Zgłoś SPAM
MAMA ŚP JACUSIA GŁADYSZ.
Zatrzymać chwilę ulotną słowo, gest, spojrzenie.
Zatrzymać chwilę w duszy może tylko wspomnienie.
Zatrzymać by nie uciekła w sercu na zawsze została.
Zgłoś SPAM
Brat Sławek
Tak bardzo mi Ciebie brak Tadziu. Spoczywaj w pokoju wiecznym :(
Zgłoś SPAM
mama Bartka Szczyrba
Tadziu najjaśniejsze światełko pamięci dla Ciebie na dzisiaj i 4 dni mojej
nieobecności ...
Zgłoś SPAM
Rodzice sp Darka Kowalczyka
Najjaśniejsze Światełko Pamięci
Zgłoś SPAM
Marta
Światełko pamięci wraz z modlitwą dla Ciebie Tadziu
Zgłoś SPAM
rodzice Anetki Jucha
✿ ((░)) ✿ Pamięć jest wieczną miłością ✿ ((░)) ✿ Pozostawiamy
więc ślad wraz z modlitwą na kolejne 14 dni naszej nieobecności ✿
((░)) ✿ Prosimy wspierać naszą Córeczkę ✿ ((░)) ✿
Zgłoś SPAM
Rodzice sp Darka Kowalczyka
Światełko pamięci [*]
Zgłoś SPAM
Ewa Domańska
Pamięci Tadzia.
Zgłoś SPAM
Iwona Malessa
Swiatlo pamięci wraz z modlitwą za Pani syna.
Zgłoś SPAM
Krystyna Tomaszewska
Pamiętamy
Zgłoś SPAM
mama Bartka Szczyrba
Twoje pamięci Tadziu Kochany ...[*]...
Zgłoś SPAM
MAMA ŚP JACUSIA GŁADYSZ.
ŚWIATEŁKO PAMIĘCI WRAZ Z MODLITWĄ DLA CIEBIE TADZIU NIECH ZAWSZE SIĘ PALI.
Zgłoś SPAM
Rodzice Krzysia Rzepeckiego
Każdego dnia brakuje nam Was, powraca tęsknota....nie rozumiemy tej pustki,
która będzie trwać już na zawsze...Ukochani
Zgłoś SPAM
Rodzice sp Darka Kowalczyka
[*******************] po prostu brak słów zrozumie ten kto to
przeżył...........
Zgłoś SPAM
mama Bartka Szczyrba
⊰♥⊱ ⊰♥⊱ ⊰♥⊱ Światełko Wiecznej Pamięci dla Ciebie Tadziu
⊰♥⊱ ⊰♥⊱ ⊰♥⊱
Zgłoś SPAM
rodzice Anetki Jucha
⊰♥⊱✿⊰♥⊱✿⊰♥⊱✿⊰♥⊱ Każde wspomnienie, choć boli,
najmilsze sercu bo Was przypomina.⊰♥⊱✿⊰♥⊱✿⊰♥⊱✿⊰♥⊱
Światełko i modlitwę zostawiamy.⊰♥⊱✿⊰♥⊱✿⊰♥⊱✿⊰♥⊱
Tęsknimy ♥⊱✿⊰♥⊱✿⊰♥⊱✿⊰♥⊱
Zgłoś SPAM
Rodzice Krzysia Rzepeckiego
Chcę Ci szepnąć, że dziękuję Ci za wszystko....bo choć dzielą nas dwa
światy, w każdej chwili Jesteś blisko...zawsze i wszędzie w naszych sercach
i myślach Jesteście....
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.