Serdecznie witam i pozdrawiam w aniołkowej rodzinie.
Zgłoś SPAM
rodzice śp. RAFAŁA PAŚKUCKIEGO
ŻYJEMY ZBYT SZYBKO UMIERAMY ZBYT MŁODO. PŁONĄCE ZNICZE I KWIATY NA TWOIM
GROBIE, W PAMIĘCI O TYM ŻE, CI KTÓRZY CIĘ KOCHAJĄ WCIĄŻ MYŚLĄ O TOBIE.
MODLITWA I JAŚNIUTKIE ŚWIATEŁKO NASZEJ PAMIĘCI (*) (*)
Zgłoś SPAM
Rodzice Krzysia Rzepeckiego
Już nigdy nie będzie tak jak było....pozostał żal, ból, złość na cały
ten świat....ogromna miłość i tęsknota za Ukochanymi Aniołkami każdego
dnia gdziekolwiek jesteśmy, cokolwiek robimy.....
Zgłoś SPAM
Wanda Grobelna
wieczny odpoczynek racz Ci dać Panie
Zgłoś SPAM
rodzice Anetki Jucha
˜❤•◕•❤˜ Każde wspomnienie, choć boli,˜❤•◕•❤˜ najmilsze
sercu bo Was przypomina.˜❤•◕•❤˜ Światełko ˜❤•◕•❤˜ i
modlitwę ˜❤•◕•❤˜ zostawiamy ˜❤•◕•❤˜
Zgłoś SPAM
Wanda Włoch
A gdy trauma dosięgnie, to współczuć trzeba koniecznie, bez większej być
może rady, ten czas potrzebny co goi rany. Wanda Włoch
Zgłoś SPAM
Rodzice sp Darka Kowalczyka
Życie to czas, w którym szukamy Boga. Śmierć to czas, w którym Go
znajdujemy. Wieczność to czas, w którym Go posiadamy”
Zgłoś SPAM
mama Marty Kamińskiej
Zgłoś SPAM
Rodzice Krzysia Rzepeckiego
Zobaczyć, że Jesteście szczęśliwi, widokiem się Waszym nacieszyć ,
miłością do serca przygarnąć, bezkresną tęsknotę uleczyć....
Zgłoś SPAM
mama śp. RAFAŁA PAśKUCKIEGO
((*)) ((*))
Zgłoś SPAM
Rodzice sp Darka Kowalczyka
"To wielki ból, że Cię straciliśmy. Pociesza nas pewność, że
zobaczymy się w niebie."
Zgłoś SPAM
mama
palę Ci Syneczku znicze na grobie i tutaj, modlę się, żeby twój synek nie
zapomniał o Tobie
To nic, że dzieli nas czas nieznany.
Nasze serca nawet z daleka słyszą siebie.
Rozłąki tragiczna godzina zabrała Cię po to.
aby Cię wspominać…
Zgłoś SPAM
Rodzice Krzysia Rzepeckiego
Kolejne cienie przechodzą przez dolinę, kolejne smutki opuszczają krainę,
idą do świata ciszy i pokoju, żadna strata nie boli bardziej jak pożegnanie
Dzieci Ukochanych.....
Zgłoś SPAM
mama Bartka Szczyrba
WSPOMNIENIA...TO CZASEM TAK MALO...Światełko pamięci dla Ciebie Tadziu
Kochany...[*]...
Zgłoś SPAM
Mama Karola Wiśniewskiego
Światełko pamięci [*]
Zgłoś SPAM
rodzice Anetki Jucha
[█♥▆ღ▆♥█]Życie jest ulotne, pamięć
wieczna.[█♥▆ღ▆♥█] Światełko i modlitwę zostawiamy
[█♥▆ღ▆♥█] Z całego serca dziękujemy za opiekę nad Naszą
Ukochaną Córeczką podczas naszej nieobecności [█♥▆ღ▆♥█]
Zgłoś SPAM
Mama Karola Wiśniewskiego
Pamiętam Tadziu [*]
Zgłoś SPAM
Rodzice Krzysia Rzepeckiego
Śpijcie Serca Nasze...nic już nie zakłóci spokoju Waszego...czas biegnie, bo
los tak chce i chociaż Jesteście daleko, my tak bardzo kochamy Was.....
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.