Tadziu Kochany...moje smutne poniedziałkowe światełko.....tylko tyle
mogę....
Zgłoś SPAM
♥♥♥ Mama Karola Wiśniewskiego ♥♥♥
Zgłoś SPAM
mama Marty Kamińskiej
Zgłoś SPAM
rodzice Anetki Jucha
▃▂ ♥ ▂▃ Gdyby tak można było zagłuszyć choć na chwilę ten brak,
tęsknotę i smutek ▃▂ ♥ ▂▃ Światełko i modlitwę zostawiamy ▃▂
♥ ▂▃▃▂ ♥ ▂▃ Odpoczywajcie ▃▂ ♥ ▂▃▃▂ ♥ ▂▃
Zgłoś SPAM
Rodzice Krzysia Rzepeckiego
Kiedyś nadejdzie taki czas....tylko miłość i radość wypełnią nasze
serca i myśli....nadejdzie taki czas....Aniołki Ukochane....
Zgłoś SPAM
Rodzice Justynki Cuber
Pamiętamy, Niech blask tego światełka oświetla Ci drogę do Nieba.
Zgłoś SPAM
Beata-siostra Huberta Z.
Zgłoś SPAM
mama
Trudno bez Ciebie żyć Synku, zgasło całe szczęście i słońce i marzenia,
zawalił się dom,czy kiedyś się spotkamy ?
Zgłoś SPAM
♥.҈.♥✿♥.҈.♥ Mama Karola Wiśniewskiego ♥.҈.♥✿♥.҈.♥
Światełko niedzielne
ª“˜¨“¨˜“%¤ª“˜¨¨˜“¨*
Zgłoś SPAM
Slawek
tak bardzo tęsknie...
Zgłoś SPAM
Rodzice sp Darka Kowalczyka
"Daj, Panie, jego duszy wieczny odpoczynek, a światłość Twoja niech
odbija się w jego oczach.
Kto Cię poznał, kochał. Kto Cię kochał, opłakuje."
Zgłoś SPAM
MAMA ŚP JACUSIA GŁADYSZ.
Życie jest jak płomień świecy...
Powoli wypala się i gaśnie...
Lecz pamięć o Tobie Tadziu...
Nigdy w moim sercu nie zgaśnie...
Zgłoś SPAM
Rodzice Krzysia Rzepeckiego
Odeszliście w ciszy mrok...a cisza szepce, że nadal żyjecie....w sercach
ciągle Jesteście....więc zasłuchamy się w ciszę, może usłyszymy znajomy
głos....
Zgłoś SPAM
♥.҈.♥✿♥.҈.♥ Mama Karola Wiśniewskiego ♥.҈.♥✿♥.҈.♥
Zgłoś SPAM
rodzice Anetki Jucha
(°)(♥)(°) WIARA - POZWOLI TRWAĆ (°)(♥)(°) NADZIEJA - ZMNIEJSZY
ODLEGŁOŚĆ(°)(♥)(°) MIŁOŚĆ - NIGDY NIE USTANIE (°)(♥)(°)
ŚWIATEŁKO I MODLITWĘ ZOSTAWIAMY (°)(♥)(°)
Zgłoś SPAM
Rodzice Krzysia Rzepeckiego
Odeszliście....w ostatnią drogę nie zabraliście nic...ruszyliście w niebo
na skrzydłach ptaków, by w lepszym świecie na nowo żyć...do spotkania
Kochani
Zgłoś SPAM
mama Bartka Szczyrba
Kiedy tęsknimy...Przymykamy powieki...Wtedy jesteście Dzieci Nasze
Kochane...Światełko pamięci dla Ciebie Tadziu Kochany...[*]...
Zgłoś SPAM
Rodzice sp Darka Kowalczyka
"Są chwile, by działać, i takie, kiedy należy pogodzić się z tym, co
przynosi los"
Zgłoś SPAM
Sławek
Braciszku gdzie jesteś ?!? tak bardzo za Tobą tęsknie
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.