Odtwarzanie Kliknij, aby rozpocząć odtwarzanie Pauza Pauza
Wczytywanie
 
KuPamięci.pl

Tadeusz Wójcik


* 29.02.1976

 

+ 05.03.2014

Miejsce pochówku: Gorzków

,

woj. lubelskie

pokaż wszystkie
wpisy (88)
Licznik odwiedzin strony
383874
Zapalone ponad rok temu
Jola Szostek
[♣♣♣] PAMIĘĆ O TOBIE CIĄGLE ŚWIEŻA... [♣♣♣] TĘSKNOTA BOLESNA...`[♣♣♣] I TYLKO NADZIEJA SPOTKANIA RADOSNA...`[♣♣♣] ŚWIATEŁKO PAMIĘCI I MODLITWA DLA CIEBIE ANIOŁKU....`[♣♣♣]
Zgłoś SPAM
rodzice Anetki Jucha
»̯̆◊̯̆«_ »̯̆◊̯̆« Światełko »̯̆◊̯̆«_ »̯̆◊̯̆« Pamięć »̯̆◊̯̆«_ »̯̆◊̯̆« Modlitwa »̯̆◊̯̆«_ »̯̆◊̯̆« Dla Ciebie »̯̆◊̯̆«_ »̯̆◊̯̆« Smutno »̯̆◊̯̆«_ »̯̆◊ Tęsknimy »̯̆◊̯̆«_ »̯̆◊̯̆«
Zgłoś SPAM
Rodzice Krzysia Rzepeckiego
Oczy ciągle płaczące za Wami, łzy tęsknoty, za Waszym uśmiechem, za Waszymi Kochanymi oczami, za Waszymi Osobami...w sercach i w pamięci na zawsze....
Zgłoś SPAM
mama Daniela i Adasia H
Zgłoś SPAM
Jola Szostek
[♣♣♣] Nie ma już Ciebie Ale są wspomnienia Żywe ślady Twego istnienia...[♣♣♣] Niech Bóg otoczy Cie Swoją Ojcowską miłością [♣♣♣] Modlitwa i Niegasnące najjaśniejsze światełko [♣♣♣]
Zgłoś SPAM
MAMA ŚP JACUSIA GŁADYSZ.
ŚWIATEŁKO PAMIĘCI WRAZ Z MODLITWĄ DLA CIEBIE TADEUSZU NIECH ZAWSZE SIĘ PALI.
Zgłoś SPAM
rodzice Anetki Jucha
˜❤•◕•❤˜ Każde wspomnienie, choć boli,˜❤•◕•❤˜ najmilsze sercu bo Was przypomina.˜❤•◕•❤˜ Światełko ˜❤•◕•❤˜ i modlitwę ˜❤•◕•❤˜ zostawiamy ˜❤•◕•❤˜
Zgłoś SPAM
Rodzice Krzysia Rzepeckiego
Życie nasze niby toczy się dalej, a Was wciąż brak...świat stracił swój blask bez Was Kochani....teraz Jesteście najcudowniejszymi Aniołami...nasza miłość nigdy nie zgaśnie
Zgłoś SPAM
Rodzice sp Darka Kowalczyka
(*) ŚWIATEŁKA WIECZNEJ PAMIĘCI (*)
Zgłoś SPAM
Jola Szostek
Przesyłam światełko pamięci wraz z modlitwą.Niech dobry Bóg ma Ciebie Aniele w swojej opiece.Opiekuj się swoimi bliskimi, życiu. Światełka do samego Nieba ░░⋱(❤)⋰⋱(❤)⋰⋱(❤)⋰░░
Zgłoś SPAM
Mama Karola Wiśniewskiego
Na zawsze w naszych sercach!
Zgłoś SPAM
P.i D.Liszka
Zgłoś SPAM
mama
Syneczku dlaczego ???
Zgłoś SPAM
mama Bartka Szczyrba
Mamuni dziękuję za pamięć o Bartusiu podczas mojej nieobecności
Zgłoś SPAM
mama Bartka Szczyrba
Tadziu modliłam się za Ciebie i inne dzieci,które odeszły od Swoich Rodziców o całe życie za wcześnie przy grobie Jana Pawła II o łaskę zbawienia i życie wieczne i nasze spotkanie...[*]...
Zgłoś SPAM
rodzice Anetki Jucha
❀ڿڰۣڿ❀❤❀ڿڰۣڿ"Upływający czas nie leczy ran,Bólu nie zmniejsza,tęsknota jest coraz większa"Pozostawiamy ślad naszej nieustającej pamięci❀ڿڰۣڿ❀❤❀ڿڰۣڿ"
Zgłoś SPAM
mama Marty Kamińskiej
Zgłoś SPAM
rodzice Anetki Jucha
♥♥♥ .•*´¯`✿ ♥Niech to światełko odnajdzie Cię, gdzieś tam, wysoko i przekaże Ci, że tu, na ziemi, Ci co zostali pamiętają♥♥♥ .•*´¯`✿ ♥ Światełko i modlitwę zostawiamy...♥♥♥ .•*´¯`✿ ♥
Zgłoś SPAM
Rodzice Krzysia Rzepeckiego
Chłód i pustka, przerażająca pustka, której nie ma czym wypełnić, która pozostanie niewypełniona i niezastąpiona, pozostanie na zawsze...Zniknęliście z oczu , lecz nigdy z serc....
Zgłoś SPAM
mama Magdaleny Bieleckiej
°●°. ║║(¯`v´¯) ..°●°. ║║*•¸.¸•*ŚWIATEŁKO PAMIĘCI ╬╬══════════════dla CIEBIE ╬╬══════════ ..°●°...°●°.ANIOŁKU
Zgłoś SPAM
Strony:   « poprzednia    1   2   ...   1907   1908   1909   ...   1939   1940    następna » 
-
Powiadom znajomych
Imię i nazwisko:
Adres e-mail:
-
-
grażyna wójcik
02.11.2014
 
-
Ceremonię prowadził
kSIĄDZ J.ŚWITAJ i Firma Pogrzebowa Majewscy