Byliście dla nas siłą...a teraz...palimy światełka, wspominamy...żebyście
wiedzieli, że kochamy i pamiętamy Kochani...
Zgłoś SPAM
mama Karolinki-babcia Jędrusia
Tadeuszku...światełko dla Ciebie
Zgłoś SPAM
rodzice Michała Ruta
Smutny jest świat gdy odchodzi bliskie sercu życie.Kiedyś było
inaczej,wspólne dni,marzenia. Teraz tego już nie ma,dzisiaj to tylko
wspomnienia..[*]..Światełko Pamięci Tadziu.
Zgłoś SPAM
Mama Tadzia W
Niezapominajki z ogródka na Twój grób, ale Twoje kochane niebieskie oczy już
nie patrzą. Brak sił synku, kto kochał prawdziwie, cierpi po stracie dziecka.
Tadziu kochany
Zgłoś SPAM
mama Iwony K.
Zgłoś SPAM
mama Marty
Zgłoś SPAM
Mama Krzysia Rzepeckiego
Są wśród nas, tuż obok nas, chociaż w takiej niemej ciszy, za mgłą smutku
i tęsknoty, niewidzialni, a tak bezgranicznie obecni... Kochani
Zgłoś SPAM
Mama Roberta i Wiesia
❤️ Światełko Pamięci ❤️ ❀•*♨️❤️❀
*`•❤️♨️❀•* •°*”˜ •°*”˜ŚPIESZMY SIĘ KOCHAĆ LUDZI,
TAK SZYBKO OD NAS ODCHODZĄ¸•°*”˜ •°*”˜.•°*”˜.•°*
”˜_˜”*°•.˜”*°•."
Zgłoś SPAM
rodzice Michała Ruta
Pamiętamy o Was i nigdy nie zapomnimy,bo nikt nam nie zabierze
wspomnień,które mamy w sobie...Pamięć i światełko dla Ciebie Tadziu.
Zgłoś SPAM
mama Marty
Zgłoś SPAM
mama Iwony K.
Zgłoś SPAM
Mama Bartka Ciszek
Trudno to zrozumieć, czarna rozpacz miota
Spokój już odpłynął, została tęsknota
Jak ochłonąć z bólu, gdy jak ogień pali
Czy kiedyś przygaśnie... trochę się oddali?
இڿڰۣ இڿڰۣ இڿڰۣ இڿڰۣ இ
Zgłoś SPAM
żona śp.Henia Dobrońskiego
❤️෴☀️෴❤️Oczy przestają patrzeć. Serce przestaje bić. A dusza
i pamięć wciąż będą żyć. Niech blask tej świecy rozswietla Ci drogę a
jej ciepło ogrzewa Twoją duszę.Pamiętam ❤️෴☀️෴
Zgłoś SPAM
Mama Krzysia Rzepeckiego
Modlitwą i ciepłem serca palę Wam Kochani światełka, niech nigdy nie
gasną, niech ich promyki lecą jak ptaki do nieba, niech palą się dla Was w
dzień i w noc jasno...
Zgłoś SPAM
babcia Kamilka Wiśniewskiego
spoczywaj w pokoju w świetlanym Niebie
Zgłoś SPAM
rodzice Michała Ruta
..Trzeba pamiętać i trzeba kochać i więcej już nic... Światełko Pamięci
dla Ciebie Tadziu.
Zgłoś SPAM
mama Marty
Zgłoś SPAM
mama Iwony K.
Zgłoś SPAM
mama Dariusza Kowalczyka
♨️♥️♨️
Zgłoś SPAM
żona śp.Henia Dobrońskiego
♨️Największym skarbem człowieka jest Jego pamięć. Przechowujemy w niej
urocze chwile, najdroższe serca,najcenniesze słowa, gesty,czyjeś oczy,
czyjeś łzy. Były naszego życia ozdobą.♨️
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.