Jak żyć? Jak spać? Jak śnić? Kiedy tyle bólu wdziera się do
serca!Tęsknota z bólem idą w parze,mam tylko nadzieje,że kiedyś będziemy
RAZEM ❤ Modlitwa i światełko Pamięci ❤
Zgłoś SPAM
Rodzice sp Darka Kowalczyka
" ...Tym co pozostają tutaj z garbem bólu, Jedyną pociechą jest cisza i
pamięć... Oszczędźmy im cierni pytań i rad, Bo oni są mrokiem okryci w
środku dnia, i Wciąż wpatrzeni w bliznę ziemi nad grobem.
Zgłoś SPAM
Rodzice Justynki Cuber
"Jak trudno żegnać na zawsze kogoś, kto jeszcze mógł być z nami"
Zgłoś SPAM
Rodzice Krzysia Rzepeckiego
Chcieliśmy zawsze z Wami być...nawet kiedy będzie żle...bez Was nie mamy
siły, nie mamy siły by żyć.......
Zgłoś SPAM
mama Tadzia W
TY ŻYJESZ CHOĆ MARTWE TWE POWIEKI,BO W SERCACH NASZYCH TRWAĆ BĘDZIESZ NA
WIEKI
Zgłoś SPAM
Jola Szostek
Oczy,przestają patrzeć, Serce przestaje bić, A dusza i pamięć Wciąż
będą żyć...Boże, Miłosierny Panie, daj duszy miejsce w
niebie,błogosławiony pokój i jasność Twojego światła
░░⋱(♥)(♥)(♥)⋰░░
Zgłoś SPAM
MAMA ŚP JACUSIA GŁADYSZ.
Jest takie miejsce w Sercu gdzie myśli nikt nie słyszy.
Jest takie miejsce, którego nie zburzy żadna zamieć.
Takie miejsce szczególne Miłość ! Wspomnienie! Pamięć.
Zgłoś SPAM
Mama śp. Roberta i Wiesia Walas
+{+{+{ Jest coś,co się ciemnym mrokom opiera.+}To jest pamięć a ona nigdy
nie umiera.
Zgłoś SPAM
Rodzice Krzysia Rzepeckiego
Pozostały tylko wspomnienia, które już nie wrócą, które serca ranią i tak
bardzo smucą....
Zgłoś SPAM
B. siostra Huberta Z.
Zgłoś SPAM
♥ Mama Karola Wiśniewskiego ♥
ڿڰۣڿ❀❤❀ڿڰۣڿ Aniele, wyjeżdżam, dlatego zapalam światełko
pamięci za wszystkie moje przyszłe 9 dni nieobecności.
.ڿڰۣڿ❀❤❀ڿڰ[*][*][*][*][*][*][*][*][*].ڿڰۣڿ❀❤❀ڿڰۣڿ
jedynie matka kochająca swoje dziecko może zrozumieć mój ból po stracie
Ciebie Tadziuniu, spoczywaj w pokoju
Zgłoś SPAM
Jola Szostek
IM WIĘCEJ WART CZŁOWIEK, TYM WIĘKSZY BÓL PO NIM... ڿڰۣڿ❀❤❀ڿڰ
ŚWIATEŁKO OTULONE CIEPŁĄ MODLITWĄ POSYŁAM ANIOŁKU DO NIEBA
ڿڰۣڿ❀❤❀ڿڰ SPOCZYWAJ W POKOJU ڿڰۣڿ❀❤❀ڿڰ
Zgłoś SPAM
♥ Mama Karola Wiśniewskiego ♥
Pamiętam Tadziu!
Zgłoś SPAM
Rodzice Krzysia Rzepeckiego
Wieczne życie, wieczne szczęście, wieczną radość daj Im Dobry Panie, nie
pytaj dlaczego, daj Im Boże, Oni byli warci tego.....
Zgłoś SPAM
mama Bartka Szczyrba
Doświadczenie jest klęską i trzeba wszystko stracić,żeby dowiedzieć się
odrobinę jakie puste jest życie bez Ciebie Tadziu.Kolejny dzień
wakcji,kolejny dzien bez Ciebie i tak już będzie każdego dnia...
Zgłoś SPAM
mama TW
Jesteś s w naszych sercach, w naszej pamięci , w naszej modlitwie, w naszych
łzach i cierpieniach.Kochamy Cię jak zawsze i nie możemy zrozumieć dlaczego
tak się stało.W Popielec dostaliśmy krzyż .
Zgłoś SPAM
Jola Szostek
"Nie ma co już łudzić się,że żal nasz kiedyś minie...no chyba
że,...gdy spotkamy się, w Niebiańskiej krainie...".
ڿڰۣڿ❀❤❀ڿڰۣڿ Modlitwa i Jaśniutkie światełko dla Ciebie Aniołku
.ڿڰۣڿ❀❤❀ڿڰۣڿ
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.