Odtwarzanie Kliknij, aby rozpocząć odtwarzanie Pauza Pauza
Wczytywanie
 
KuPamięci.pl

Tadeusz Wójcik


* 29.02.1976

 

+ 05.03.2014

Miejsce pochówku: Gorzków

,

woj. lubelskie

pokaż wszystkie
wpisy (88)
Licznik odwiedzin strony
384032
Zapalone ponad rok temu
rodzice,brat,babcia
Tadziuniu, to nie był czas,to nie była pora
Zgłoś SPAM
Jola Szostek
Jak żyć? Jak spać? Jak śnić? Kiedy tyle bólu wdziera się do serca!Tęsknota z bólem idą w parze,mam tylko nadzieje,że kiedyś będziemy RAZEM ❤ Modlitwa i światełko Pamięci ❤
Zgłoś SPAM
Rodzice sp Darka Kowalczyka
" ...Tym co pozostają tutaj z garbem bólu, Jedyną pociechą jest cisza i pamięć... Oszczędźmy im cierni pytań i rad, Bo oni są mrokiem okryci w środku dnia, i Wciąż wpatrzeni w bliznę ziemi nad grobem.
Zgłoś SPAM
Rodzice Justynki Cuber
"Jak trudno żegnać na zawsze kogoś, kto jeszcze mógł być z nami"
Zgłoś SPAM
Rodzice Krzysia Rzepeckiego
Chcieliśmy zawsze z Wami być...nawet kiedy będzie żle...bez Was nie mamy siły, nie mamy siły by żyć.......
Zgłoś SPAM
mama Tadzia W
TY ŻYJESZ CHOĆ MARTWE TWE POWIEKI,BO W SERCACH NASZYCH TRWAĆ BĘDZIESZ NA WIEKI
Zgłoś SPAM
Jola Szostek
Oczy,przestają patrzeć, Serce przestaje bić, A dusza i pamięć Wciąż będą żyć...Boże, Miłosierny Panie, daj duszy miejsce w niebie,błogosławiony pokój i jasność Twojego światła ░░⋱(♥)(♥)(♥)⋰░░
Zgłoś SPAM
MAMA ŚP JACUSIA GŁADYSZ.
Jest takie miejsce w Sercu gdzie myśli nikt nie słyszy. Jest takie miejsce, którego nie zburzy żadna zamieć. Takie miejsce szczególne Miłość ! Wspomnienie! Pamięć.
Zgłoś SPAM
Mama śp. Roberta i Wiesia Walas
+{+{+{ Jest coś,co się ciemnym mrokom opiera.+}To jest pamięć a ona nigdy nie umiera.
Zgłoś SPAM
Rodzice Krzysia Rzepeckiego
Pozostały tylko wspomnienia, które już nie wrócą, które serca ranią i tak bardzo smucą....
Zgłoś SPAM
B. siostra Huberta Z.
Zgłoś SPAM
♥ Mama Karola Wiśniewskiego ♥
ڿڰۣڿ❀❤❀ڿڰۣڿ Aniele, wyjeżdżam, dlatego zapalam światełko pamięci za wszystkie moje przyszłe 9 dni nieobecności. .ڿڰۣڿ❀❤❀ڿڰ[*][*][*][*][*][*][*][*][*].ڿڰۣڿ❀❤❀ڿڰۣڿ
Zgłoś SPAM
mama Magdaleny Bieleckiej
TOBIE ANIOŁKU ♥♥¸¸.•*´¯`♥♥¸¸.•*´¯`♥♥  (¸.•´ ¸.•´.•*-  •.¸.♥¸.•´¨`»♥..ŚWIATEŁKO  ¸.•*¨¸(.•*  •´¨`»¸♥.•*........PAMIĘCI ¸.•´(¸.•
Zgłoś SPAM
mama
jedynie matka kochająca swoje dziecko może zrozumieć mój ból po stracie Ciebie Tadziuniu, spoczywaj w pokoju
Zgłoś SPAM
Jola Szostek
IM WIĘCEJ WART CZŁOWIEK, TYM WIĘKSZY BÓL PO NIM... ڿڰۣڿ❀❤❀ڿڰ ŚWIATEŁKO OTULONE CIEPŁĄ MODLITWĄ POSYŁAM ANIOŁKU DO NIEBA ڿڰۣڿ❀❤❀ڿڰ SPOCZYWAJ W POKOJU ڿڰۣڿ❀❤❀ڿڰ
Zgłoś SPAM
♥ Mama Karola Wiśniewskiego ♥
Pamiętam Tadziu!
Zgłoś SPAM
Rodzice Krzysia Rzepeckiego
Wieczne życie, wieczne szczęście, wieczną radość daj Im Dobry Panie, nie pytaj dlaczego, daj Im Boże, Oni byli warci tego.....
Zgłoś SPAM
mama Bartka Szczyrba
Doświadczenie jest klęską i trzeba wszystko stracić,żeby dowiedzieć się odrobinę jakie puste jest życie bez Ciebie Tadziu.Kolejny dzień wakcji,kolejny dzien bez Ciebie i tak już będzie każdego dnia...
Zgłoś SPAM
mama TW
Jesteś s w naszych sercach, w naszej pamięci , w naszej modlitwie, w naszych łzach i cierpieniach.Kochamy Cię jak zawsze i nie możemy zrozumieć dlaczego tak się stało.W Popielec dostaliśmy krzyż .
Zgłoś SPAM
Jola Szostek
"Nie ma co już łudzić się,że żal nasz kiedyś minie...no chyba że,...gdy spotkamy się, w Niebiańskiej krainie...". ڿڰۣڿ❀❤❀ڿڰۣڿ Modlitwa i Jaśniutkie światełko dla Ciebie Aniołku .ڿڰۣڿ❀❤❀ڿڰۣڿ
Zgłoś SPAM
Strony:   « poprzednia    1   2   ...   1897   1898   1899   ...   1939   1940    następna » 
-
Powiadom znajomych
Imię i nazwisko:
Adres e-mail:
-
-
grażyna wójcik
02.11.2014
 
-
Ceremonię prowadził
kSIĄDZ J.ŚWITAJ i Firma Pogrzebowa Majewscy