Odtwarzanie Kliknij, aby rozpocząć odtwarzanie Pauza Pauza
Wczytywanie
 
KuPamięci.pl

Wojciech Ligenza


* 27.07.1989

 

+ 14.12.2012

Miejsce pochówku: Siemianowice Śląskie

,

woj. śląskie

pokaż wszystkie
wpisy (70)
Licznik odwiedzin strony
116680
Zapalone ponad rok temu
Elżbieta Chmielewska
Spadła kropla łzy do środka, nietypowo , bo na serce, a gdy ono ją poczuło, zapłakało jeszcze więcej...pamiętamy, choć znowu ciężko w naszym życiu....Bądżcie szczęśliwi Kochani....
Zgłoś SPAM
MAMA ŚP JACUSIA GŁADYSZ.
Niech tej świecy jasny płomień, opromieni Twoje skronie. Byśmy mogli ujrzeć Ciebie, że Ci dobrze jest tam w niebie.
Zgłoś SPAM
rodzice Anetki Jucha
˜❤•◕•❤˜ Każde wspomnienie, choć boli,˜❤•◕•❤˜ najmilsze sercu bo Was przypomina.˜❤•◕•❤˜ Światełko ˜❤•◕•❤˜ i modlitwę ˜❤•◕•❤˜ zostawiamy ˜❤•◕•❤˜
Zgłoś SPAM
rodzice Anetki Jucha
۰̮̑✿۰̮̑✿۰̮̑✿Pamięć to skarb człowieka۰̮̑✿۰̮̑✿۰̮̑✿dni nie zawsze są łaskawe۰̮̑✿۰̮̑✿۰̮̑✿wszystko płynie jak rzeka۰̮̑✿۰̮̑✿۰̮̑✿Zostaniesz w pamięci na zawsze۰̮̑✿۰̮̑✿۰̮̑✿Światełko i modlitwa dla Ciebie۰̮̑
Zgłoś SPAM
mama RAFAŁA P.
"MIŁOŚĆ NIGDY NIE UMIERA CHOĆ ŻYCIE SIĘ KOŃCZY" MODLITWĘ I JAŚNIUTKIE ŚWIATEŁKO NASZEJ PAMIĘCI DLA CIEBIE KOCHANY WOJTUSIU ((*)) ((*))
Zgłoś SPAM
Anita i Bartek
Serce ma swoją Pamięć ...aniołeczki Światełka za wczoraj i na Dziś :*:*
Zgłoś SPAM
Mama Łukasza Młot
Za uśmiechem,za dotykiem,za wzrokiem,za biciem serca,za Wami...tęsknimy tak bardzo...Niech Bóg ma Cię w swej opiece,a Niebo niech nad Tobą czuwa.Pokój Twojej duszy!Zostawiam modlitwę i światełko ❤
Zgłoś SPAM
Rodzice sp Darka Kowalczyka
"Żal nasz bezmierny, cicha łza się sączy, ucichnie wtedy, kiedy Bóg nas złączy."
Zgłoś SPAM
Mama ś.p. Wojciecha Ligenza
kochany ...... światełko skarbie [*]
Zgłoś SPAM
mama Marty Kamińskiej
Zgłoś SPAM
mama Bartka Szczyrba
♥ WOJTUSIOWI - NAJJAŚNIEJSZE ŚWIATEŁKA PAMIĘCI ♥
Zgłoś SPAM
rodzice Anetki Jucha
❤❤ღ ``NIEGASNĄCE ღ ``ŚWIATEŁKO ღ ``NASZEJ PAMIĘCI ღ❤❤
Zgłoś SPAM
mama Bartka Szczyrba
Wojtusiowi ...
Zgłoś SPAM
mama T.Wójcika
Wojtusiu, Chrystus to nadzieja cała nasza
Zgłoś SPAM
mama Karolinki-babcia Jędrusia
W ten smutny czas Wojtusiu kochany...
Zgłoś SPAM
Rodzice sp Darka Kowalczyka
"Każdy człowiek, nawet najskromniejszy, zostawia ślad po sobie, jego życie zahacza o przeszłość i sięga w przyszłość."
Zgłoś SPAM
mama Sebastiana
Dziś na grobie ogarek świecy tli się mały, płyną słowa modlitwy. Oni cię kochali. W ich pamięci zostaniesz, sercach co kochały. W szczerych słowach modlitwy za ciebie szeptanych.
Zgłoś SPAM
mama Ś.P.[KUKIEGO]
Wielkanocne Światełko Pamięci***
Zgłoś SPAM
Mama ś.p. Wojciecha Ligenza
Kochany synu przybywam w świąteczny poniedziałek ,zapalam lampkę [*]
Zgłoś SPAM
Elżbieta Chmielewska
Miłość niesie ze sobą wielkie szczęście ,o wiele większe od bólu ,który przynosi tęsknota.Cierpienie wymaga więcej odwagi niż śmierć...[*][*]
Zgłoś SPAM
Strony:   « poprzednia    1   2   ...   213   214   215   ...   335   336    następna » 
-
Powiadom znajomych
Imię i nazwisko:
Adres e-mail:
-
-
Daria Ligenza
28.03.2014