Odtwarzanie Kliknij, aby rozpocząć odtwarzanie Pauza Pauza
Wczytywanie
 
KuPamięci.pl

Wojciech Ligenza


* 27.07.1989

 

+ 14.12.2012

Miejsce pochówku: Siemianowice Śląskie

,

woj. śląskie

pokaż wszystkie
wpisy (68)
Licznik odwiedzin strony
83697

Wojtuś był kochanym człowiekiem, zawsze uśmiechnięty pogodny, miał chęć życia, plany przyszłościowe, chętnie udzielał pomocy i rad...poprostu był wspaniały...(w Naszych sercach żyjesz nadal) 
Będziemy zawsze Cię pamiętać, każdą spędzoną razem chwilę, każdy wspólny śmiech, gniew i porażki.  

Więc czekaj z utęsknieniem, na Nas tam gdzieś na górze, tak jak my czekamy z utęsknieniem na kolejne spotkanie z Tobą!!! 

 
Zapal znicz   |   Wszystkie znicze
Mama
Syn
2021-01-09
Gdybym wtedy wiedziała żej po raz ostatni widzę jjak wychodzisz za drzwi przytuliłabym Cię pocałowała i zawołała ponownie, aby zobaczyć Twój uśmiech. Gdybym wiedziała wtedy ze słyszę Twój głos po raz ostatni zapisałabym każde Twoje słowo aby je usłyszeć... raz po raz. Gdybym wiedziała że to ostatnie minuty w których Cię widzę powiedziałabym "kocham Cię" wybacz mi.. przepraszam.. proszę... gdybym wiedziała. nie wiedziałam nie przewidziałam Wróciłeś by odejsc bez pozegnania 09.01.2021
Donata
obca
2017-06-13
Dobry Panie przytul Wojtusia i daj mu radość i szczęście,którego nie zaznał na ziemi.Mamę Wojtusia wspieraj w tej smutnej drodze ziemskiej wędrówki bez Syna.
Pociesz pokrzywdzonych i tęskniących...
mama Sebastiana
2016-12-31
Łączymy się z Nimi przez światło.. a jego ciepło bije aż do Ich Krainy.. Oni wiedzą że Ich zabrakło i dlatego mamy takie smutne miny.. Dajmy Im dowody naszej miłości i łączmy się w modlitwie z pokorą.. a poczują nasze serca z wysokości i z wdzięcznością wszystko odbiorą.. Kiedy będziemy zapalać światełka w miejscu gdzie teraz odpoczywają.. niechaj połączy nas więzi mgiełka.. a ujrzymy jak do nas się uśmiechają..
mama Tadzia W
2015-09-22
Matko Bolesna ! Ty też płakałaś i doznałaś trwogi i jak nikt poznałaś nasze ludzkie drogi.Gdy nas mrok ogarnia, nie jesteśmy sami, w tajemnicach bolesnych modlisz się za nami .Matko Bolesna przytul Wojtka, a Jego Matulce daj siły i wiarę, że nie cierpi i jest szczęśliwy.
mama Sebastiana Duszynskiego
2015-08-30
Bóg mi zabrał Ciebie w nieskończoną dal,A mnie pozostały łzy,tęsknota,żal.Synku mój kochany,Tęskno mi bez Ciebie,Ale wierzę,Synku, że ujrzę Cię w niebie.Gdy Matuchna z nieba zamknie mi powieki,Dusza moja przyjdzie do Ciebie na wieki
Złóż kondolencje   |   Wszystkie kondolencje
Dla Wojtka
Babcia Zosi Gębki
1 listopada
A ja Ci dzisiaj moj synu przyniosę kwiaty najpiękniejsze... A ja Cię dzisiaj moj synu utulę w myślach skromnym wierszem... A ja dziś światło Ci zapalę... I kołysankę cicho zaśpiewam... I chociaż poczta nie dochodzi mój śpiew doleci dziś do nieba... A ja Ci dzisiaj moje słońce przyniosę swoje serce w darze... Serce zranione, obolałe, bez oczekiwań i bez marzeń... Kocham cię mój kochany Synu <3
Mama
Dodaj wspomnienie   |   Wszystkie wspomnienia

gdzieś na szczycie razem spotkamy się Braciszku :*
Dodaj plik audio lub video   |   Wszystkie pliki audio i video
Opcje strony:
Zdjęcia
moje SŁONECZKO
"...TU Ciebie nie ma, lecz JESTEŚ przecież… I pozostaniesz w jasnym świecie, Jest coś, co mrokom się opiera, Jest PAMIĘĆ. A ona NIE UMIERA..."
Na zawsze w Naszej pamięci <3 :((
PROFESOR LIGUŚ
KOCIK
Wojciech Ligenza
Chodzbym nie wiem jak głośno krzyczała-nie wykrzyczę,chodzbym nie wiem jak długo płakała-nie wypłaczę,chodzbym nie wiem jak się starała to że Ci zabrakło światu nie wybaczę :(( !!!
-
mama T.Wójcika
mama T.Wójcika
napisał(a) dnia 2015-05-10
Wszystko na świecie ma swe przeznaczenie,
Lecz jedno pozostaje na zawsze... wspomnienie.
-
mama Marcina Domańskiego
mama Marcina Domańskiego
zapalił(a) dnia 2018-11-13
☀️ ❤️ Smutne Światełko Pamięci wraz z cichą modlitwą do Nieba Ci ślę ❤️ ☀️ Odpoczywaj w Pokoju Wojtku
-
Powiadom znajomych
Imię i nazwisko:
Adres e-mail:
-
Pamiątki
Obrazki pamiątkowe
 
-
SprzataniePomnikow.pl
Kliknij aby obejrzeć ofertę
 
-
Daria Ligenza
28.03.2014