Odtwarzanie Pauza
Wczytywanie
 
KuPamięci.pl

Wojciech Ligenza


* 27.07.1989

 

+ 14.12.2012

Miejsce pochówku: Siemianowice Śląskie

,

woj. śląskie

pokaż wszystkie
wpisy (67)
Licznik odwiedzin strony
53114

Wojtuś był kochanym człowiekiem, zawsze uśmiechnięty pogodny, miał chęć życia, plany przyszłościowe, chętnie udzielał pomocy i rad...poprostu był wspaniały...(w Naszych sercach żyjesz nadal) 
Będziemy zawsze Cię pamiętać, każdą spędzoną razem chwilę, każdy wspólny śmiech, gniew i porażki.  

Więc czekaj z utęsknieniem, na Nas tam gdzieś na górze, tak jak my czekamy z utęsknieniem na kolejne spotkanie z Tobą!!! 

 
Zapal znicz   |   Wszystkie znicze
Donata
obca
2017-06-13
Dobry Panie przytul Wojtusia i daj mu radość i szczęście,którego nie zaznał na ziemi.Mamę Wojtusia wspieraj w tej smutnej drodze ziemskiej wędrówki bez Syna.
Pociesz pokrzywdzonych i tęskniących...
mama Sebastiana
2016-12-31
Łączymy się z Nimi przez światło.. a jego ciepło bije aż do Ich Krainy.. Oni wiedzą że Ich zabrakło i dlatego mamy takie smutne miny.. Dajmy Im dowody naszej miłości i łączmy się w modlitwie z pokorą.. a poczują nasze serca z wysokości i z wdzięcznością wszystko odbiorą.. Kiedy będziemy zapalać światełka w miejscu gdzie teraz odpoczywają.. niechaj połączy nas więzi mgiełka.. a ujrzymy jak do nas się uśmiechają..
mama Tadzia W
2015-09-22
Matko Bolesna ! Ty też płakałaś i doznałaś trwogi i jak nikt poznałaś nasze ludzkie drogi.Gdy nas mrok ogarnia, nie jesteśmy sami, w tajemnicach bolesnych modlisz się za nami .Matko Bolesna przytul Wojtka, a Jego Matulce daj siły i wiarę, że nie cierpi i jest szczęśliwy.
mama Sebastiana Duszynskiego
2015-08-30
Bóg mi zabrał Ciebie w nieskończoną dal,A mnie pozostały łzy,tęsknota,żal.Synku mój kochany,Tęskno mi bez Ciebie,Ale wierzę,Synku, że ujrzę Cię w niebie.Gdy Matuchna z nieba zamknie mi powieki,Dusza moja przyjdzie do Ciebie na wieki
mama T.Wójcika
2015-05-10
Wszystko na świecie ma swe przeznaczenie,
Lecz jedno pozostaje na zawsze... wspomnienie.
Złóż kondolencje   |   Wszystkie kondolencje
02 02 2018r.
Bukiet i światełko ku Twojej pamięci kochany Wojtusiu.
Mama śp. Roberta i Wiesia Walas
05-01-2018 r
Deszczo­we dni, czar­ne chmu­ry. To wszys­tko kiedy Cię nie ma. Mam tyl­ko Twe zdjęcia - co wiele znaczą. Mam tyl­ko Nasze wspom­nienia. Wy­daje mi się , że jes­tem sa­ma. Choć wokół ty­lu jest ludzi. Smu­tek ocza­mi mi się wy­lewa. I gorzkie łzy po twarzy gu­bi. Chciałabym cho­ciaż na chwilę. Przytulić się do Ciebie. Powiedzieć Ci jak bardzo mi Ciebie brak. Jak tęskno mi do Ciebie.WOJTUSIU.
MAMA ŚP JACUSIA GŁADYSZ.
Dodaj wspomnienie   |   Wszystkie wspomnienia

gdzieś na szczycie razem spotkamy się Braciszku :*
Dodaj plik audio lub video   |   Wszystkie pliki audio i video
Opcje strony:
Zdjęcia
Na zawsze w Naszej pamięci <3 :((
Wojciech Ligenza
Chodzbym nie wiem jak głośno krzyczała-nie wykrzyczę,chodzbym nie wiem jak długo płakała-nie wypłaczę,chodzbym nie wiem jak się starała to że Ci zabrakło światu nie wybaczę :(( !!!
PROFESOR LIGUŚ
KOCIK
moje SŁONECZKO
"...TU Ciebie nie ma, lecz JESTEŚ przecież… I pozostaniesz w jasnym świecie, Jest coś, co mrokom się opiera, Jest PAMIĘĆ. A ona NIE UMIERA..."
-
MAMA ŚP JACUSIA GŁADYSZ.
MAMA ŚP JACUSIA GŁADYSZ.
napisał(a) dnia 2014-09-22
Moje serce płacze rozpacz łzy wyciska. Odszedłeś Syneczku Osobo Najbliższa. Już Cię nie przytulę nie poczuję więcej Ciepła Twojej dłoni ach jak dusza boli. Może teraz widzisz jak kreślę te słowa. Żegnaj mój Syneczku w mym sercu żałoba... (...)
-
mama Adasia i Daniela
mama Adasia i Daniela
zapalił(a) dnia 2016-05-28
-
Powiadom znajomych
Imię i nazwisko:
Adres e-mail:
-
Pamiątki
Obrazki pamiątkowe
 
-
SprzataniePomnikow.pl
Kliknij aby obejrzeć ofertę
 
-
Daria Ligenza
28.03.2014