Odtwarzanie Kliknij, aby rozpocząć odtwarzanie Pauza Pauza
Wczytywanie
 
KuPamięci.pl

Wojciech Ligenza


* 27.07.1989

 

+ 14.12.2012

Miejsce pochówku: Siemianowice Śląskie

,

woj. śląskie

pokaż wszystkie
wpisy (70)
Licznik odwiedzin strony
116693
Zapalone ponad rok temu
mama RAFAŁA P.
Tak trudno spojrzeć w oczy tym , którzy się śmieją .Gdy w sercu pustka, smutek i żal...Tak trudno śmiać się razem z innymi...Gdy wiem, że Ciebie już nie ma wśród nas.ŚWIATEŁKO PAMIĘCI ZAPALAM ((*))
Zgłoś SPAM
mama Magdaleny Bieleckiej
Zgłoś SPAM
mama Bartka Szczyrba
...Wojtusiu nie odeszłeś,w sercach zyć będziesz wiecznie...Światełko pamięci dla Ciebie na dzisiaj ...[*]...
Zgłoś SPAM
Mama ś.p. Wojciecha Ligenza
światełko synu {*}
Zgłoś SPAM
Sylwia Jaworska ***mama Aniołeczków Natalki i Amelki***
Tej jednej rany w sercu nie można uleczyć, bo na każde wspomnienie znów krwawi i boli. Dusze osamotnione będą tęsknić za Wami aż do Spotkania... [*]
Zgłoś SPAM
Elżbieta Chmielewska
Nikt nie umiera na ziemi,dopóki żyje w sercach tych którzy zostają...Na zawsze w naszych sercach Kochane aniołki[*][*]
Zgłoś SPAM
MAMA ŚP JACUSIA GŁADYSZ.
ŚWIATEŁKO PAMIĘCI WRAZ Z MODLITWĄ DLA CIEBIE WOJTUSIU NIECH ZAWSZE SIĘ PALI.
Zgłoś SPAM
Mama śp Roberta i Wiesia Walas
Światełko mojej pamięci.
Zgłoś SPAM
Sylwia Jaworska ***mama Aniołeczków Natalki i Amelki***
Zapalam światełko otulone pamięcią,gorącą modlitwą za czas mojej nieobecności…Twoim bliskim dziękuję za pamięć o Moich córeczkach Śpij w spokoju... {*}
Zgłoś SPAM
rodzice Anetki Jucha
♥♥♥\"Bo zdążyli razem już tyle przeżyć, żeby pojąć, że miłość jest miłością o każdej porze i w każdym miejscu, ale im bliżej śmierci, tym bardziej jest intensywna\"♥♥♥ Gabriel García Márquez
Zgłoś SPAM
mama Sebastiana
Nie umiera ten kto trwa w pamięci żywych
Zgłoś SPAM
mama Bartka Szczyrba
Niedzielne światełko pamięci dla Ciebie Wojtusiu ...[*]...
Zgłoś SPAM
mama Karolinki-babcia Jędrusia
Niedzielne światełko Wojtusiu kochany...
Zgłoś SPAM
Rodzice sp Darka Kowalczyka
Bóg(...)otrze z ich oczu wszelką łzę i śmierci już nie będzie ani żałości , ani krzyku,ani bólu już nie będzie.
Zgłoś SPAM
Anita i Bartek
"Czasem cały świat oznacza mniej niż jeden człowiek, którego brak ..." Aniołeczki Światełka za wszystkie dni ...:"(:*:*
Zgłoś SPAM
Mama Karola Wiśniewskiego
"Forever young, i want to be forever young, do you really want to live forever? Forever or never."
Zgłoś SPAM
Elżbieta Chmielewska
To, co w sercu najcenniejsze przesyłamy każdego dnia naszym Najbliższym, którzy odeszli, a nieustająco są obecni w naszym życiu.[*][*]
Zgłoś SPAM
rodzice Anetki Jucha
(❤)(♥)(❤) Nie ma chwil,których nie warto pamiętać (❤)(♥)(❤) nie ma dni, których nie warto wspominać15 (❤)(♥)(❤) nie ma ludzi, których nie warto kochać.(❤)(♥)(❤) Światełko i modlitwę zostawiamy(❤)(♥
Zgłoś SPAM
MAMA ŚP JACUSIA GŁADYSZ.
Wszystkim, którzy odeszli po trudnym z losem boju. I tym, którzy zasnęli po to, by zaznać spokoju, Zapalmy znicz a on serce nasze ogrzeje radością I oni w nim zamieszkają żywi naszą miłością.
Zgłoś SPAM
mama RAFAŁA P.
MÓWIŁAM O TOBIE ROZSTANIU- MILCZAŁO ,MÓWIŁAM O TOBIE CIERPIENIU- BOLAŁO ,MÓWIŁAM O TOBIE WSZYSTKIM- ROZUMIELI ,MÓWIŁAM , ŻE CIĘ KOCHAM - WIEDZIELI. MODLITWĘ I ŚWIATEŁKO PAMIĘCI POSYŁAM ((*))
Zgłoś SPAM
Strony:   « poprzednia    1   2   ...   209   210   211   ...   335   336    następna » 
-
Powiadom znajomych
Imię i nazwisko:
Adres e-mail:
-
-
Daria Ligenza
28.03.2014