Śmierć stawia nas w obliczu bezsilności, która nas obezwładnia i zabiera w
nieznane.
A kiedy pojawia się kradnąc ukochaną osobę, przeszywa serce bólem.
Zgłoś SPAM
Anita i Bartek
"Wspomnienia są jak perły: mają w sobie coś z klejnotów i coś z
łez..." -aniołeczki nasza Pamięć !..Za wszystkie dni ...
Zgłoś SPAM
MAMA LESZKA KLIKOWICZA
((**))Światełko pamięci ((**))
Zgłoś SPAM
rodzice Anetki Jucha
▃▅▆▇▒░✿◥◣ PAMIĘTAMY
◢◤✿░▒▇▆▅▃▃▅▆▇▒░✿◥◣ ŚWIATEŁKO I
◢◤✿░▒▇▆▅▃ MODLITWĘ ▃▅▆▇▒░✿◥◣ ZOSTAWIAMY
◢◤✿░▒▇▆▅▃
Zgłoś SPAM
MAMA ŚP JACUSIA GŁADYSZ.
Minionych wspomnień brak.
Pozostał tylko nikły ślad.
I tylko serce tak boli wciąż.
I pamięć wraca ciągle wstecz...
Zgłoś SPAM
mama Karolinki-babcia Jędrusia
Zgłoś SPAM
mama śp. RAFAŁA PAŚKUCKIEGO
Niech to światełko odnajdzie Cię, gdzieś tam, wysoko i przekaże Ci, że tu,
na ziemi, ci co zostali pamiętają i kochają Cię (*) (*)
Zgłoś SPAM
mama Sebastiana
Zgłoś SPAM
siostra Krzysia Jendrzejczaka
[*]
Zgłoś SPAM
siostra Krzysia Jendrzejczaka
[*]
Zgłoś SPAM
Jola - Siostra M. Nalepka
(*) ŚWIATEŁKA NIEUSTAJĄCEJ PAMIĘCI (*)
Zgłoś SPAM
mama Bartka Szczyrba
.......ڿڰۣڿ❀❤❀ڿڰۣڿ......Światełko pamięci dla Ciebie
Wojtusiu.......ڿڰۣڿ❀❤❀ڿڰۣڿ......
Zgłoś SPAM
MAMA ŚP JACUSIA GŁADYSZ.
Kiedy odwiedzi matka syna.
Niejedna łza mogiłę zrosi.
Wciąż białą różę będzie trzymać.
O ukojenie bólu prosić.
Zgłoś SPAM
mama Tadzia W
pamiętam
Zgłoś SPAM
Jola - Siostra M. Nalepka
(*) NAJJAŚNIEJSZE ŚWIATEŁKA WIECZNEJ PAMIĘCI (*)
Zgłoś SPAM
siostra Krzysia Jendrzejczaka
[*]
Zgłoś SPAM
Rodzice śp. Przemka Jakubczyka
[*] [*] [*]
Zgłoś SPAM
MAMA ŚP JACUSIA GŁADYSZ
To płacze serce,tak cichutko łka a w smutnym oku zastyga łza.
To płacze serce nad losem swym,odeszło szczęście,a Ty wraz z Nim.
Zgłoś SPAM
TWOJA MAMA
[*] światełko kochanie zostawiam .tęsknimy kazdego dnia coraz bardziej ...
opiekuj się nami Synku
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.