To nie deszcz , to łzy moje gaszą świece to łzy moje kapią na Twoją
mogiłę. To ja tak żałosnym mówię głosem że tak bardzo Ciebie kocham.
To nie pękł szklany znicz to pękło moje serce.
Zgłoś SPAM
mama Marty
Zgłoś SPAM
mama Bartka Szczyrba
Światełko pamięci dla Ciebie WOJTUSIU...
Zgłoś SPAM
mama śp. RAFAŁA PAŚKUCKIEGO
MODLITWĘ I ŚWIATEŁKO NASZEJ MIŁOŚCI I PAMIĘCI POSYŁAMY DLA CIEBIE. (+)
(+)
Zgłoś SPAM
siostra Krzysia Jendrzejczaka
[*]
Zgłoś SPAM
MAMA ŚP JACUSIA GŁADYSZ.
Jest czas ciszy jest czas bólu i smutku.
Jest też czas wdzięcznych wspomnień.
A tęsknota za Tobą i pamięć o Tobie pozostaje Wojtusiu.
To nie tak miało być... Świat miał być piękny i pełen Waszego Życia ...
A zostaliśmy samotni w obliczu nieszczęścia, którego nie sposób
udźwignąć ludzkimi siłami
Zgłoś SPAM
Rodzice Justynki Cuber
Nasza Pamięć i Modlitwa.
Zgłoś SPAM
Anita i Bartek
"...Mała kropla niczym kryształ spływa po policzku. Nie otarta płynie,
by spaść w otwarte dłonie...aniołeczki nasza Pamięć :*:*
Zgłoś SPAM
MAMA ŚP JACUSIA GŁADYSZ.
Czasem nie mogąc być blisko kogoś,jestem obok .
Nie mogąc kogoś dotknąć,dotykam myślami.
Sercem mu przekazuję pamiętam o Tobie.
I to niestety musi wystarczyć.
Zgłoś SPAM
Anita i Bartek
Serce ma swoją Pamięć :*:*.. -aniołeczki Światełek tysiące dla Was !
Zgłoś SPAM
mama Bartka Szczyrba
Niegasnące płomyku pamięci dla Ciebie WOJTUSIU Kochany w ten kolejny
pażdziernik bez Ciebie ....
Zgłoś SPAM
Rodzice Justynki Cuber
Nasza Pamięć i Modlitwa.
Zgłoś SPAM
mama Sebastiana
Żyłeś dumnie jak piękna róża zgasłeś cicho jak ścięty kwiat w duszy
bliskich rozszalała się burza i pozostał łzami zalany świat.
Zgłoś SPAM
nieznajoma
Zgłoś SPAM
siostra Krzysia Jendrzejczaka
[*]
Zgłoś SPAM
mama Bartka Szczyrba
WOJTUSIU zamiast życzeń na Dzień Chłopaka, daję Ci moją codzienną
pamięć i modlitwę...
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.