TĘSKNOTA JEST MIARĄ MIŁOŚCI.......ڿڰۣڿ❀❤❀ڿڰۣڿ..........
MODLITWA I ŚWIATEŁKO PAMIĘCI .......ڿڰۣڿ❀❤❀ڿڰۣڿ..........ŻYJ
ŻYCIEM WIECZNYM.......ڿڰۣڿ❀❤❀ڿڰۣڿ.........
Zgłoś SPAM
Elżbieta Chmielewska
Płomyk pamięci niech zawsze dla Was płonie,a nasza miłość niech Was otula
każdego dnia..[*]..
Zgłoś SPAM
Anita i Bartek
Pamięć jest droższa od słów -aniołeczki ukochane :*:*
Zgłoś SPAM
MAMA ŚP JACUSIA GŁADYSZ
Pamięć jest jak idealny sen z którego nie chcesz się obudzić.
Jak w transie pragniesz w nim trwać.
Choć na chwilę chcąc zatrzymać ten czas. WOJTUSIU.
Niech to światełko odnajdzie Cię, gdzieś tam, wysoko i przekaże Ci, że tu,
na ziemi, ci co zostali Kochają Cię,tęsknią i pamiętają .((*)) ((*))
Zgłoś SPAM
MAMA ŚP JACUSIA GŁADYSZ
Bądź szczęśliwy , gdziekolwiek dziś jesteś.
Chociaż serce Twej Matki krwawiące.
I bądź wolny Aniele nareszcie.
Z góry prześlij uśmiechów tysiące.WOJTUSIU.
Zgłoś SPAM
tata śp. Dawida Jarmolińskiego
Jest serce , co się kryjąc w zakrwawionym tonie
W nocy tylko oddycha , w nocy we łzach tonie
A w dzień ukrywa głębokie cierpienia...ڿڰۣڿ❀❤❀ڿڰۣڿ.
Zgłoś SPAM
mama Sebastiana
Zabrałeś radość i nadzieję, Zostawiłeś smutek i tęsknotę.
Odszedłeś.(*)
Zgłoś SPAM
mama śp. RAFAŁA PAŚKUCKIEGO
Wspomnienia jak skrzydła motyla wplecione między barwy tęsknoty,powracają
dając ukojenie naszej duszy...♥(*)Modlitwę i światełko pamięci
pozostawiam Wojtusiu (**) (**)
Zgłoś SPAM
mama Bartka Szczyrba
♥ ♥ Światełko pamięci i modlitwa na dziś ♥ ♥
Zgłoś SPAM
MAMA ŚP JACUSIA GŁADYSZ
Kiedyś myślałam, że tęsknota jest miłością. Teraz wiem, że miłość
jest tęsknotą. Dla mnie szczęście nie istnieje, bo mym szczęściem byłeś
Ty. Dzisiaj Ciebie tutaj nie ma - pozostały gorzkie łzy.
Zgłoś SPAM
mama Bartka Szczyrba
Wojtusiu śpij spokojnie...śpij spokojnie w wiecznej krainie...
Zgłoś SPAM
mama Tadzia W
Wojtusiu niech Bóg da Ci radość wieczną
Zgłoś SPAM
mama Bartka Szczyrba
Wojtusiu najjasniejsze lampeczki pamięci dla Ciebie w Święto Trzech
Króli...[*]...
Zgłoś SPAM
mama Marty Kamińskiej
Zgłoś SPAM
Rodzice Justynki Cuber
Cieplutkie Światełka na dzisiejsze Święto Trzech Króli.
Zgłoś SPAM
Anita i Bartek
To nie był Czas To nie była Pora -aniołeczki Światełka dla Was :*:*
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.