Wielkanocne.światełka naszej pamięci.Niech Zmartwychwstały Chrystus opiekuje
się Toba
Zgłoś SPAM
mama Tadzia W
Chrystus zmartwychwstał alleluja alleluja
Zgłoś SPAM
mama Sebastiana
Wspomnienia dają żyć wiecznie, bo zostają wspomnienia są jak przed światem
ochrona wspomnienia czasów, których brakuje wspomnienia to przed samotnością
osłoną.
Zgłoś SPAM
Anita i Bartek
Świąteczne światełka pamięci dla Was -aniołeczki ukochane...:*:*- Bliskich
przytulamy i życzymy wiary, nadziei i spokoju serca...!
Zgłoś SPAM
B. s. ś.p.Huberta Zająca
Niech zwycięstwo życia nad śmiercią będące przesłaniem Świąt
Wielkanocnych będzie źródłem radości i nadziei.
Zgłoś SPAM
MAMA ŚP JACUSIA GŁADYSZ.
Twoim bliskim życzę spokojnych Świąt Wielkanocnych. By Zmartwychwstały
Chrystus obdarzy Was. Wszelkim błogosławieństwem i obfitymi łaskami.
Zgłoś SPAM
MAMA ŚP JACUSIA GŁADYSZ.
Kto sam to przeżył wie jak to jest.
Gdy bliski odchodzi smutno nam jest.
Lecz oni są z nami i każdy to wie.
Kiedyś nadejdzie szczęśliwy dzień.WOJTUSIU.
Zgłoś SPAM
mama śp. RAFAŁA PAŚKUCKIEGO
MODLITWA I JAŚNIUTKIE ŚWIATEŁKO W WIELKI PIĄTEK, DZIEŃ MĘKI PAŃSKIEJ (**)
(**)
Zgłoś SPAM
mama Sebastiana
Byliście ,jesteście i będziecie jedyni,najukochańsi,niezastąpieni i
najważniejsi - tak bardzo Was brak!(*)
Zgłoś SPAM
mama Bartka Szczyrba
W ten Wielki Piątek w czas Wiary moja modlitwa i pamięć dla Ciebie WOJTKU
...25.03.2016r...
Zgłoś SPAM
Anita i Bartek
♥..I choćby pogasły wszystkie światła,nie pozwól zasnąć Nadziei,bo w
sercu pali się płomień Miłości,którego nie zgasi żaden wiatr..♥
Aniołeczki kochane nasza Pamięć !
Zgłoś SPAM
Anita i Bartek
Serce ma swoją Pamięć -aniołeczki ukochane Światełka dla Was :*:* Kochamy
!
Zgłoś SPAM
mama Karolinki-babcia Jędrusia
Smutne światełko w Wielki Czwartek Wojtusiu kochany...
Zgłoś SPAM
mama Tadzia W
Smutne światełko w Wielki Czwartek
Zgłoś SPAM
mama Bartka Szczyrba
Światełko pamięci w ten Wielki Czwratek 24.03.2016r. ..[*]...
Zgłoś SPAM
MAMA ŚP JACUSIA GŁADYSZ.
Życie to jak iskra z ogniska.
Jeden moment i czar pryska.
Dwie drogi się schodzą.
W gościniec żywota.
Pierwsza to jest- MIŁOŚĆ.
Druga to - TĘSKNOTA.
Zgłoś SPAM
mama śp. RAFAŁA PAŚKUCKEGO
Jesteś nam aniołem tam wysoko w niebie Gdzie nasz święty Ojciec czekał już
na Ciebie My swoją modlitwą zawsze Cię wspieramy Smutek i cierpienie Bogu
powierzamy. ŚWIATEŁKO PAMIĘCI (**) (**)
Zgłoś SPAM
Małgorzata Szczyrba
Światełko pamięci dla Ciebie WOJTUSIU ...
Zgłoś SPAM
mama Marty Kamińskiej
Zgłoś SPAM
mama Bartka Szczyrba
...[*]...NIEGASNĄCE ŚWIATEŁKO MOJEJ PAMIĘCI DLA CIENIE WOJTUSIU ...[*]...
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.