Odtwarzanie Kliknij, aby rozpocząć odtwarzanie Pauza Pauza
Wczytywanie
 
KuPamięci.pl

Karol Wiśniewski


* 11.08.1989

 

+ 27.05.2013

Miejsce pochówku: Cmentarz Komunalny w Starczowie. Dekanat Kamieniec Ząbkowicki

,

woj. dolnośląskie

pokaż wszystkie
wpisy (242)
Licznik odwiedzin strony
932168
Zapalone ponad rok temu
Mama Krzysia Rzepeckiego
Gdy na niebie świeci gwiazda tęsknień, tam spojrzenie swe chcę schować, by odnaleźć sobie miejsce, tam gdzie bije Wasze serce Kochani....
Zgłoś SPAM
rodzice Paulinki Zysk
Zgłoś SPAM
rodzice Michała Ruta
Tęsknimy za Wami - jesteście ciągle w naszych myślach i sercach. -•ڰۣڿ ❤️ ڰۣڿ•.- Światełko Pamięci i modlitwa Karolku.
Zgłoś SPAM
mama Marty
Zgłoś SPAM
mama Marcina Domańskiego
☀️☘️ Smutna Lampka Pamięci na ostatni lipcowy czwartek ☘️☀️ dla Ciebie Karolku
Zgłoś SPAM
Mama Śp.Roberta N.
❤️♨♨❤️♨♨❤️ ***ANIOŁKU *** Czwartkowe pełne smutku... Światełka zapalam******* A modlitwą,otulam Twoją Duszę******* Śpij Aniołku w tym lepszym świecie******* ❤️♨♨❤️♨♨❤️ ***ANIOŁKU ***
Zgłoś SPAM
mama Oli Siemion
Światełko pamięci na czwartek dla Ciebie Karolu.
Zgłoś SPAM
mama Iwony K.
Zgłoś SPAM
mama Tadzia W
Jesteś w sercu i pamięci, niech opiekują się Tobą wszyscy święci.Zapłakane deszczem światełko dla Ciebie Karolku
Zgłoś SPAM
Babcia Zosi Gębki
Światełko pamięci dla Ciebie Karolku. ♨️
Zgłoś SPAM
Mama Katrin
Zabłysnąłeś jak słońce jak promienie złote. Odszedłeś zostawiłeś ból, łzy i tęsknotę. Światełko pamięci od serca Tobie zapalam.. .╠♨️╣
Zgłoś SPAM
babcia Kamilka Wisniewskiego
tak duzo jest łez, niech one przyniosa wam łaski zbawienia
Zgłoś SPAM
Mama Krzysia Rzepeckiego
Wspomnienia...płynące z głębi serca, zapiane do końca życia, to najcenniejsze co nam pozostało...na zawsze w naszych sercach Kochani
Zgłoś SPAM
mama Ś.P. Olgusi Suter
⊰♥⊱ Wierzę, że nie gaśnie w śmierci Żadna myśl i czyn serdeczny. Ci, co odwołani wcześniej, nas wprowadzą w żywot wieczny `````J. Szczawiński ⊰♥⊱
Zgłoś SPAM
Mama Marvinka ❤
Zgłoś SPAM
Mama Roberta i Wiesia
˜”*•ڰۣڿ ❤️ ڰۣڿ•°*”˜ ◕ •*`*• ◕ •*`*• ◕ Człowiek umiera....znowu za szybko Człowiek umiera....razem z Nim wszystko Tylko wspomnienia po Nim zostają Których tak wiele....jednak za mało
Zgłoś SPAM
rodzice Michała Ruta
"Jest takie miejsce w sercu, gdzie myśli nikt nie słyszy. Jest takie miejsce w sercu, gdzie mocno kocha się w ciszy" _✿✰✿_ Światełko z modlitwą dla Ciebie Karolku.
Zgłoś SPAM
mama Marty
Zgłoś SPAM
Mama Śp.Roberta N.
Zgłoś SPAM
rodzice Paulinki Zysk
Zgłoś SPAM
Strony:   « poprzednia    1   2   ...   575   576   577   ...   4034   4035    następna » 
-
Powiadom znajomych
Imię i nazwisko:
Adres e-mail:
-
-
Mama
22.06.2013
 
-
Ceremonię prowadził
Ksiądz Rafał Kozłowski