Odtwarzanie Kliknij, aby rozpocząć odtwarzanie Pauza Pauza
Wczytywanie
 
KuPamięci.pl

Karol Wiśniewski


* 11.08.1989

 

+ 27.05.2013

Miejsce pochówku: Cmentarz Komunalny w Starczowie. Dekanat Kamieniec Ząbkowicki

,

woj. dolnośląskie

pokaż wszystkie
wpisy (242)
Licznik odwiedzin strony
932112
Zapalone ponad rok temu
♥️*♥️ Twoja Mamuś ♥️*♥️
Dobranoc mój Skarbie
Zgłoś SPAM
rodzice Michała Ruta
Na zawsze w naszych sercach i pamięci. _ڿڰۣڿ❀❤❀ڿڰۣڿ_ Światełko Pamięci i modlitwa dla Ciebie Karolku.
Zgłoś SPAM
RODZICE ANETKI JUCHA
▒┗ ☾︾☽ ┛▒)❄️(▒┗ ☾︾☽ ┛▒)ŚWIATEŁKO I MODLITWĘ ZOSTAWIAMY(▒┗ ☾︾☽ ┛▒)❄️(▒┗ ☾︾☽ ┛▒) (▒┗ ☾︾☽ ┛▒)❄️(▒┗ ☾︾☽ ┛▒)JESTEŚMY Z WAMI ANIOŁKI(▒┗ ☾︾☽ ┛▒)❄️(▒┗ ☾︾☽ ┛▒)
Zgłoś SPAM
mama Marty
Zgłoś SPAM
rodzice Paulinki Zysk
Zgłoś SPAM
żona śp.. Henia. Dobrońskiego
⭐❤️⭐Oni z nami byli wsparciem,pomocą.I mieli serca pełne miłości.Dlatego w naszych sercach wciąż żyją.I pamięć o Nich na zawsze zostanie.Zostawiam modlitwę i swiatełka,pamiętam..⭐❤️⭐
Zgłoś SPAM
Mama Katrin
ŚWIATEŁKO PAMIĘCI DLA CIEBIE ANIOŁKU, NIECH ROZŚWIETLA NIEBIANSKIE PRZESTRZENIE .(¯`♨️´¯)
Zgłoś SPAM
mama Iwony K.
Zgłoś SPAM
Mama Krzysia Rzepeckiego
W sercach został smutek i wspomnienia tamtych dni, gdy cieszyliśmy się ze spędzonych razem chwil, słów Waszych już nie słyszymy, tylko wspomnieniami żyć będziemy Kochani
Zgłoś SPAM
rodzice Michała Ruta
;Przestrzenią jesteśmy oddaleni,lecz miłością jesteśmy złączeni.Takich więzów nawet śmierć nie może zerwać; - św.Jan Chryzostom... Światełko Pamięci i modlitwa Karolku.
Zgłoś SPAM
MAMA LESZKA K
(*) ŚWIATEŁKO PAMIĘCI I MODLITWA (*)
Zgłoś SPAM
RODZICE ANETKI JUCHA
☘️⭕⭕⭕(▒)(☀️)(▒)⭕⭕⭕☘️ŚWIATEŁKO I MODLITWĘ ZOSTAWIAMY ☘️⭕⭕⭕(▒)(☀️)(▒)⭕⭕⭕☘️☀️ะ̭̌«̭☘️»̭̌ะ ะ̭̌«̭☀️»̭̌ะ ะ̭̌«̭☘️»̭̌ะ☀️ ☀️ะ̭̌«̭☘️»̭̌ะ☘️⭕⭕⭕(▒)(☀️)(▒)⭕⭕⭕☘️DZIĘKUJĘ Z CAŁEGO SERCA ZA PAMIĘĆ I MODLITWĘ
Zgłoś SPAM
Mama Katrin
O jakże źle człowiekowi, kiedy łza gorzka i słona po policzku spływa. Cichym serca wspomnieniem Światełko Wirtualne zostawiam..♡♨️♡    
Zgłoś SPAM
mama Iwony K.
Zgłoś SPAM
żona śp.. Henia. Dobrońskiego
❤️☆❤️Tu Ciebie nie ma,lecz jesteś przecież!I pozostaniesz w jasnym świecie; jest coś, co mrokom się opiera, jest pamięć,a ona nie umiera! Zostawiam światełko pamięci i modlitwę, kochani.❤️☆❤️
Zgłoś SPAM
Mama Roberta i Wiesia
Jesteś pamięcią w moim sercu ❤️❤️ Po wszystkie dni naszego istnienia ☸ڿڰۣ☸ڿڰۣ☸ڿڰۣ☸ڿڰۣ☸ڿڰۣ☸ڿڰۣ☸ Jaśniutkie Światełko ☀️ dla Ciebie zapalam ❤️ Odpoczywaj w Pokoju
Zgłoś SPAM
mama Ś.P. Olgusi Suter
Śmierć przychodzi cicho. Niezapowiedziana, nieproszona. Nigdy nie ma na Nią odpowiedniej chwili, jest zawsze gościem nie na czas... ◕ •*`*• ◕
Zgłoś SPAM
Mama Krzysia Rzepeckiego
Gdy na niebie świeci gwiazda tęsknień, tam spojrzenie swe chcę schować, by odnaleźć sobie miejsce, tam gdzie bije Wasze serce Kochani....
Zgłoś SPAM
rodzice Paulinki Zysk
Zgłoś SPAM
rodzice Michała Ruta
Tęsknimy za Wami - jesteście ciągle w naszych myślach i sercach. -•ڰۣڿ ❤️ ڰۣڿ•.- Światełko Pamięci i modlitwa Karolku.
Zgłoś SPAM
Strony:   « poprzednia    1   2   ...   574   575   576   ...   4034   4035    następna » 
-
Powiadom znajomych
Imię i nazwisko:
Adres e-mail:
-
-
Mama
22.06.2013
 
-
Ceremonię prowadził
Ksiądz Rafał Kozłowski