Wczoraj szczęście było blisko. Wczoraj śmiał się cały świat. Dzisiaj
raptem przeszło wszystko. Całe szczęście rozwiał wiatr...Pokój Tobie w tym
lepszym, dalekim dla nas świecie..( ╬ )
Zgłoś SPAM
mama Marty
Zgłoś SPAM
Babcia Kamilka Wiśniewskiego
Dobry Anioł czuwa nad Twa duszą w ciszy anidelskiej
Zgłoś SPAM
rodzice Paulinki Zysk
Zgłoś SPAM
♥️*♥️ Mama ♥️*♥️
Dzień dobry Syneczku
Zgłoś SPAM
mama Iwony K.
Zgłoś SPAM
żona śp.. Henia. Dobrońskiego
❤️Anioły zawsze stąpają w ciszy.Czasem zajrzą w nasze kąciki, Czasem
ukryte w jakiejś niszy, Zostawią po sobie promyki.I ja zostawiam ten promyk,by
o Tobie przypominał nam tutaj, na Ziemi.❤️
Zgłoś SPAM
Mama Krzysia Rzepeckiego
Każdy dzień różni się tylko datą...myśli, smutek ,ból i tęsknota w
sercu zawsze ta sama...niech Bóg otacza Was nieskończoną miłością...a
światło niech Wam świeci...
Zgłoś SPAM
mama Ś.P. Olgusi Suter
Niedzielne światełka wraz z modlitwą posyłam do nieba
Zgłoś SPAM
c...Daniela ˜”*°•ڰۣڿ♥ڰۣڿ•°*”˜ŚWIATEŁKO PAMIĘCI KAROLKU
Dziękuję za pamięć o moim siostrzeńcu w dniu Jego ziemskich urodzin.
Serdecznie pozdrawiam
-Elżbieta
Zgłoś SPAM
♥️*♥️ Mama ♥️*♥️
Dobranoc Synciu
Zgłoś SPAM
rodzice Michała Ruta
..dłoniom daleko - sercu zawsze blisko... Światełko Pamięci i modlitwa dla
Ciebie Karolku.
Zgłoś SPAM
Babcia Zosi Gębki
Światełko pamięci dla Ciebie Karolku. ♨️
Zgłoś SPAM
mama Tadzia W
Gdy odejdzie ukochana osoba, życie traci cały blask i nic nie zastąpi tego,
którego kochało się prawdziwie.Zapalam Ci niedzielne światełko,a moja
modlitwa codziennie obejmuje Twoją duszę.
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.