Odtwarzanie Kliknij, aby rozpocząć odtwarzanie Pauza Pauza
Wczytywanie
 
KuPamięci.pl

Karol Wiśniewski


* 11.08.1989

 

+ 27.05.2013

Miejsce pochówku: Cmentarz Komunalny w Starczowie. Dekanat Kamieniec Ząbkowicki

,

woj. dolnośląskie

pokaż wszystkie
wpisy (242)
Licznik odwiedzin strony
931695
Zapalone ponad rok temu
Mama Roberta i Wiesia
❤️♨️❤️ Tak blisko a Was nie ma, Wszystkie marzenia rozwiał wiatr, A z Wami odszedł cały świat.......
Zgłoś SPAM
♥️*♥️ Twoja Mamuś ♥️*♥️
Dobranoc Synciu
Zgłoś SPAM
rodzice Michała Ruta
Nie ma nic gorszego, niż tęsknota za ukochaną osobą. ___ Światełko Pamięci i modlitwa dla Ciebie Karolku.
Zgłoś SPAM
Babcia Zosi Gębki
Dla Karolka ♥️♥️♥️
Zgłoś SPAM
mama Marty
Zgłoś SPAM
Józek Marchewczyk
Dziękuję za rocznicowy znicz dla mojego Taty
Zgłoś SPAM
Józek Marchewczyk
Zmarli Przyjaciele nie spoczywają w ziemi, ale żyją w naszych sercach. Tak Bóg chciał, abyśmy nie byli sami... Karolku upalne światełko mojej wakacyjnej pamięci. R.I.P.
Zgłoś SPAM
♥️*♥️ Mama ♥️*♥️
dzień dobry Syneczku
Zgłoś SPAM
mama Iwony K.
Zgłoś SPAM
żona śp.. Henia. Dobrońskiego
⭐♨❤️♨⭐ Daj nam wiarę , że to ma sens , że nie trzeba żałować przyjaciół , że gdziekolwiek są dobrze im jest,że są z nami lecz w innej postaci. Zostawiam codzienną modlitwę Karolku.⭐♨❤️♨⭐
Zgłoś SPAM
Mama Krzysia Rzepeckiego
Smutno Kochani...Jesteście wśród Aniołów, szczęśliwi jak ze snów, w Boskim domu, bez łez, smutków, żalów....wiemy, że kiedyś odejdziemy Tam, odnajdziemy Was....znów będziemy razem, na zawsze
Zgłoś SPAM
♥️*♥️ Twoja Mamuś ♥️*♥️
Dobranoc Synciu
Zgłoś SPAM
mama Dariusza Kowalczyka
❤♨️❤
Zgłoś SPAM
rodzice Michała Ruta
…♥ Światełko i modlitwa dla Ciebie za wczoraj i na dziś... Śpij spokojnie Karolku.
Zgłoś SPAM
mama Marty
Zgłoś SPAM
rodzice Paulinki Zysk
Zgłoś SPAM
Mama Katrin
JAK CIĘŻKO JEST ŻYĆ...GDY SERDUSZKO TWOJE PRZESTAŁO BIĆ...!!! BĄDŻCIE SZCZĘŚLIWI ANIOŁKI..BĄDŻCIE RAZEM, CZEKAJCIE NA NAS...♡ ❤️ ♡
Zgłoś SPAM
Babcia Zosi Gębki
Dla Karolka ♥️
Zgłoś SPAM
mama Tadzia W
Matko Boża Zielna módl się za nami i naszymi kochanymi zmarłymi ,oby cieszyli się słońcem niebieskim. Zapalam światełko w święto Wniebowzięcia Najś.Maryi i wielkie narodowe święto
Zgłoś SPAM
mama Iwony K.
Zgłoś SPAM
Strony:   « poprzednia    1   2   ...   563   564   565   ...   4034   4035    następna » 
-
Powiadom znajomych
Imię i nazwisko:
Adres e-mail:
-
-
Mama
22.06.2013
 
-
Ceremonię prowadził
Ksiądz Rafał Kozłowski