Żeby choć pejzażem w pamięci, czy smugą wspomnienia. Było to czego nie
będzie, ani nie ma teraz..Wirtualne światełko na znak mojej
pamięci….♡♨️♡
Zgłoś SPAM
mama Iwony K.
Zgłoś SPAM
Mama Bartka Ciszek
Choć nam bliskich śmierć zabiera
Pamięć o Nich nie umiera
Na cmentarze przychodzimy
Nad grobami się modlimy
Choć czerń i rozpacz minie
Pamięć o Nich nie zaginie Karolku ♨️❤️♨️❤️♨️❤️♨️
Zgłoś SPAM
żona śp.. Henia. Dobrońskiego
♨❤️ԑ̮̑♦̮̑ɜܓ♨❤️♨ ԑ̮̑♦̮̑ɜܓ❤️♨ Smutek i
tęsknota Pustka mnie otacza W serce żal się wlewa Bólem i cierpieniem
zapalam znicz wiecznej pamięci. Śpij w pokoju wiecznym♨️
♨❤️ԑ̮̑♦̮̑ɜܓ♨❤️♨ ԑ̮̑♦̮̑ɜܓ❤️♨
Zgłoś SPAM
mama Ś.P. Olgusi Suter
°◕°*”˜˜”*°`
Smutek i tęsknota
Pustka mnie otacza
W serce żal się wlewa
Bólem i cierpieniem...
zapalam znicz
znicz wiecznej pamięci...
`°*”˜˜”*°◕
Zgłoś SPAM
Mama Krzysia Rzepeckiego
Ku wiecznej pamięci Najbliższej nam Osobie, ku pamięci dla potomnych, ku
niezapomnieniu...a za co pamiętać???za wszystko...za dobro i miłość, za
uśmiech i łzy, za życie wytrwałe...
Zgłoś SPAM
Mama Roberta i Wiesia
_.(۰۪۪۫۫●۪۫۰)._____Na ustach uśmiech ____a w sercu ból, ____to jedna
z najtrudniejszych ról _.(۰۪۪۫۫●۪۫۰).
Zgłoś SPAM
babcia Kamilka Wisniewskiego
Twój usmiech ,gesty kwiaw naszej pamieci i sercach, dlatego zapalamy te
światełka
Zgłoś SPAM
rodzice Paulinki Zysk
Zgłoś SPAM
rodzice Michała Ruta
*•ڰۣڿ ❤️ ڰۣڿ•* - Nasze smutne światełko i modlitwa dla Ciebie
Karolku.
Zgłoś SPAM
mama Iwony K.
Zgłoś SPAM
♥️*♥️ Mama ♥️*♥️
Dzień dobry Synku
Zgłoś SPAM
Mama Katrin
Światełko otulone promykami słońca jesiennego, przesiąknięte smutkiem i
żalem..Niech płonie dla Ciebie…♨️ ♨️
Zgłoś SPAM
żona śp.. Henia. Dobrońskiego
❤️♨❤️Największym skarbem człowieka jest Jego pamięć.Przechowujemy
w niej urocze chwile, najdroższe serca,najcenniejsze słowa,gesty,czyjeś
oczy,czyjeś łzy.ktore były naszego życia ozdobą.❤️
Zgłoś SPAM
Mama Krzysia Rzepeckiego
Nie mamy marzeń, a one pozwalają zapomnieć o cierpieniu...my
przyzwyczailiśmy się do smutku, tęsknoty i bólu...brakuje Was Kochani tak
bardzo...
Zgłoś SPAM
mama Ś.P. Olgusi Suter
* • .¸♥¸.•*
KTO ŻYJE
_w sercach tych,
__którzy pozostają
_______NIE UMIERA
*• .¸♥¸.•*
Zgłoś SPAM
Mama Roberta i Wiesia
❤️ԑ̮̑♦̮̑ɜܓ♨❤️♨ ԑ̮̑♦̮̑ɜܓ❤️ Gdzie są nasze
skarby, Tam będą nasze serca ❤️ԑ̮̑♦̮̑ɜܓ♨❤️♨
ԑ̮̑♦̮̑ɜܓ❤️
Zgłoś SPAM
mama Tadzia W
Już ostatnia niedziela pażdziernika,upływa szybko życie!Wieczne odpoczywanie
racz dać Panie, a światłość wiekuista niech świeci Karolkowi
Zgłoś SPAM
żona śp.. Henia. Dobrońskiego
♨❤️♨ Widzę jak stąpasz wśród gwiazd korytarzy I nawet Ci się tu
wracać nie marzy Bo Twój nowy świat jest tak daleki.Niech Cię Pan Bóg
swoją miłością otoczy na wieki, zostawiam modlitwę .♨❤️♨
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.