Światełko pamięci dla Tych, którzy w Naszych sercach na zawsze zostaną.
Zgłoś SPAM
rodzice Paulinki Zysk
Smutne światełko dla Ciebie Karolku w dniu Twojego święta...
Zgłoś SPAM
żona śp.. Henia. Dobrońskiego
♨️♨❤️Dziś 1 listopada Smutny i ponury Cmentarne mogiły W ciszę
zamienione.A my co stoimy nad ich mogiłami Patrząc na migające
światełka.Przywołujemy wspomnienia.Pozostałe w naszej pamięci.♨️
Zgłoś SPAM
Babcia Zosi Gębki
Światełko Pamięci dla Ciebie Karolku. ♨️♥️
Zgłoś SPAM
mama Karolinki-babcia Jędrusia
Dla Ciebie Karolku kochany...
Zgłoś SPAM
mama Karolinki Karczewskiej
Smutne, Listopadowe, Jaśniutkie Światełka Pamięci Karolu.
Zgłoś SPAM
Mama Katrin
Lampiony i świece zapalone. Na płycie mogiły przeznaczenia. W dowód pamięci
Tych, co odeszli, których los skreślił z księgi istnienia.W ten smutny
dzień Światełko do samego Nieba Aniele.♨️♨️
Zgłoś SPAM
♥️*♥️ Mamuś ♥️*♥️
Wszystkich Świętych. Dla mnie dzień, jak co dzień. Dla innych dzień, kiedy
sobie przypominają.
Zgłoś SPAM
mama Iwony K.
Zgłoś SPAM
mama Ś.P. Olgusi Suter
1 Listopad
WSZYSTKICH ŚWIĘTYCH
◕ •*`*• ◕
ŚWIATEŁKA PAMIĘCI
Zgłoś SPAM
Mama Krzysia Rzepeckiego
Cichutko serce łka…tak bardzo kogoś brak…rozpada się na pół...już Was
nie ma tu…spłynęła gorzka łza…kreśli kształty Aniołów za którymi
tęsknimy...
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.