❤️⭐♣⭐❤️✿*♦♡♦*✿ Uczmy się kochać bliskich. Bo może nie
być ich jutro. Kochajmy wszystkich. Bo człowiek żyje czasem tak
krótko.Zostawiam codzienną modlitwę..✿*♦♡♦*✿ ❤️⭐♣⭐❤️
Zgłoś SPAM
Mama Krzysia Rzepeckiego
Odeszli w ciszy mrok, a po Nich tylko cisza pozostała...i choć Ich nie ma to
cisza szepce, że Oni żyją nadal w sercach naszych...więc zasłuchajmy się w
ciszę może usłyszymy znajomy głos...
Zgłoś SPAM
mama Ś.P. Olgusi Suter
♥#♥_ Najlepszym pamiętnikiem
♥#♥_ jest
♥#♥_ S E R C E
♥#♥_ Ono pamięta tych,
♥#♥_ którzy
♥#♥_ są godni
♥#♥_ P A M I Ę C I!
Zgłoś SPAM
♥️*♥️ Mamuś ♥️*♥️
Dobranoc Syneczku
Zgłoś SPAM
Rodzice ś.p. Przemysław LISZKA
(*)
Pamięć na zawsze **
Zgłoś SPAM
rodzice Michała Ruta
Czas mija,dni szybko lecą,ale nadal serce boli. Nikt, kto nie przeżył tak
smutnej rozłąki, nie wie jak ona boli.
___ Światełko z modlitwą dla Ciebie Karolku.
Zgłoś SPAM
mama Tadzia W
"Błagam Cię Boże, przez przyczynę Maryi, Matki Bolesnej stojącej pod
krzyżem Jezusa, daruj mu wszelkie przewinienia, obdarz go miłością
przebaczającą i przemieniającą na wzór Chrystusa"
Zgłoś SPAM
rodzice Paulinki Zysk
Zgłoś SPAM
rodzice Krzysia Bernat
Zgłoś SPAM
mama MARTY
Zgłoś SPAM
babcia Kamilka Wisnniewskiego
jesności drogi i błogosławieństwa dla Twej duszy Karolu
Zgłoś SPAM
Mama Katrin
TWOJEJ PAMIĘCI JAŚNIUTKIE ŚWIATEŁKO ZOSTAWIAM (¯`♨️´¯)
Zgłoś SPAM
mama Iwony K.
Zgłoś SPAM
♥️♨️♥️ Mama ♥️♨️♥️
Dzień dobry Syneczku
Zgłoś SPAM
żona śp.. Henia. Dobrońskiego
✿♨❤️♨❤️♨ ✿ Jest taki ból, którego nic nie ukoi.Jest taki
żal, który nigdy nie zniknie.Jest taka tęsknota, która już zawsze
zostanie,zostawiam codzienną modlitwę.Karolku..✿♨❤️♨❤️♨ ✿
Zgłoś SPAM
Mama Krzysia Rzepeckiego
Jesteście wytworem marzeń płynących po nieba lazurze, stworzonym
wielkością pragnień, w smutku chmurze. Jesteście tęsknotą ukrytą w
głębinach duszy ranionej. Jesteście naszą miłością, naszą nadzieją
Zgłoś SPAM
Mama Roberta i Wiesia
▬ ŚWIATEŁKO PAMIĘCI▬ ✨✨✨ ▬ Można odejść na zawsze
i stale być blisko ▬ ✨✨✨
Zgłoś SPAM
mama Ś.P. Olgusi Suter
ԑ̮̑♦̮̑ɜܓ❤️
☆ .*¯*.☆
Wierzę, że nie gaśnie w śmierci
Żadna myśl i czyn serdeczny.
Ci, co odwołani wcześniej,
nas wprowadzą w żywot wieczny
```J. Szczawiński
☆.*¯*. ☆ ԑ̮̑♦̮̑ɜܓ❤️
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.