Odtwarzanie Kliknij, aby rozpocząć odtwarzanie Pauza Pauza
Wczytywanie
 
KuPamięci.pl

Karol Wiśniewski


* 11.08.1989

 

+ 27.05.2013

Miejsce pochówku: Cmentarz Komunalny w Starczowie. Dekanat Kamieniec Ząbkowicki

,

woj. dolnośląskie

pokaż wszystkie
wpisy (242)
Licznik odwiedzin strony
930262
Zapalone ponad rok temu
Mama Marvinka ❤♨️❤
Zgłoś SPAM
mama Ś.P. Olgusi Suter
_.* ❤️*._ Wierzę, że nie gaśnie w śmierci Żadna myśl i czyn serdeczny. Ci, co odwołani wcześniej, nas wprowadzą w żywot wieczny ```J. Szczawiński _.* ❤️*._
Zgłoś SPAM
Mama Krzysia Rzepeckiego
Niech nasza miłość chroni Was przed tym, czego nie chcecie i uprosi dla Was wszystko czego potrzebujecie...Bądźcie szczęśliwi Kochani
Zgłoś SPAM
♥️*♥️ Mamuś ♥️*♥️
Dobranoc Synku
Zgłoś SPAM
mama Marty
Zgłoś SPAM
rodzice Michała Ruta
*•ڰۣڿ ❤️ ڰۣڿ•* - Nasze smutne światełko i modlitwa dla Ciebie Karolku.
Zgłoś SPAM
mama Oli Siemion
Światełko pamięci.
Zgłoś SPAM
żona śp.. Henia. Dobrońskiego
❤️♨️⭐♨️Ze ściśniętym z bólu sercem budzimy się i zasypiamy, tęskniąc za Wami, w każdej sekundzie całą zrozpaczoną duszą,bez ukojenia,bez pocieszenia,czekamy i tęsknimy.♨️⭐♨️❤️
Zgłoś SPAM
Józek Marchewczyk
,, Wspomnienia w przeciwieństwie do ludzi, zostają z nami na zawsze..."
Zgłoś SPAM
MAMA LESZKA K
(*) ŚWIATEŁKO PAMIĘCI I MODLITWA (*)
Zgłoś SPAM
mama Iwony K.
Zgłoś SPAM
Mama Katrin
♨️ ♨️ ♨️ PŁOMYK PAMIĘCI NIECH NIGDY NIE ZGAŚNIE ♨️ ♨️ ♨️
Zgłoś SPAM
mama Ś.P. Olgusi Suter
❀*¯*♥*¯*❀ W daleką podróż zabrał Was Bóg Jedną nadzieję nam dając, Że kiedyś przekroczą też Niebios próg, Ci, którzy tutaj w bólu zostali ❀*¯*♥*¯*❀
Zgłoś SPAM
Mama Krzysia Rzepeckiego
Gdzieś wśród lasu szumu, gdzieś wśród wiatru śpiewu...krążycie Kochani patrząc na świat zapomniany...mimo lęku śmierci...pamiętamy...wciąż Jesteście wśród nas...
Zgłoś SPAM
rodzice Paulinki Zysk
Zgłoś SPAM
rodzice Michała Ruta
; Bólu nie zgasi żadne ukojenie i ból ten chowamy skrycie, bo łez naszych nikt nie zrozumie,a dalej - dalej jest życie;-((*))- Światełko z modlitwą dla Ciebie Karolku.
Zgłoś SPAM
mama Marcina Domańskiego
Każdy człowiek ma do uiszczenia niezwykły dług, a mianowicie - za życie musi zapłacić życiem. /Albert Schwietzer/ ❤️ԑ̮̑♦̮̑ɜܓ❤️ Smutne Światełko Pamięci ❤️ԑ̮̑♦̮̑ɜܓ❤️dla Ciebie Karolu
Zgłoś SPAM
BABCIA KAMILKA WIŚNIEWSKIEGO
tY JUZ DOTARŁES, MY ZDAZAMY ZA tOBA W MODLITWIE I ZE ŚWIATEŁKAMI
Zgłoś SPAM
♥️*♥️ Mamuś ♥️*♥️
Dzień dobry Skarbeńku
Zgłoś SPAM
Mama Katrin
O jeden uśmiech jeszcze Ciebie proszę. O jeden gest, o jedno Twe spojrzenie. Wróć na chwilę bądź przez chwilę życiem. Nie bądź wiecznie straszną, martwą ciszą..Światełko dla Ciebie.♨️
Zgłoś SPAM
Strony:   « poprzednia    1   2   ...   500   501   502   ...   4033   4034    następna » 
-
Powiadom znajomych
Imię i nazwisko:
Adres e-mail:
-
-
Mama
22.06.2013
 
-
Ceremonię prowadził
Ksiądz Rafał Kozłowski