Św.Amdrzeju apostole prowadź naszych kochanych bliskich do krainy wiecznego
szczęścia. Wieczne odpoczywanie niech da Ci Pan, a światłość wiekuista
niech Ci świeci Karolku
Zgłoś SPAM
mama Marty
Zgłoś SPAM
rodzice Michała Ruta
;Przeminęło szczęście jak baśń daleka,oszukały sny i oszukało życie;
____ Światełko i modlitwa dla Ciebie Karolku.
Zgłoś SPAM
Mama Śp.Roberta N.
**❤️ԑ̮̑♦̮̑ɜܓ♨❤️ԑ̮̑♦̮̑ɜ❤️**
*ANIOŁKU KOCHANY*
Ostatnie listopadowe...
Światełka mej pamięci*******
Zapalam Tobie Aniołku Kochany*******
Śpij w tym lepszym świecie*******
Pokój Twej Duszy*******
Zgłoś SPAM
♥️♨️♥️ Mama ♥️♨️♥️
Dzień dobry Syneczku
Zgłoś SPAM
Mama Katrin
W zamyśleniu serca...moja Lampeczka dla Ciebie Karolku..╠♨️╣
Zgłoś SPAM
mama Iwony K.
Zgłoś SPAM
żona śp.. Henia. Dobrońskiego
❤️♨ԑ̮̑♦̮̑ɜܓ ♨❤️♨ ԑ̮̑♦̮̑ɜܓDugie wieczory, pełne
smutnych myśli pełne wzruszeń, bezcennych wspomnień z których radość i
nadzieja prysłyo których tak trudno zapomnieć.❤️♨ԑ̮̑♦̮̑ɜܓ
♨❤️♨ ԑ̮̑♦̮̑ɜܓ♨❤️
Zgłoś SPAM
Mama Krzysia Rzepeckiego
Wysyłamy do Was opiekuńcze duchy, niech wam sprzyjają, dodają otuchy, za
serdeczność wielką, czułe, dobre serce - niech zostawią Wam szczęścia jak
najwięcej....
Zgłoś SPAM
Mama Roberta i Wiesia
˜”*•ڰۣڿ ❤️ ڰۣڿ•°*”˜.. Światełko Pamięci .. W płomieniu
świecy westchnienie i łzy, W płomieniu świecy wspomnienie przeżytych z Wami
dni .. ˜”*•ڰۣڿ ❤️ ڰۣڿ•°*”˜..
Zgłoś SPAM
mama Ś.P. Olgusi Suter
¤ۣۜ❀ ¤ۣۜ❀
Stracić kogoś...
To tak jakby zgasić Słońce na niebie
Cały świat oblec w czarną szatę
A to co kolorowe
schować gdzieś głęboko
¤ۣۜ❀ ¤ۣۜ❀ ¤ۣۜ❀
Zgłoś SPAM
rodzice Paulinki Zysk
Zgłoś SPAM
babcia Kamilka Wisniewskiego
po ziemskiej pielgrzymce wiedzie nas droga do bram Nieba
Zgłoś SPAM
rodzice Michała Ruta
Zawsze będziesz między nami - w pamięci i sercach pozostaniesz.
_ڿڰۣڿ❀❤❀ڿڰۣڿ_
Światełko z modlitwą dla Ciebie Karolku.
Zgłoś SPAM
MAMA MARTY
Zgłoś SPAM
♥️♨️♥️ Mama ♥️♨️♥️
Zgłoś SPAM
Mama Katrin
Światełko Pamięci niech Ci płonie otulone wspomnieniem i płaszczem
zimy...☾♨️☽
Zgłoś SPAM
mama Iwony K.
Zgłoś SPAM
żona śp.. Henia. Dobrońskiego
♨️✨⭐✨♨️"Życie to czas,w którym szukamy Boga. Śmierć to
czas,w którym Go znajdujemy. Wieczność to czas, w którym Go posiadamy”
św.Franciszek Salezy.Pamiętam Karolku.♨️✨⭐✨♨️
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.