❤️⭐❤️"Co z tego,że życie dalej się toczy.Lecz Ciebie nie
zobaczą już moje oczy,bo to moje oczy zdradzają cierpienie,to one widziały
jak rodziło się i umierało moje marzenie"Ksarolku.❤️⭐❤️
Zgłoś SPAM
mama Ś.P. Olgusi Suter
❀*¯*♥*¯*❀
Słowa nie wyrażą cierpienia,
łzy nie umniejszą bólu,
słońce nie rozjaśni twarzy, nic
już nie będzie takie jak było.⭐
Zgłoś SPAM
Mama Roberta i Wiesia
.❤️ԑ̮̑♦̮̑ɜܓ❤️ *.❤️ԑ̮̑♦̮̑ɜܓ❤️ Stoję sama
pośrodku swych myśli, Od zimnych odbijam się ścian na wiecznie lodowej
pustyni, baz uczuć, bez pragnień, bez praw. .❤️ԑ̮̑♦̮̑ɜܓ❤️
*.❤️ԑ̮̑♦̮̑ɜܓ❤️
Zgłoś SPAM
Mama Krzysia Rzepeckiego
Niebo i Wy Kochani jesteście w naszych marzeniach...gdyby można było cofnąć
czas...
Minęło szczęście nie przeszło cierpienie, a pozostało tylko wspomnienie.
__ Światełko i modlitwa dla Ciebie Karolku.
Zgłoś SPAM
Józek Marchewczyk
Nieważne, czy minął rok, dzień, miesiąc czy też lata... gdy odszedł
Ktoś, na zawsze to tracisz cząstkę świata... Karolku grudniowe światełko
modlitwy. R.I.P.
Zgłoś SPAM
mama Marty
Zgłoś SPAM
Babcia Zosi Gębki
Światełko Pamięci dla Ciebie Karolku. ♨️
Zgłoś SPAM
mama Marcina Domańskiego
"I ciągle widzimy Ich twarze ...", tak bliskie i tak dalekie zarazem
Odeszli, a jednak Są. W myślach, w sercach, w pamięci
❄️Płomyczek do Nieba ślę dla Ciebie ,na ten pierwszy grudniowy
dzień❄️
Zgłoś SPAM
♥️♨️♥️ Mama ♥️♨️♥️
Dzień dobry Synku
Zgłoś SPAM
Mama Katrin
ŚWIATEŁKA PAMIĘCI DLA CIEBIE ANIOŁKU, NIECH ZAWSZE SIĘ TLĄ... ღ ♨️
ღ
Zgłoś SPAM
żona śp.. Henia. Dobrońskiego
❤️♨❤️ Wszystko się kończy, wszystko przeminie I sen przerwie
słodkie marzenie, Lecz coś jest w duszy, co nigdy nie minie I wciąż trwać
będzie, a tym jest Miłość i Wspomnienie,Pmiętam. ❤️♨❤️
Zgłoś SPAM
mama Iwony K.
Zgłoś SPAM
Mama Krzysia Rzepeckiego
Jesteście w lepszej krainie, cisi, spokojni i szczęśliwi, nam została
wiązanka pieśni, co wyśpiewują duszy naszej tęsknotę...czekajcie na nas
Kochani....
Zgłoś SPAM
mama Ś.P. Olgusi Suter
☆ .*¯*.☆
Wierzę, że nie gaśnie w śmierci
Żadna myśl i czyn serdeczny.
Ci, co odwołani wcześniej,
nas wprowadzą w żywot wieczny
```J. Szczawiński
☆.*¯*. ☆
Zgłoś SPAM
Mama Roberta i Wiesia
❤️♨ԑ̮̑♦̮̑ɜܓ♨❤️♨ԑ̮̑♦̮̑ɜܓ♨❤️ Czymże jest
nasze życie, które tak krótko trwa. Śpieszmy się kochać ludzi, zanim w oku
zakręci się łza. ⭐❤️⭐❤️⭐
❤️♨ԑ̮̑♦̮̑ɜܓ♨❤️♨ԑ̮̑♦̮̑ɜܓ♨❤️
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.