Odtwarzanie Kliknij, aby rozpocząć odtwarzanie Pauza Pauza
Wczytywanie
 
KuPamięci.pl

Karol Wiśniewski


* 11.08.1989

 

+ 27.05.2013

Miejsce pochówku: Cmentarz Komunalny w Starczowie. Dekanat Kamieniec Ząbkowicki

,

woj. dolnośląskie

pokaż wszystkie
wpisy (242)
Licznik odwiedzin strony
930208
Zapalone ponad rok temu
żona śp.. Henia. Dobrońskiego
❤️⭐❤️"Co z tego,że życie dalej się toczy.Lecz Ciebie nie zobaczą już moje oczy,bo to moje oczy zdradzają cierpienie,to one widziały jak rodziło się i umierało moje marzenie"Ksarolku.❤️⭐❤️
Zgłoś SPAM
mama Ś.P. Olgusi Suter
❀*¯*♥*¯*❀ Słowa nie wyrażą cierpienia, łzy nie umniejszą bólu, słońce nie rozjaśni twarzy, nic już nie będzie takie jak było.⭐
Zgłoś SPAM
Mama Roberta i Wiesia
.❤️ԑ̮̑♦̮̑ɜܓ❤️ *.❤️ԑ̮̑♦̮̑ɜܓ❤️ Stoję sama pośrodku swych myśli, Od zimnych odbijam się ścian na wiecznie lodowej pustyni, baz uczuć, bez pragnień, bez praw. .❤️ԑ̮̑♦̮̑ɜܓ❤️ *.❤️ԑ̮̑♦̮̑ɜܓ❤️
Zgłoś SPAM
Mama Krzysia Rzepeckiego
Niebo i Wy Kochani jesteście w naszych marzeniach...gdyby można było cofnąć czas...
Zgłoś SPAM
Mama Marvinka ♨️
Zgłoś SPAM
RODZICE ANETKI JUCHA
• °*•❤️✿❤️•*° • NIECH • °*•❤️✿❤️•*° • PŁONIE • °*•❤️✿❤️•*° • ŚWIATEŁKO • °*•❤️✿❤️•*° • NASZEJ • °*•❤️✿❤️•*° • PAMIĘCI * • °*•❤️✿❤️•*° •
Zgłoś SPAM
♥️♨️♥️ Mama ♥️♨️♥️
Dobranoc Synku
Zgłoś SPAM
rodzice Michała Ruta
Minęło szczęście nie przeszło cierpienie, a pozostało tylko wspomnienie. __ Światełko i modlitwa dla Ciebie Karolku.
Zgłoś SPAM
Józek Marchewczyk
Nieważne, czy minął rok, dzień, miesiąc czy też lata... gdy odszedł Ktoś, na zawsze to tracisz cząstkę świata... Karolku grudniowe światełko modlitwy. R.I.P.
Zgłoś SPAM
mama Marty
Zgłoś SPAM
Babcia Zosi Gębki
Światełko Pamięci dla Ciebie Karolku. ♨️
Zgłoś SPAM
mama Marcina Domańskiego
"I ciągle widzimy Ich twarze ...", tak bliskie i tak dalekie zarazem Odeszli, a jednak Są. W myślach, w sercach, w pamięci ❄️Płomyczek do Nieba ślę dla Ciebie ,na ten pierwszy grudniowy dzień❄️
Zgłoś SPAM
♥️♨️♥️ Mama ♥️♨️♥️
Dzień dobry Synku
Zgłoś SPAM
Mama Katrin
ŚWIATEŁKA PAMIĘCI DLA CIEBIE ANIOŁKU, NIECH ZAWSZE SIĘ TLĄ... ღ ♨️ ღ
Zgłoś SPAM
żona śp.. Henia. Dobrońskiego
❤️♨❤️ Wszystko się kończy, wszystko przeminie I sen przerwie słodkie marzenie, Lecz coś jest w duszy, co nigdy nie minie I wciąż trwać będzie, a tym jest Miłość i Wspomnienie,Pmiętam. ❤️♨❤️
Zgłoś SPAM
mama Iwony K.
Zgłoś SPAM
Mama Krzysia Rzepeckiego
Jesteście w lepszej krainie, cisi, spokojni i szczęśliwi, nam została wiązanka pieśni, co wyśpiewują duszy naszej tęsknotę...czekajcie na nas Kochani....
Zgłoś SPAM
mama Ś.P. Olgusi Suter
☆ .*¯*.☆ Wierzę, że nie gaśnie w śmierci Żadna myśl i czyn serdeczny. Ci, co odwołani wcześniej, nas wprowadzą w żywot wieczny ```J. Szczawiński ☆.*¯*. ☆
Zgłoś SPAM
Mama Roberta i Wiesia
❤️♨ԑ̮̑♦̮̑ɜܓ♨❤️♨ԑ̮̑♦̮̑ɜܓ♨❤️ Czymże jest nasze życie, które tak krótko trwa. Śpieszmy się kochać ludzi, zanim w oku zakręci się łza. ⭐❤️⭐❤️⭐ ❤️♨ԑ̮̑♦̮̑ɜܓ♨❤️♨ԑ̮̑♦̮̑ɜܓ♨❤️
Zgłoś SPAM
rodzice Paulinki Zysk
Zgłoś SPAM
Strony:   « poprzednia    1   2   ...   496   497   498   ...   4033   4034    następna » 
-
Powiadom znajomych
Imię i nazwisko:
Adres e-mail:
-
-
Mama
22.06.2013
 
-
Ceremonię prowadził
Ksiądz Rafał Kozłowski