Zapalam Ci Mariuszku mej pamięci płomyczek i do Nieba z modlitwą
posyłam.(*)(*)(*)
Zgłoś SPAM
Mama Katrin
„Pewnie dobrze Wam jest w niebie. Smutne Anioły są tam, gdzie ludzkie
wspomnienie płonie najciemniej” .Jaśniutki Promyczek głębi serca posyłam
do Ciebie ♡ ♡ ♡
Zgłoś SPAM
Gaba kuzynka Piotra Klim
Zgłoś SPAM
mama Laury Socha Obrebskiej
Czyjeś łzy żalu,rozbijają się o barykadę dnia,i płyną potokami smutku.
Gdzieś...donikąd...Światełko dla Ciebie /*//*//*//*/
Pamiętam i bardzo dziękuję za pamięć. Pozdrawiam, Agnieszka.
Zgłoś SPAM
siostra Krzysia Jendrzejczaka
[*]
Zgłoś SPAM
♥ Mama ♥
Dzień Dobry Syneczku!
Zgłoś SPAM
MAMA ŚP JACUSIA GŁADYSZ.
Nie ma już Ciebie wśród nas,
A ja wciąż przed oczyma mam Twoją twarz.
Każdego dnia na nowo konam.
Zapłakaną twarz w dłoniach chowam.
Zgłoś SPAM
MAMA ŚP JACUSIA GŁADYSZ.
Nie ma już Ciebie wśród nas,
A ja wciąż przed oczyma mam Twoją twarz.
Każdego dnia na nowo konam.
Zapłakaną twarz w dłoniach chowam.
Zgłoś SPAM
mama Ś. P. Olgusi S.
"Zima w sercu, zima w duszy, bo wspomnienia powracają,
Bólu nic już nie zagłuszy, nawet lata co mijają.
Dobrych wspomnień czas nie skradnie...
Zgłoś SPAM
mama Magdaleny Bieleckiej
Jak żyć ? .jak....
.Na twarzy uśmiech a w sercu żal....
Gdzie Ty teraz Jesteś...
Czy Nas widzisz i słyszysz....
Proszę bądź tu przy nas....
Pomagaj nam...
Bo bez Ciebie nam tu źle....
Zgłoś SPAM
Mama
Dobranoc moje Dziecko!
Zgłoś SPAM
Rodzice Justynki Cuber
Pamiętamy.
Zgłoś SPAM
mama Emilka A, siostra A.Wójcika
Święto Matki Bożej Bolesnej
{***}
Dziękuję za słowa otuchy. Wiele dla mnie znaczą.
Zgłoś SPAM
Rodzice ś.p. Przemysław Liszka
♥♥
Chodzę ulicami, szukam Cię wciąż Cię nie ma. Kładę się i dla pewności
patrzę może gdzieś jesteś, ale nie ma Cię. Kolejny dzień zakończył się
tym samym samotnością i tęsknotą. To nic może jutro.....
Zgłoś SPAM
rodzice Michała Ruty
Zgłoś SPAM
Jola Szostek
NAGLE I OKRUTNIE Z SERCA NAM WYRWAŁO...TO CO BYŁO SKARBEM...NA ZAWSZE
ZABRAŁO... ❤__ღ✿ღ__❤..... MODLITWA I NIEGASNĄCE ŚWIATEŁKO PAMIĘCI
..... ❤__ღ✿ღ__❤
Zgłoś SPAM
*❤* Rodzice Krzysia Rzepeckiego
Kolejny dzień, kolejne światełko...dla Naszych Ukochanych, którzy odeszli w
nieznany świat...nasze myśli, nasze serca z Wami
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.