(...)nikt nie umiera.Wieczność otwiera swe ramiona dla wszystkich dusz, z
których każda miała swe zadanie do spełnienia. Bowiem wszystko,co istnieje
pod słońcem, ma jakiś cel.Paulo Coelho „Piąta Góra”
Zgłoś SPAM
mama Bartka Szczyrba
(...)nikt nie umiera.Wieczność otwiera swe ramiona dla wszystkich dusz, z
których każda miała swe zadanie do spełnienia. Bowiem wszystko,co istnieje
pod słońcem, ma jakiś cel.Paulo Coelho „Piąta Góra”
Zgłoś SPAM
mama Łukaszka Kasprzyckiego
Łza na policzku...wycieram ją od nowa. A ona płynie i płynie wyschnąć
wciąż nie gotowa....
Zgłoś SPAM
Mama
Synku Dzień Dobry!
Zgłoś SPAM
mama Magdaleny Bieleckiej
******************* Brak Ciebie Aniołku jest bólem ciszy, ciężarem dziwnego
oczekiwania. Spoczywaj w pokoju Aniołku
Zgłoś SPAM
mama Tomka Konopskiego
Zapalam Tobie światełko z tęczowym promieniem. Które w mym sercu płonie
codziennym wspomnieniem..[*]..
Zgłoś SPAM
mama Ś. P. Olgusi S.
Gdy ci zabiera kogoś czas, rozpaczą sięgasz gwiazd
A gdzieś tam, obcy świat
Pusty dom...
Zgłoś SPAM
♥♥♥ Mamuś ♥♥♥
Dobranoc Syneczku!
Zgłoś SPAM
*❤* Rodzice Krzysia Rzepeckiego
Wszystko wokół się zmienia...dla nas płyną łzy, znikają marzenia,
straciliśmy wszystko...na ustach uśmiech, a w sercu ból, to najtrudniejsza z
życiowych ról... tęsknimy Karolku Kochany
Zgłoś SPAM
mama śp.Przemka Frąka
Są chwile, w których brakuje słów,
są chwile, w których brakuje łez
i pozostaje tylko milczenie.............
Światełko i modlitwa dla Ciebie kochany Karolku..♥..; NA ZAWSZE W NASZYCH
SERCACH ;
Zgłoś SPAM
Józek Marchewczyk
,, Nie umiera Ten, kto trwa w pamięci swoich bliskich..."
Zgłoś SPAM
lwg
Zgłoś SPAM
Jola Szostek
(°)(♥)(°) Odszedłeś w Wszechświat daleki...bądź TAM,szczęśliwy na
wieki....(°)(♥)(°) Modlitwa i światełko Pamięci... (°)(♥)(°) Niech
Bóg otoczy Cie Swoją Ojcowską miłością.(°)(♥)(°)
Zgłoś SPAM
Hanna T.
† ─═◊═─ •»(`• ŚWIATEŁKO PAMIĘCI •´)«• ─═◊═─
†
Zgłoś SPAM
Rodzina śp Piotra Pietrzaka
*´¯`♥*Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ*♥´¯`* Światełko i modlitwa na dzisiaj
*´¯`♥*Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ*♥´¯
Zgłoś SPAM
mama Magdaleny Bieleckiej
Otwieram oczy..budzę się ze snu..pierwsza myśl..NIE MA CIĘ TU!!! znów
ból..łzy i cierpienie..choć wiem że tego już nie zmienię..
.Śpij spokojnie
Światełko mojej pamięci dla Ciebie Aniołku
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.