Nic, co zakorzenione w miłości nie będzie nigdy stracone, ponieważ stało
się częścią naszego życia."/Pam Brown/ ─═♦ ✿ ♦═─
Światełko Pamięci Wiesiu.
Zgłoś SPAM
mama Marty
Zgłoś SPAM
Mama Krzysia Rzepeckiego
Bo to nie prawda że Was nie ma...Wy wciąż istniejecie w naszych
wspomnieniach...w sercach głęboko Jesteście na stałe...do końca życia tak
wytrwale...
Zgłoś SPAM
rodzice Michała Ruta
ZAWSZE BĘDZIESZ W SERCACH TYCH, KTÓRZY PAMIĘTAJĄ I WCIĄŻ CIĘ KOCHAJĄ.-
Światełko Pamięci dla Ciebie Wiesiu.
Zgłoś SPAM
mama Dariusza Kowalczyka
♨️⭐♨️
Zgłoś SPAM
Józek Marchewczyk
Śmierć jest straszna, ale nie dla tych, którzy odchodzą, ale dla tych,
którzy zostają...
Zgłoś SPAM
mama Marty
Zgłoś SPAM
Mama Krzysia Rzepeckiego
Ku niebu spoglądają kwiaty, dłonie wyciągają krzewy i oczy człowieka
patrzą z nadzieją z ziemskiego padołu...Kochani tęsknimy tak bardzo...
Zgłoś SPAM
Mama
☀️* ♥ * ♨️ * ♨️ * ♥ * ☀️ --- Pokój Ci wieczny w cichej
krainie , gdzie ból nie sięga i łza nie płynie... Gdy słyszysz Boga głos
serdeczny - Pokój ci wieczny ❤️ ... Śpij spokojnie Roberciu ---
❤️☘️❤️
Zgłoś SPAM
rodzice Michała Ruta
;Tylko w naszych sercach jest wspomnień kraina, w nim zapisane są chwile,
które los zatrzymał; -*Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ*- Pamięć i modlitwa dla Ciebie
Wiesiu.
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.