♥️* - Nasza pamięć i światełko najjaśniejsze dla Ciebie - *♥️
Zgłoś SPAM
mama Marty
Zgłoś SPAM
Mama
❤️ ڿڰۣڿ☀️ڿڰۣ☀️ ڿڰۣڿ☀️ڿڰۣ ❤️
Najpiękniejsze chwile zostają zapisane w naszym sercu...
Będą tam żyć - dopóki ono będzie bić...❤️.
Zgłoś SPAM
Mama
❤️ ڿڰۣڿ☀️ڿڰۣ☀️ ڿڰۣڿ☀️ڿڰۣ ❤️
Najpiękniejsze chwile zostają zapisane w naszym sercu...
Będą tam żyć - dopóki ono będzie bić...❤️.
Zgłoś SPAM
Mama Krzysia Rzepeckiego
Nadzieja...to siła skrzydeł, która potrafi nieść nas poprzez mroki, to
czasem wszystko, co daje nam życie, choć trudno jest nam się z tym
pogodzić....
Zgłoś SPAM
rodzice Michała Ruta
;Gdy w deszczu łez czuję wielki ból i cierpienie, przytulam do serca piękne
wspomnienie; - Światełko Pamięci Wiesiu.
Zgłoś SPAM
mama Marty
Zgłoś SPAM
Mama Krzysia Rzepeckiego
Blask naszych zniczy oświetla Waszą drogę, ciepłe myśli ogrzewają Wasze
Dusze....na zawsze Jesteście w naszych sercach, myślach, wspomnieniach Kochani
Zgłoś SPAM
mama Dariusza Kowalczyka
♨️⭐♨️
Zgłoś SPAM
rodzice Michała Ruta
Nie ma gorszego bólu niż świadomość,że to co było,nigdy już nie wróci..
Śpij spokojnie Wiesiu.
Zgłoś SPAM
mama Marty
Zgłoś SPAM
Mama Krzysia Rzepeckiego
Jesteście chwilą, tęsknotą ,którą słyszymy w każdym kroku, Jesteście
łzą wzruszenia ,która nieopacznie zakręciła się w oku...Kochani brakuje
nam Was...tęsknimy....
Zgłoś SPAM
rodzice Michała Ruta
"Jesteś pierwszą myślą,kiedy się budzę i ostatnią,kiedy
zasypiam"
♨❤️♨ Światełko Pamięci Wiesiu.
Zgłoś SPAM
mama Marty
Zgłoś SPAM
Mama Krzysia Rzepeckiego
Jesteście wśród nas, tuż obok nas, chociaż w takiej niemej ciszy, za mgłą
smutku i tęsknoty, niewidzialni, a tak bezgranicznie obecni...Ukochani...
Zgłoś SPAM
Mama
❤️♨❤️Utulone Snem Wieczystym Spoczywa w ciszy Kochane Serce Z serc
naszych zrozpaczonych wyrwane,w których na zawsze ból zostanie Pamięcią ze
Wspomnieniem.Zostawiam modlitwę.♨❤️
Zgłoś SPAM
mama Karolinki-babcia Jędrusia
Pamiętam Wiesiuniu..
Zgłoś SPAM
rodzice Michała Ruta
Z myślą o Tych co odeszli na zawsze,zostawiamy ciche wspomnienie. _
Światełko Pamięci dla Ciebie Wiesiu.
Zgłoś SPAM
mama Marty
Zgłoś SPAM
Mama Krzysia Rzepeckiego
Odeszliście w inny, lepszy świat, gdzie nie ma trosk, nie liczy się
lat...kiedy nasza świeca życia wypali się do końca, powędrujemy w stronę
wiecznego słońca, do Was Kochani...
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.