KuPamięci.pl

Wiesio Walas


* 07.06.1969

 

+ 09.06.1969

pokaż wszystkie
wpisy (6)
Licznik odwiedzin strony
98126
Zapalone ponad rok temu
Mama Krzysia Rzepeckiego
Móc przytulić jeszcze raz, chociaż przez chwilę tych, których już z nami nie ma...tęsknimy Kochani...ciągle tak samo...
Zgłoś SPAM
rodzice Michała Ruta
KOCHAMY - TĘSKNIMY - WSPOMINAMY.•ڰۣڿ ❤️ ڰۣڿ•. Światełko Pamięci Wiesiu.
Zgłoś SPAM
mama Marty
Zgłoś SPAM
żona śp.Henia Dobrońskiego
❤️❄️♨️❄️❤️Widzę jak stąpasz wśród gwiazd korytarzy i nawet Ci się tu wracać nie marzy bo Twój nowy świat jest tak daleki.Niech Cię Pan Bóg swoją miłością otoczy na wieki.❤️❄️♨️❄️❤️
Zgłoś SPAM
Mama Krzysia Rzepeckiego
Panie w Niebiosach, z zielonej, kwiecistej polany, wołamy do Ciebie - pamiętaj o Aniołkach Naszych - my w sercach na zawsze Ich mamy....
Zgłoś SPAM
Mama
 (¯` ╬ ´¯) ❤️ ŚWIATEŁKO PAMIĘCI NIECH CI WIECZNIE PŁONIE NIECH DO NIEBA SIĘGA JEGO PŁOMIEŃ ❤️ (¯` ╬ ´¯)
Zgłoś SPAM
rodzice Michała Ruta
;Na zawsze w naszych sercach i pamięci; - [❤] - Światełko Pamięci dla Ciebie Wiesiu.
Zgłoś SPAM
mama Marty
Zgłoś SPAM
żona śp.Henia Dobrońskiego
❄️❤️♨️❤️❄️ Ciesz się w niebiosach zacnym gronem, Tam równo wszystkich chcą doceniać.Choć życie śmiercią zakończone,To nie oznacza zapomnienia.Zostawiam codzienną modlitwę.❄️❤️♨️❤️❄️
Zgłoś SPAM
Mama Krzysia Rzepeckiego
Chłód nas przenika, osłabia naszą wiarę, więc otulamy się ciepłem wspomnień, smutna nasza droga kiedyś się skończy, musimy trwać...aż do spotkania Kochani..
Zgłoś SPAM
Mama
 (¯` ╬ ´¯)  Cichym szeptem mego serca zapalam Światełka mojej Pamięci .. a Ty śpij w spokoju mój Aniołeczku..(¯` ╬ ´¯)
Zgłoś SPAM
rodzice Michała Ruta
Bądź miłości wspomnieniem i w smutku pocieszeniem. -+- Światełko Pamięci Wiesiu.
Zgłoś SPAM
mama Karolinki-babcia Jędrusia
Wiesiowi....
Zgłoś SPAM
mama Marty
Zgłoś SPAM
żona śp.Henia Dobrońskiego
❤️☀❤️ Są pożegnania, na które nigdy nie będziemy gotowi Są słowa, które zawsze wywołać będą morza łez. I są takie osoby na myśl,o których zawsze zasypie nas lawina wspomnień.....❤️☀❤️
Zgłoś SPAM
Mama Krzysia Rzepeckiego
Wśród licznych kwiatów kobierca, którymi się ziemia pokrywa, jest jeden kwiat w głębi serca, który się pamięć nazywa...pamiętamy zawsze i wszędzie Kochani...
Zgłoś SPAM
mama Karolinki-babcia Jędrusia
Wiesiuniu kochany...Rocznicowa Pamięć ...i łzy
Zgłoś SPAM
rodzice Michała Ruta
ZAWSZE BĘDZIESZ W SERCACH TYCH, KTÓRZY PAMIĘTAJĄ I WCIĄŻ CIĘ KOCHAJĄ. - Światełko Pamięci dla Ciebie Wiesiu.
Zgłoś SPAM
⭐❤️♨️❤️⭐ Mama Karola Wiśniewskiego ⭐♨️❤️♨️⭐
Wiesiu, smutne światełko rocznicowe w pamiętnym dniu Twojego odejścia [*]
Zgłoś SPAM
mama Marty
Śpij w pokoju wiecznym ANIOŁKU.
Zgłoś SPAM
Strony:   « poprzednia    1   2   ...   87   88   89   ...   449   450    następna » 
-
Powiadom znajomych
Imię i nazwisko:
Adres e-mail:
-
-

28.09.2020