❤️♣❤️ Życie szybko przemija. Czas się nie zatrzymuje. Pamięć
pozostaje.Serce ciągle czuje. Wspomnienie, choć bolesne. Zapomnieć nie
pozwala. Uczucie nie wygasa. Pozostaje wiara.❤️♣❤️
Zgłoś SPAM
Mama Krzysia Rzepeckiego
Wieczność nie zamknęła przed Nami bramy, przyjdzie chwila - gdy znów się
wszyscy spotkamy....światełko i modlitwa dla Was Kochani
Zgłoś SPAM
rodzice Michała Ruta
Miłość nie kończy się u bram śmierci,żyjecie Kochani w naszych sercach i
pamięci. - Światełko Pamięci Wiesiu.
Zgłoś SPAM
Józek Marchewczyk
Wspomnienia są jedynym rajem, z którego nie można nas wygnać...
Zgłoś SPAM
mama Marty
Zgłoś SPAM
żona śp.Henia Dobrońskiego
❤️෴☀️෴❤️Oczy przestają patrzeć. Serce przestaje bić. A dusza
i pamięć wciąż będą żyć. Niech blask tej świecy rozswietla Ci drogę a
jej ciepło ogrzewa Twoją duszę.❤️෴☀️෴❤️
Zgłoś SPAM
Mama Krzysia Rzepeckiego
Ból i żal w nas tkwi, w myślach tylko Wy Kochani...zagłębieni w smutku
szukamy sensu swego istnienia...nasze życie tutaj bez Was nie ma żadnego
znaczenia...
Zgłoś SPAM
Mama
-:¦:--:¦:--:¦:--:¦:--:¦:- Nic miłości nie pokona - trwamy tylko dla niej,
Choć nadziei rwie się nić... Chociaż puste są ramiona żyje wierna
pamięć... -:¦:--:¦:--:¦:-
Zgłoś SPAM
rodzice Michała Ruta
Ostatnie słowa, ostatni gest, bez pożegnania odeszli, nie pytali czy mogą.--
Światełko dla Ciebie Wiesiu.
Zgłoś SPAM
mama Marty
Zgłoś SPAM
żona śp.Henia Dobrońskiego
☘️♨❤️♨☘️ Światło nadziei,które płonie Ukoić może to
rozstanie, I wciąż splecione w bólu dłonie, Znów będą czekać na
spotkanie.Zostawiam codzienną modlitwę.Spoczywaj w pokoju.
☘️♨❤️♨☘️
Zgłoś SPAM
Mama Krzysia Rzepeckiego
Bo miłość nie zna pór dnia, a nadzieja nie ma końca, a wiara nie zna
granic...tylko wiedza i niewiedza skrępowane są czasami granicami...tak bardzo
Was Kochani nam brakuje...
Zgłoś SPAM
Mama
╗♥...(¯` ╬ ´¯)
║║((¯`´´v´`´¯)) Wieczne
║║°*•¸.¸•* Odpoczywanie...♥
╬╬ ♥ Racz Mu dać Panie
♥
Kiedyś wszyscy spotkamy się tam gdzie Ty teraz jesteś....(¯` ╬ ´¯)
Zgłoś SPAM
rodzice Michała Ruta
(_❤️_) - Nasza pamięć i światełko najjaśniejsze dla Ciebie Wiesiu.
Zgłoś SPAM
mama Marty
Zgłoś SPAM
żona śp.Henia Dobrońskiego
⭐❤️Największym skarbem człowieka jest Jego pamięć. Przechowujemy w
niej urocze chwile, najdroższe serca,najcenniesze słowa, gesty,czyjeś oczy,
czyjeś łzy. Były naszego życia ozdobą.⭐❤️
Zgłoś SPAM
Mama Krzysia Rzepeckiego
Za Wami myśli nasze biegną, Was wypatrują nasze oczy, za Wami Kochani serca
nasze z tęsknoty chcą z piersi wyskoczyć....
Zgłoś SPAM
rodzice Michała Ruta
_ [❤] _ Światełko Pamięci dla Ciebie Wiesiu.
Zgłoś SPAM
mama Marty
Zgłoś SPAM
żona śp.Henia Dobrońskiego
❤️"Jest taka cierpienia granica,za którą się uśmiech pogodny
zaczyna." Żyjemy tą wiarą i nadzieją, że ten uśmiech pojawi się
kiedy znów spotkamy Naszych Bliskich tam gdzie na nas
czekają"♨️♨♨️
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.