❤️ԑ̮̑♦̮̑ɜܓ♨❤️♨ ԑ̮̑♦̮̑ɜܓ Patrzę na płomień
tlący się w zniczu Smutek i żal się we mnie budzi Spoglądam w niebo i
zadaję pytanie Dlaczego Boże , zabierasz dobrych ludzi?
Pamiętam.❤️ԑ̮̑♦̮̑ɜܓ♨❤️♨ ԑ̮̑♦̮̑ɜܓ
Zgłoś SPAM
c...Daniela ˜”*°•ڰۣڿ♥ڰۣڿ•°*”˜ŚWIATEŁKO PAMIĘCI
Zgłoś SPAM
rodzice Paulinki Zysk
Zgłoś SPAM
MAMA MARTY
Zgłoś SPAM
żona śp.Henia Dobrońskiego
❤️Twe serce wędruje z nami, po krętych ścieżynach losu, wciąż czujemy
Twoją obecność, zapomnieć Ciebie nie sposób.Dziękuję za zapalenie
rocznicowych zniczy dla mojego męża, pozdrawiam.❤️
Zgłoś SPAM
Józek Marchewczyk
Ci co odchodzą wciąż z nami są i żyją sobie obok nas. Patrzą z
miłością na nasze dni. Czasem się śmieją przez łzy...
Zgłoś SPAM
Mama Krzysia Rzepeckiego
Gdyby chociaż maleńki promyczek stamtąd, od Was Kochani dotarł do naszych
serc zbolałych i dał nadzieję, byłoby lżej tęsknić i czekać.....
Zgłoś SPAM
mama Karolinki-babcia Jędrusia
Zgłoś SPAM
żona śp.Henia Dobrońskiego
❤️ Nieuchronnie mijają zdarzenia, odchodzą chwile, doby, mija kolejny rok.
Jest jednak coś,co się nie zmienia ,coś czego nie da się zgubić. Coś trwa,
coś zostaje…Nasza miłość i nasza pamięć.❤️
Zgłoś SPAM
Mama Krzysia Rzepeckiego
Dusza ludzka...jest jak tęcza nad przepaścią...jak całe życie znika...i
taki wielki żal...po Kochanej Osobie...tych co zostali przenika....
Zgłoś SPAM
żona śp.Henia Dobrońskiego
♨❤️♨ Oni są z nami Niepokonani przez czas. W każdym oddechu, życia
pośpiechu są w nas" Dziękuję bardzo za pamięć o moim mężu w czasie
mojej nieobecności i pozdrawiam serdecznie. ..ԑ̮̑♦̮̑ɜܓ♨❤️♨
Zgłoś SPAM
c...Daniela ˜”*°•ڰۣڿ♥ڰۣڿ•°*”˜ŚWIATEŁKO PAMIĘCI
Zgłoś SPAM
rodzice Paulinki Zysk
Zgłoś SPAM
mama Marty
Zgłoś SPAM
Józek Marchewczyk
Wspomnienia w przeciwieństwie do ludzi, pozostają na zawsze...
Zgłoś SPAM
Mama Krzysia Rzepeckiego
Wszystko wokół się zmienia...a Was nie ma...mimo próśb, płaczu, błagań,
miłości...Was nie ma...byliśmy z Wami całym sercem, całą duszą, nadal
jesteśmy z Wami gdziekolwiek Jesteście...
Zgłoś SPAM
mama Karolinki-babcia Jędrusia
Niedzielne światełko Wiesiuniu...
Zgłoś SPAM
mama Marty
Zgłoś SPAM
rodzice Paulinki Zysk
Pamiętamy...
Zgłoś SPAM
Józek Marchewczyk
,,Ci którzy żyją nadzieją, widzą dalej. Ci, co żyją miłością, widzą
głębiej. Ci, co żyją wiarą, widzą wszystko w innym świetle..." ( L.
Zenetti). Wiesiu, światełko mojej pamięci. R.I.P.
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.