❤️ Nieuchronnie mijają zdarzenia, odchodzą chwile, doby, mija kolejny rok.
Jest jednak coś,co się nie zmienia ,coś czego nie da się zgubić. Coś trwa,
coś zostaje…Nasza miłość i nasza pamięć.❤️
Zgłoś SPAM
mama Marty
Zgłoś SPAM
mama Marty
Zgłoś SPAM
RODZICE ANETKI JUCHA
☘️⭕⭕⭕(▒)(☀️)(▒)⭕⭕⭕☘️ŚWIATEŁKO I MODLITWĘ
ZOSTAWIAMY
☘️⭕⭕⭕(▒)(☀️)(▒)⭕⭕⭕☘️☀️ะ̭̌«̭☘️»̭̌ะ
ะ̭̌«̭☀️»̭̌ะ ะ̭̌«̭☘️»̭̌ะ☀️
☀️ะ̭̌«̭☘️»̭̌ะ☘️⭕⭕⭕(▒)(☀️)(▒)⭕⭕⭕☘️Z
CAŁEGO SERCA DZIĘKUJEMY ZA PAMIĘĆ I ŚWIATEŁKA
Zgłoś SPAM
rodzice Paulinki Zysk
Zgłoś SPAM
Halina Dobrońska
❤️Anioły zawsze stąpają w ciszy.Czasem zajrzą w nasze kąciki, Czasem
ukryte w jakiejś niszy, Zostawią po sobie promyki.I ja zostawiam ten promyk,by
o Tobie przypominał nam tutaj, na Ziemi.❤️
Zgłoś SPAM
Mama Krzysia Rzepeckiego
Mija dzień za dniem, każda chwila jest nam snem, jak marzenie bez słów, by
móc zobaczyć Was znów......
Zgłoś SPAM
Mama
,•*'¯*•….* ŻYCIE JEST JAK KRAJOBRAZ - -CIĄGLE SIĘ COŚ ZMIENIA.
DZIŚ JESTEŚMY RAZEM, JUTRO ZOSTAJĄ WSPOMNIENIA..
Zgłoś SPAM
Halina Dobrońska
❤️ Jest takie miejsce w Sercu,Gdzie myśli nikt nie słyszy.Jest takie
miejsce w Sercu,Gdzie mocno kocha się w ciszy.Jest takie miejsce,którego Nie
zburzy żadna zamieć, światełko i pamięć wieczna.❤️
Zgłoś SPAM
rodzice Paulinki Zysk
Zgłoś SPAM
Halina Dobrońska
❤️♨️❤️Wspomnienia są piękne choć dalej żyć trzeba. Wspominać
warto tych co poszli do nieba. Oni na nas z góry patrzą i nas ochraniają. Tak
jak my o nich, oni o nas pamiętają,Wiesiu....❤️♨️❤️
Zgłoś SPAM
Mama Krzysia Rzepeckiego
Zapalamy światełka, symbol wiecznego życia...będziemy zawsze pamiętać...po
drugiej stronie odnajdziemy się Kochani...
Zgłoś SPAM
mama Marty
Zgłoś SPAM
mama Marty
Zgłoś SPAM
Rodzice Śp. Przemka J.
"O Panie! Wybaw dusze z ognia czyśćcowego, niechaj Cię w Niebie chwalą
w Trójcy Jedynego..."
Zgłoś SPAM
Józek Marchewczyk
... żal, że się za mało kochało, że się myślało o sobie, że się już
nie zdążyło, że było za późno... Wiesiu, światełko na dni mojej
nieobecności...
Zgłoś SPAM
Halina Dobrońska
❤️♣❤️ Widzę jak stąpasz wśród gwiazd korytarzy I nawet Ci się tu
wracać nie marzy Bo Twój nowy świat jest tak daleki... Niech Cię Pan Bóg
swoją miłością otoczy na wieki...❤️♣❤️
Zgłoś SPAM
rodzice Paulinki Zysk
Zgłoś SPAM
Halina Dobrońska
❤️ ♨ ❤️ ♨ ❤️ Ci, co odeszli, wciąż żyją w nas W naszych
sercach i wspomnieniach Zostaną tam przez cały czas Naszego ludzkiego
istnienia.Zostawiam światełko i codzienną modlitwę...❤️ ♨ ❤️
♨❤️
Zgłoś SPAM
Mama Krzysia Rzepeckiego
Zobaczyć, że Jesteście szczęśliwi, widokiem się Waszym nacieszyć,
miłością do serca przygarnąć, bezkresną tęsknotę uleczyć...
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.