Są wspomnienia, które nigdy nie blakną, nieważne ile czasu upłynęło...
są Ludzie, których nigdy się nie zapomina, nieważne ile czasu temu
odeszli... Wiesiu, już październikowe światełko pamięci.
Zgłoś SPAM
mama Marty
Zgłoś SPAM
Mama Krzysia Rzepeckiego
Kiedy tęsknota i ból serca ściska, i łzy się cisną w nasze
oczy...wyciągamy fotografie by Waszym widokiem cieszyć nasze oczy...tylko one
potrafiły Was zatrzymać...
Zgłoś SPAM
mama Marty
Zgłoś SPAM
Mama Krzysia Rzepeckiego
Wyciągamy ręce po pomoc, nikt nam nie pomaga, łzy cierpienia ciągle
płyną....miłość nie słabnie, tęsknota ciągle taka sama Kochani...
Nie chcemy kolejnych długich dni, bo każdy odbiera wiarę nam, że
wrócicie...piszemy do Was wiersze, dzielimy się wspomnieniami, a wszystko po
to abyście wiedzieli, ze pamiętamy i kochamy
Zgłoś SPAM
Mama
❤️*❤️... Melodię „Ciszy” Ci zanucę, słowa modlitwy spłyną same,
myślami do dawnych dni powrócę,
do czasów gdy byliśmy razem...❤️*❤️
Zgłoś SPAM
RODZICE ANETKI JUCHA
❄️☀◕◕═════♣❤️♣═════◕◕☀❄️
Modlitwy szept i światełka blask na znak naszej nieustannej
pamięci❄️☀◕◕═════♣❤️♣═════◕◕❄️☀❄️
☀◕◕═════♣❤️♣═════◕◕❄️☀❄️
❄️☀◕◕═════♣❤️♣═════◕◕❄️☀❄️
Zgłoś SPAM
mama Marty
Zgłoś SPAM
Mama
☆*☆ ..Niech Bóg otuli Twą Duszę miłością i światłością.
☆*☆*☆*☆ Odpoczywaj w pokoju ☆*☆*☆*☆
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.