Serca nasze wypełnione bólem i smutkiem...pamiętamy Kochani każdego dnia,
pamiętamy radość i śmiech....przecież Odeszliście, żeby odpocząć choć
chwilę....
Zgłoś SPAM
Mama
❤️❤️෴☀️෴❤️❤️
"Nie umiera ten,
kto trwa w sercach
i pamięci naszej" ❤️❤️
..ԑ̮̑❄️̮̑ɜܓ ԑ̮̑❄️̮̑ɜܓ
Zgłoś SPAM
mama Darka Kowalczyk
☀♨☀
Zgłoś SPAM
mama Marty
Zgłoś SPAM
Józek Marchewczyk
Niektóre wspomnienia trzeba starannie przyklejać do serca, żeby nie zerwał
ich powiew czasu... Wiesiu moje światełko modlitwy. R.I.P.
Zgłoś SPAM
Mama Roberta i Wiesia
˜”*•ڰۣڿ ❤️ ڰۣڿ•°*”˜ Modlitwę
i Światełko mojej pamięci
przesyłam Ci do nieba˜”*•ڰۣڿ ❤️ ڰۣڿ•°*”˜
Zgłoś SPAM
Mama Krzysia Rzepeckiego
Jak żyć wspomnieniami...jak wyrazić smutek zamknięty za ścianą ciężkich
powiek...jak znależć schronienie przed tęsknota największą brzmiącą w
każdym kroku i łzą gorzką kręcącą się w oku...
Zgłoś SPAM
mama Marty
Zgłoś SPAM
mama Darka Kowalczyk
♨⭐♨
Zgłoś SPAM
mama Marty
Zgłoś SPAM
Mama Krzysia Rzepeckiego
Tyle dni przeżytych razem, każda chwila zapisana w pamięci świetlistym
obrazem...napełnieni smutkiem...wspominamy....
Zgłoś SPAM
mama Marty
Zgłoś SPAM
Mama Krzysia Rzepeckiego
Byliście dla nas siłą, a teraz??? pamiętamy i kochamy Was Nasze Aniołki
Ukochane, tylko tyle możemy...
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.